Arabasını Değiştirmek İsteyenlerin, Yeni Araba Almak İsteyenlerin Dikkatine! Cazip ve Uygun Taşıt Kredileri Yapı Kredide!
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Arabasını Değiştirmek İsteyenlerin, Yeni Araba Almak İsteyenlerin Dikkatine! Cazip ve Uygun Taşıt Kredileri Yapı Kredide!

KREDİ

9 Aralık 2020 Çarşamba 19:01:06

Son Güncelleme: 09/12/2020 19:02:32

Arabasını Değiştirmek İsteyenlerin, Yeni Araba Almak İsteyenlerin Dikkatine! Cazip ve Uygun Taşıt Kredileri Yapı Kredide!

Sıfır veya ikinci el fark etmeksizin yeni bir araç almak isteyenler için uygun çözümler Yapı Kredi bankasında. Bu yazımızda örnek 20 bin TL taşıt kredisi hesaplama işlemleri ve aylık geri ödenecek taksit tutarlarını sizler için bir araya getirdik.

Yapı Kredi cazip ve uygun taşıt kredisi koşulları ile taşıt almak isteyen aracını değiştirmek isteyen kişilerin en büyük destekçisi oluyor. Yapmanız gerekenler ve gerekli olan bütün belgeler haberimizde.

Başvuru İçin Gerekli Olan Belgeler (Müşteri ve Eğer Kefil Var İse Kefil İçin)
• Kimlik Fotokopisi
• Gelir Belgesi
• Son 2 aya ait olan güncel maaş bordrosunun biri ya da antetli kağıda yazılmış olan şirket yetkilileri tarafından imzalanmış olması kaydı ile maaş yazısı, şirket imza sirküleri ve yetki belgesi
• Serbest meslek erbabı olan kişiler için son vergi levhasının fotokopisi
• Emekli vatandaşlar için maaş cüzdanlarının fotokopisi
• Kira geliri var ise eğer tapu ve kira kontratı fotokopisi
• Elektrik, su, doğal gaz ve telefon gibi abonelik gerektirmekte olan bir hizmete ilişkin işlem tarihinden önceki 3 ay içinde olan ve kredi kullanacak kişinin adına düzenlenmiş olan bir fatura aslı ya da 3 ay içerisinde alınmış olan ikametgâh belgesi (Adres paylaşım sisteminde bu adres bilgisinin güncel olması durumunda, bu maddede yer alan belgelerin beyanı gerekmemektedir).
• Sıfır kilometre araçlar için ilgili şirketin vereceği fiyat teklifi (proforma fatura) ve asıl fatura
• 2. el Taşıtlar için ise araç ruhsatı ve maksimum 15 gün önce satın alınmış olan araçlar için noterde düzenlenmiş alım satım sözleşmesi istenmektedir.

2. EL VE SIFIR KİLOMETRE ARAÇLAR İÇİN MALİYET VE FAİZ ORANI AYNI OLUP BU TABLO ŞU ŞEKİLDEDİR;

20 bin TL taşıt kredisi kullanmak istediğinizde ve bunu 24 ay ile vadelendirdiğinizde; Aylık bankaya ödemeniz gereken taksit miktarı bin 36 Türk Lirasıdır. Aylık faiz oranı ise yüzde 1,52 olarak hesaplanır.

20 bin TL krediyi 36 ay ile vadelendirdiğinde; Aylık ödemeniz gereken taksit tutarı 762 Türk Lirası olup, aylık faiz oranı ise yüzde 1,52’dir.
20 bin TL krediyi 48 ay seçeneğini seçtiğinizde; Aylık bankaya ödemeniz gereken taksit tutarı 628 Türk Lirası’dır. Faiz oranı ise yüzde 1,52 olarak hesaplanmaktadır.

Sizde gerekli evrakları toparladıktan sonra en yakın Yapı Kredi şubesini ziyaret ederek taşıt kredisi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı