Aylık 1934 TL taksitle depo, dükkan, fabrika satın alacaklara sabit faizli kredi
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Aylık 1934 TL taksitle depo, dükkan, fabrika satın alacaklara sabit faizli kredi

KREDİ

29 Ekim 2020 Perşembe 14:05:55

Son Güncelleme: 29/10/2020 14:05:26

Aylık 1934 TL taksitle depo, dükkan, fabrika satın alacaklara sabit faizli kredi

Vakıf Katılım Bankası istihdamı arttırmak için düşük ve sabit faizlerle girişimcilere, KOBİ ve esnaflara destek oluyor. Banka tarafından duyurulan yeni kredi kampanyası dahilinde 60 ay vadeli, yüzde 1,30 faiz oranıyla anında kredi kullanabilirsiniz. Mevcut kampanya iş yeri, dükkan, depo ve fabrika gibi gayrimenkul satışları için finansman sağlamaktadır.

Vakıf Katılım Bankası; işyeri, depo, dükkan, fabrika gibi gayrimenkul satın almak isteyen vatandaşlara sabit faiz oranıyla işyeri finansmanı sağlıyor. 60 aya varan vade imkanı ve yüzde 1,3 faiz oranıyla işyeri kredisi veren banka, yoğun ilgi görüyor. Haberimizde; bu kredinin özelliklerine, başvuru şartlarına, örnek ödeme planına ve nasıl başvurulduğuna yer verdik. İşte tüm detaylar…

VAKIF KATILIM SABİT FAİZLİ İŞ YERİ KREDİSİ

Ekim ayının sonuna gelmemizle birlikte, işyeri fiyatları düşmeye başladı. İndirimlerin arttığı bu dönemde, işyeri almayı düşünen vatandaşlar kamu katılım veya özel katılım bankalarından İşyeri Kredisi kullanmayı planlıyor. Hemen hemen aynı özelliklerde finansman sağlayan Ziraat Katılım Bankası ve Vakıf Katılım Bankası gibi kamu katılım bankaları müşterilerden yoğun ilgi görüyor. Sizler için Vakıf Katılım Bankasının İşyeri Finansmanını inceledik.

Vakıf Katılım Bankası, ticari faaliyette bulunan gerçek ve tüzel kişilere, işletme faaliyetlerini sürdürmeleri veya şirket faaliyetlerinde kullanmaları için ya da yatırım yapmak için firma bünyesine fabrika, işyeri, depo, arsa gibi gayrimenkul alımı için işyeri finansmanı sağlamaktadır.

VAKIF KATILIM BANKASI İŞYERİ FİNANSMANI ÖZELLİKLERİ

 • Vakıf Katılım Bankası; fabrika, işyeri, depo, büro, dükkan, mağaza, lojman gibi gayrimenkulleri satın almak isteyen vatandaşlar için finansman sağlamaktadır.
 • Müşterilerin uzun vadeli finansman kullanımında, sabit maliyet fırsatı ile birlikte orta ve uzun vadede nakit akışını düzenleme kolaylığı sağlanmaktadır.
 • Bu krediyle sağlanan finansman limiti, Vakıf Katılım Bankasını diğer banklardan ayıran ve tercih edilmesini sağlayan en önemli özelliğidir. Çoğu bankada yüzde 50 veya yüzde 75 olan bu limit Vakıf Katılım Bankasında farklıdır. İşyeri Finansmanı kapsamında,müşterilere satın alınacak gayrimenkulün ekspertiz değerinin yüzde 100’üne kadar finansman imkanı verilir.
 • İşyeri finansmanı ödemeleri 60 aya varan vadelerle yapılabilecektir.
 • Sabit faiz oranı uygulanmaktadır. Bu oran 1,3 olarak belirlenmiştir.

ÖRNEK ÖDEME PLANI

Vakıf Katılım Bankası, işyeri finansmanı kampanyasından yararlanmak isteyen müşterilere, sabit kar payı oranıyla kredi imkanı tanıyor. Müşterilerine yüzde 1.30 faiz oranıyla finansman imkanı veren Vakıf Katılım Bankası, 60 aya varan vade seçeneği sunmaktadır. Bu faiz oranı, kredinin kısa vadeli veya uzun vadeli olmasında göre herhangi bir değişiklik göstermiyor.

 • İşyeri Finansmanı kampanyası kapsamında 60 ay vade ile kullanılan 75 bin liralık kredi için yüzde 1,3 faiz oranı uygulanmaktadır. Bu kredi için aylık olarak ödenmesi gereken taksit miktarı 1.934 liradır.

GEREKLİ BELGELER

Vakıf Katılım Bankasının oluşturduğu İşyeri Finansmanı kampanyasına başvurmak için gerekli bazı belgeler vardır. Bu belgeler;

 • Kredi başvuru formu
 • Kişiye ait nüfus cüzdanı, sürücü belgesi veya pasaport fotokopisi
 • Kişi çalışıyorsa gelir belgesi
 • Satın alınacak işyerinin tapu fotokopisi
 • Gerekmesi durumunda, müşterinin adına düzenlenmiş ve azami en geç iki ay öncesine ait elektrik, su, doğalgaz veya sabit telefon faturalarından birinin fotokopisi gerekmektedir.

İŞYERİ FİNANSMANINA NASIL BAŞVURU YAPILIR?

İşyeri finansmanından yararlanmak isteyen kişilerin, gerekli evraklarla birlikte Vakıf Katılım Bankası şubelerine başvuru yapması gerekmektedir.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı