Ayda 360 lira taksitle anında 10.000 TL ihtiyaç kredisi! ING Bank 3 ay ödemesiz kredi
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Ayda 360 lira taksitle anında 10.000 TL ihtiyaç kredisi! ING Bank 3 ay ödemesiz kredi

KREDİ

24 Ekim 2020 Cumartesi 11:20:00

Son Güncelleme: 24/10/2020 11:06:40

Ayda 360 lira taksitle anında 10.000 TL ihtiyaç kredisi! ING Bank 3 ay ödemesiz kredi

Düşük faizle anında kredi kullanmak isteyenlere ING Bank düşük faizli ihtiyaç kredisini duyurdu. Acil nakit ihtiyacı olanlar günde 12 TL, ayda 360 TL ödeyerek 36 ay vadeli 10.000 TL ihtiyaç kredisi kullanabilirler. Üstelik 3 ay ödemesiz dönemle birlikte ödemeye 2021 yılında başlayabilirsiniz. Yüzde 1,24 faiz oranıyla ihtiyaç kredisi hakkında merak edilen tüm detayları bir araya getirdik.

ING Bank vatandaşlarımız için oldukça uygun bir ihtiyaç kredisi fırsatı sunuyor! Üstelik bu fırsattan yararlanmak için banka müşterisi olmak zorunda değilsiniz!

ING bank tarafından sunulan bu fırsatta ise vatandaşlarımıza %1,24 faiz oranının yanı sıra 3 ay erteleme imkânı da veriliyor!

Vatandaşlarımız normalleşme dönemini başlamasıyla düşük faizli kredilerden yararlandılar ve çok uygun fırsatlara kredi çektiler. Fakat normalleşme döneminin sona ermesiyle birlikte düşük faizli kredi uygulamaları da yavaş yavaş sona erdi. Fakat henüz vatandaşlar eski gelirlerini elde etmiş değil. Hala birçok vatandaşımız çeşitli ihtiyaçları için finansmana ihtiyaç duyuyorlar. Peki en uygun faiz oranı hangi bankada? En iyi fırsatı hangi banka veriyor? İşte sizler için güncel banka faiz oranlarını araştırdık;

ING Bank müşterisi olmadan vatandaşlarımız yine ING tarafından sunulan uygun faizli ihtiyaç kredisinden yararlanabilirler. %1,24 faiz oranı sunan ihtiyaç. Kredisiyle vatandaşlarımız şubeye gitmeden başvurularını tamamlayabilir! Üstelik vatandaşlarımıza ödemelerinde 3 ay erteleme imkânı da tanınıyor!

ING BANK 10.000 TL İHTİYAÇ KREDİSİ

  • Vatandaşlarımız kredi kampanyası dahilinde 3 ila 36 ay vade arasında ödeme seçeneğinden yararlanabilirler!
  • 3 aya varan erteleme imkanını kullanabilirler!
  • Aylık faiz oranı ise vatandaşlarımızın ödeme alışkanlıklarına göre değişmekte ve %1,24 ila %2,39 arasındadır
  • Vatandaşlarımız dilerlerse ING Bank resmi internet sayfası üzerinden hemen başvurularını tamamlayabilirler
  • ING Bank müşterisi olmayan vatandaşlarımızın ise şubeye gitmeleri gerekmektedir. Fakat bunu istemiyorlarsa gerekli evrakları kurye aracılığıyla da gönderebilirler.
  • 3 ay erteleme hakkı ise vatandaşlarımızın 5 bin ila 50 bin Türk lirası arasında kredileri için sunulmaktadır.
  • Kampanya ise 31 Aralık 2020 dönemine kadar devam etmekte

ÖDEME TABLOSU

  • Vatandaşlarımız 10 bin Türk lirası için 36 ay vade seçeneğinde aylık 360 Türk lirası öderken, toplamda ise geri ödemeleri 12 bin 988 Türk lirası olmaktadır. Uygulanan faiz oranı ise %1,24.
  • 20 bin Türk lirasını vatandaşlarımız aylık %1,24 faiz oranı ve 36 ay vade seçeneğinde çektiklerinde ise aylık ödemeleri 721 Türk lirası olmakta. Toplam geri ödenen tutar ise 25 bin 977 Türk lirası.
  • 50 bin Türk lirası kredi başvurularında ise vatandaşlarımız aylık %1,24 faiz oranı ve 36 ay vade seçeneğinde toplamda geri 64 bin 944 Türk lirası ödüyorlar. Aylık ödemeleri ise 1 bin 804 Türk lirası olmakta.

Vade farkı geri ödeme faiz oranına nasıl etki eder?

Kredinizi kaç taksitte ve ne kadar ödeyeceğinizi planlarken vade göz önünde bulundurulması gereken bir etkendir. Vadenin uzaması ay başına düşen ödenecek taksit miktarını düşürebilir lakin bu durumda faiz oranı yükselebilir. Kredi kullanmadan önce ödeme seçeneklerine bağlı olarak faiz oranı ve vade miktarını hesaba katarak size geri ödeyeceğiniz ve aylık ödemeniz gereken tutarı hesaplayan kredi hesaplama araçlarından faydalanmanız en iyisi olacaktır.

Düzenli ödeme yapmak neden önemi?

Vatandaşlarımız düzenli ödeme yapamadıklarında kredi skorları düşer. Gecikmiş ödemeler de yine vatandaşlarımız kredi notlarının düşmesine sebep verir. Vatandaşlarımız ise bu durumda ödeme planlarını doğru yapmaları ve düzenli ödeme gerçekleştirmelidirler. Bu sayede kredi notları yükselir ve kredi çekerken daha düşük faiz oranlarından faydalanırlar.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı