Aylık 343 lira taksitle 10.000 lira anında ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Aylık 343 lira taksitle 10.000 lira anında ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz

KREDİ

30 Eylül 2020 Çarşamba 09:12:53

Son Güncelleme: 30/09/2020 00:08:52

Aylık 343 lira taksitle 10.000 lira anında ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını, vatandaşları ekonomik olarak zorlamaya devam ediyor. Maddi yetersizliklerin giderek arttığı bu dönemde bankalar vatandaşlara ekonomik kredi imkanları sunuyor. Avantajlı kredilerine bir yenisini daha ekleyen Vakıfbank 343 lira taksitle 10.000 liralık sosyal hayatı destek ihtiyaç kredisi veriyor.

Çok düşük taksitlerle 10.000 liralık kredi alabileceğini duyan vatandaş VakıfBank’ın ihtiyaç kredisi ile ilgili detayları araştırmaya başladı. işte VakıfBank’ın aylık 343 lira taksitle verdiği 10.000 liralık sosyal hayatı destek ihtiyaç kredisinin detayları…

Pandemi sürecinden olumsuz etkilenen vatandaşlara sosyal hayatı destek ihtiyaç kredisi veren VakıfBank, müşterileriniz ekonomik olarak yanında olmaya devam ediyor. Vatandaşlar tarafından sıkça merak edilen VakıfBank’ın aylık 343 lira taksitle verdiği 10.000 liralık sosyal hayata destek ihtiyaç kredisinin koşulları belli oldu. Sizin için VakıfBank’ın verdiği ihtiyaç kredisinin tüm detaylarını inceledik. İşte 343 liralık taksitlerle alabileceğiniz 10 bin liralık ihtiyaç kredisinin başvuru koşulları ve ödeme planları…

VAKIFBANK AYLIK 343 LİRA TAKSİTLE 10 BİN LİRA SOSYAL HAYATI DESTEK İHTİYAÇ KREDİSİ VERİYOR

Normalleşme sürecine geçmemiz ve sosyal hayatın giderek canlanması ile birlikte vatandaşların finansman ihtiyaçları doğdu. Hem vatandaşlara maddi olarak destek olmak hem de yerli üretim yapan firmalara destek vermek amacıyla Vakıfbank 2 adet kredi oluşturdu. Haberimizin devamında Vakıfbank’ın Katkı Paylı Faturalı Tüketici Kredisi ve Faturalı Tüketici Kredisi ile ilgili detaylara yer verdik.

Katkı Paylı Faturalı Tüketici Kredisi

Vakıfbank anlaşmalı olan ve yerli üretim yapan elektronik, mobilya, ev boya-seramik-kapı ve pencere sistemleri, beyaz eşya, çeyiz, ev tekstil, ve bisiklet firmalarından yaptığı alışverişleri kredilendirme isteyen tüm müşteriler Katkı Paylı Faturalı Tüketici Kredisinden yararlanabilir.

Satın alınan ürüne ilişkin ödeme tutarını gösteren proforma veya kesin fatura ve yaptığınız ödemeye ilişkin, firmadan alacağınız Taahhütname ile birlikte Vakıfbank şubelerine giderek Katkı Paylı Faturalı Tüketici Kredisine başvurabilirsiniz.

Katkı Paylı Faturalı Tüketici Kredisi kapsamında çekilen krediler firma hesabına aktarılır.

10.000 lira tutarındaki katkı Paylı faturalı tüketici kredisinin azami vade süresi 36 aydır. Bu kredi için uygulanan aylık faiz oranı ise yüzde 0.99’dur. Aylık taksit oranı ise 343,03 liradır.

Faturalı Tüketici Kredisi

Yerli üretim yapan ve kredi anlaşması bulunmayan firmalardan satın alınacak mobilya, küçük ev aletleri, ev boya-seramik-kapı ve pencere sistemleri, çeyiz, evtekstil,ve bisiklet harcamalarını kredilendirmek isteyen tüm bireysel müşteriler Faturalı Tüketici Kredisinden yararlanabilecek.

Satın alınan ürüne ilişkin ödeme tutarını gösteren, proforma veya kesin fatura ile birlikte Vakıfbank şubelerine giderek bu krediye başvurabilirsiniz. Faturalı Tüketici Kredisi kampanyası kapsamında açılacak krediler, firma hesabına aktarılacaktır.

10.000 lira tutarındaki faturalı tüketici kredisi azami 36 ay vadelidir ve aylık faiz oranı 1.29’dur. Aylık taksit miktarı ise 364,42 TL’dir.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı