Aylık 37 TL taksitle anında 1.000 TL ihtiyaç kredisi! Halkbank sms ile başvuru
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Aylık 37 TL taksitle anında 1.000 TL ihtiyaç kredisi! Halkbank sms ile başvuru

KREDİ

7 Ekim 2020 Çarşamba 11:12:35

Son Güncelleme: 07/10/2020 01:55:05

Aylık 37 TL taksitle anında 1.000 TL ihtiyaç kredisi! Halkbank sms ile başvuru

Kamu bankaları acil nakit ihtiyaçları için vatandaşlarımıza 10.000 TL’ye kadar kolay kredi imkanı sunuyor. Aylık 37 TL ödeyerek 1.000 TL, 360 TL ödeyerek 10.000 TL ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Yeni kredi kampanyasına ilişkin faiz oranları, hesaplama işlemleri ve geri ödenecek toplam tutarlar haber detayında bulunmaktadır.

Vatandaşlarımızın kredilerin tekrar yükselmesiyle birlikte her zamankinden daha çok düşük faizli kredi kampanyalarını aramaya koyuldu. Şimdi ise kredi çekmeyi düşünen her vatandaşımızın mutlaka bilmesi gereken bir kredi fırsatı ortaya çıktı. Aylık sadece 37 Türk lirası ile vatandaşlarımızın 1.000 Türk lirası çekmesi mümkün. Daha çok kamu bankalarında yer alan bu kredi ise henüz birçok vatandaşımız tarafından bilinmiyor. Vatandaşlar ise bir ay içerisinde sadece 37 Türk lirası ödeyerek kredi çekme imkânına sahipler. 10.000 Türk lirasına kadar faydalanabilen bu kredi imkanıyla ilgili ise vatandaşlarımız tarafından merak edilen tüm detaylar şu şekilde;

Krediden nasıl yararlanılacak?

Aylık sadece 37 Türk lirası gibi düşük bir miktar ödeyerek vatandaşlarımız çok kolay bir şekilde 1000 Türk lirasına kadar kredi imkanlarından faydalanabilecek. Bugüne kadarsa neredeyse hiçbir banka vatandaşlarımız için böyle bir fırsat sunmamıştı.

Sadece kamu bankaları tarafından verilen bu kredi modeli daha önce görülmemiş bir şekilde vatandaşlarımızın nakit harcamalarında destek oluyor. Vatandaşlarımız ise bu kredi modeli sayesinde ayda sadece 37 Türk lirası ödeyerek kredi imkanına sahipler.

Bankalara başvuru yapan vatandaşlarımıza ise çok hızlı bir şekilde dönüş sağlanmakta. Verilen kredinin en asıl amacı ise vatandaşlarımızın en temel nakit ihtiyaçlarına hızlı bir dönüş ile finansman desteği sağlayabilmek. Bunun için düşük oranlı bu kredi desteği vatandaşlarımıza sunulmakta.

Kredi fırsatı ise kamu bankalarından biri olan Halkbank ile anlık olarak alınabilecek bir kredi türü.

Korona virüs salgınıyla birlikte küresel çarpa milyonlarca insan işlerini kaybetti. Ülkemizde de yine yüzlerce vatandaşımız işsiz kaldı. Yine benzer şekilde milyonlarca insanımızın gelirlerinde ise oldukça düşüş yaşandı. Ücretsiz izne çıkma ile birlikte de vatandaşlarımızın nakde olan ihtiyaçları çok fazla arttı. Bu durum da vatandaşlarımızın maddi zorluklar yaşamasına ve kredi desteğine ihtiyaç duymasına sebep verdi.

Halkbank, Vakıfbank ve Ziraat gibi kamu bankaları da bu anlarda vatandaşlarımıza maddi destek sunarak yanlarında olmaya çalışıyor.  Gerekli başvuruların ardından bu kamu bankalarından vatandaşlarımız anlık olarak kredi çekme imkanına sahipler. Hızlı bir şekilde sunulan kredi destekleri ile vatandaşlarımız acil finansman ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde karşılayabiliyorlar.

Halkbank kredi faiz oranları nelerdir?

1000 TL KREDİ için vatandaşlarımız aylık olarak 37 Türk lirası ödemekte ve toplamda ise 1 bin 332 Türk lirası geri dönüş yapmaktalar

10 BİN Türk lirası kredi desteği içinse vatandaşlarımız aylık olarak 360 Türk lirası öderken toplamda da 12 bin 988 Türk lirası ödemekteler

20 BİN Türk lirası için de vatandaşlarımız aylık olarak 721 Türk lirası toplamda da 225 bin 977 Türk lirası ödüyorlar

30 BİN Türk lirası kredi desteği için vatandaşlarımızın aylık ödemeleri 1 bin 82 Türk lirası iken toplamda ödedikleri tutar ise 38 bin 966 Türk lirası

SMS ile Halkbank Kredi Başvurusu

Vatandaşlarımız isterlerse Halkbank bireysel internet şubesinden, mobil bankacılıktan ve diyalog üyeliği yaparak anlık olarak başvurularını gerçekleştirebilir.

Başvuru yaparken de aralarına boşluk olacak şekilde;

Kredi miktarı, T.C numarası, Gelir Bilgisi yazılmalıdır. Bunlar ise 3452’ye kısa mesaj olarak gönderilmedi. Bu sayede vatandaşlarımız şubeye gitmeden anlık olarak kredi başvurusunda bulunabilirler.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı