Aylık 371 lira taksitle 10.000 TL ihtiyaç kredisi 3 ay ertelemeyle online başvuruya açıldı
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Aylık 371 lira taksitle 10.000 TL ihtiyaç kredisi 3 ay ertelemeyle online başvuruya açıldı

KREDİ

11 Kasım 2020 Çarşamba 21:15:05

Son Güncelleme: 11/11/2020 21:14:35

Aylık 371 lira taksitle 10.000 TL ihtiyaç kredisi 3 ay ertelemeyle online başvuruya açıldı

Kış aylarının yaklaşmasıyla birlikte acil nakit ihtiyacı olanlara, hızlı kredi kullanmak isteyenlere müjdeli bir haberimiz var. Türkiye Ekonomi Bankası(TEB) düşük faizli, aylık 371 lira ödemeli 10 bin TL ihtiyaç kredisini duyurdu. Üstelik 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kampanyası için şubeye gitmenize gerek yok, başvurularınızı online olarak yapabilirsiniz.

Yaptığı kampanyalarla vatandaşların nakit ihtiyacını avantajlı faiz oranları ve taksit seçenekleriyle karşılayan TEB, yeni bir kampanyaya daha imza attı. Emeklilere özel olarak hazırlanan, TEB Emekli İhtiyaç Kredisi ile, vatandaşlara 36 aya varan vade seçenekleri, yüzde 1.39 faiz oranı ve üç ay erteleme imkanı sunuluyor. Üstelik şubeye gitmenize gerek kalmadan, online olarak başvuru yapabiliyorsunuz.

TEB 10 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ

  • TEB emekli ihtiyaç kredisine özel faiz oranları ve vade seçeneklerinden yararlanmak için emekli maaşınızı TEB’den almanız veya maaşınızı TEB’e taşımanız gerekmektedir.
  • TEB, emeklilere özel oluşturduğuihtiyaç kredisi kampanyasında en az 3 ay en fazla 36 ay vade seçeneği sunmaktadır.
  • Bu kredi için aylık olarak uygulanacak faiz oranı yüzde 1.39’dur.
  • TEB emeklilere özel ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanmak için şubeye gitmenize gerek kalmadan dijital kanallarüzerinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.
  • İhtiyaç kredisi geri ödemelerinizi 3 aya kadar erteleyebilirsiniz. Kredi vadeniz, ertelediğiniz dönem dahil en fazla 36 ay olacaktır.
  • Nakit akışınıza göre, vadenizi 3 aydan 36 aya kadar seçebilirsiniz ve ödeme planınızı siz hazırlayabilirsiniz.
  • TEB, tahsis ücreti olarak kredi tutarınızın binde 5’ini alacaktır.
  • Emekli vatandaşların TEB’den kullanacağı minimum ihtiyaç kredisi tutarı 1.000 liradır.
  • TEB,onayladığıkredilerin kullanımı için son kararı verme, kefil veya ek belge isteme, faiz oranını değiştirme hakkına sahiptir.

Örnek Ödeme Planı

TEB’denEmekliye Özel Kampanya kapsamında alacağınız 10.000 liralık ihtiyaç kredisi için 36 ay vade seçeneğini seçerseniz yüzde 1,39 faiz uygulanır. Bu kredi için aylık olarak ödemeniz gereken tutar 371,72 liradır.

TEB EMEKLİ İHTİYAÇ KREDİSİNE NASIL BAŞVURULUR?

TEB veya CEPTETEB müşterisi olmayan kişiler , emeklilere özel oluşturulan ihtiyaç kredisine teb.com.tr/ihtiyac-kredisi-basvurusu/ adresine girip “Hemen Başvur” butonuna tıklayıp, istenen bilgileri doldurarak başvuru yapabilirler. Dileyen müşteriler, kendilerine en yakın TEB şubesine giderek de başvurularını gerçekleştirebilirler.

TEB veya CEPTETEB müşterisi olan kişiler ise şubelere gitmelerine gerek kalmadan İnternet Şubesinden veya Mobil Şubedenbaşvuru yapabilirler.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı