Aktif Bank’tan Emekliye 60 Ay Vadeli Kefilsiz Kredi Kampanyası! - HaberKredi
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Aktif Bank’tan Emekliye 60 Ay Vadeli Kefilsiz Kredi Kampanyası!

KREDİ

31 Temmuz 2020 Cuma 14:14:18

Aktif Bank’tan Emekliye 60 Ay Vadeli Kefilsiz Kredi Kampanyası!

Aktif Bank, emeklilere sadece kısa mesaj atarak temin edebilecekleri düşük faizli “emekliye kısa mesajla kefilsiz ihtiyaç kredisi” kampanyasını duyurdu. Banka, sunduğu “Aktif Bank Emekliye Kefilsiz Kredi Kampanyası” kampanyasını 60 aya varan vade seçenekleri ve uygun faiz oranlarıyla hizmete sunuyor.

Aktif Bank, emeklilere sadece kısa mesaj atarak temin edebilecekleri düşük faizli “emekliye kısa mesajla kefilsiz ihtiyaç kredisi” kampanyasını duyurdu. Banka, sunduğu “Aktif Bank Emekliye Kefilsiz Kredi Kampanyası” kampanyasını 60 aya varan vade seçenekleri ve uygun faiz oranlarıyla hizmete sunuyor. Peki, “Aktif Bank Emekliye Kefilsiz Kredi Kampanyası”nın özellikleri nelerdir? Aktif Bank Emekliye Kefilsiz Kredi Kampanyası nasıl çekilir? İşte detaylar…

Aktif Bank, emeklilerin tüm ihtiyaçlarına çözüm bulacak Emekliye Kefilsiz Kredi Kampanyasını iftiharla sundu. Bankanın sunduğu “Emekliye Kefilsiz Kredi Kampanyası” ihtiyaç kredisi, internet aramalarında adını ilk sıralara yazdırdı. Peki, adını bankalar arasında en üst sıralara kaydeden Aktif Bank Emekliye Kefilsiz Kredi Kampanyasının özellikleri nelerdir? Aktif Bank’ın “Emekliye Kefilsiz Kredi Kampanyası”nda kullandırdığı özel Emekliye Kefilsiz Kredi Kampanyasının nasıl başvuru yapılır?

Aktif Bank Emekliye Kefilsiz Kredi Kampanyası emeklilerin ilgi odağı!

Aktif Bank’ın resmî internet adresinde yayımladığı “Aktif Bank Emekliye Kefilsiz Kredi Kampanyası”, emeklilerin nakit ihtiyacı olan vatandaşların ilgi odağı oldu. Aktif Bank Emekliye Kefilsiz Kredi Kampanyası öyle bir hal aldı ki, internet aramalarında en çok aratılan kredi türlerinden biri oldu. Peki, yüz binlerce emeklinin özelliklerini ilgiyle öğrenmeye çalıştığı bu kredi türünün özellikleri nelerdir? Aktif Bank Emekliye Kefilsiz Kredi Kampanyasıyla emeklileri nasıl cezbetti? İşte sizler için Aktif Bank Emekliye Kefilsiz Kredi Kampanyası’na ilişkin önemle mercek altına aldığımız notlar…

Aktif Bank Emekliye Kefilsiz Kredi Kampanyası’nın tek şartı maaşı PTT’ye geçirmek!

Aktif Bank, “Emekliye Kefilsiz Kredi Kampanyası” tüm avantajlarıyla kamuoyuna sunuldu. Bankanın, “Siz de emekli maaşınızı PTT’den alın, 80.000 TL’ye kadar krediyi PTT işyerine gitmeden tek bir SMS ile kullanın!” ifadeleriyle kamuoyuna sunduğu “Aktif Bank Emekliye Kefilsiz Kredi Kampanyası”nda tek yapmanız gereken emekli maaşınızı PTT’ye geçirmek… Bankadan yüzde 1,59 faiz oranındaki emekliye kefilsiz krediye başvuruda bulunmak da oldukça kolay olarak nitelendiriliyor.

Aktif Bank Emekliye Kefilsiz Kredi Kampanyası’na nasıl başvurulur?

Aktif Bank, Emekliye Kefilsiz Kredi Kampanyası’na başvuruda bulunmak oldukça kolay olarak addediliyor. Aktif Bank’tan emekliye ihtiyaç kredisine “Emekli boşluk TC Kimlik Numarası”nı yazarak 3050’ye kısa mesaj göndererek başvurabilirsiniz. Bankanın Emekliye Kefilsiz Kredi Kampanyası’na ister aktifbank.com.tr internet adresi üzerinden, ister bankanın 0212 340 80 00 numaralı telefon şubesinden, ister bankanın Aktif Bank Mobil uygulaması üzerinden ister de size en yakın şubeden başvuruda bulunabilirsiniz.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yeni Haberler

Yukarı