Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Akbank’tan Ramazan Bayramı kredisi geldi: 3 ay ertelemeli ve neredeyse faizsiz!

KREDİ

8 Mayıs 2020 Cuma 22:54:16

Akbank’tan Ramazan Bayramı kredisi geldi: 3 ay ertelemeli ve neredeyse faizsiz!

Çin’in Wuhan kentinde etkisini göstermesiyle birlikte tüm dünyaya yayılan korona virüs ülkemizde de etkisini göstermesiyle birlikte pek çok tedbirler alınmıştır. Ülkemiz yaklaşık 2 aydır korona virüs salgın hastalığıyla mücadele ediyor. Bu mücadele sonucunda başarılı sonuçlara doğru adım atılmaya başlandı.

Çin’in Wuhan kentinde etkisini göstermesiyle birlikte tüm dünyaya yayılan korona virüs ülkemizde de etkisini göstermesiyle birlikte pek çok tedbirler alınmıştır. Ülkemiz yaklaşık 2 aydır korona virüs salgın hastalığıyla mücadele ediyor. Bu mücadele sonucunda başarılı sonuçlara doğru adım atılmaya başlandı. Ancak hem vatandaşların sağlıklarını hem de ekonomik açısında geçinme güçlük çekmeye başlamış bulunmaktadır. Bundan dolayı hem devletten hem de bankalardan vatandaşlar için olağanüstü bir şekilde yardımlar gelmesiyle birlikte ihtiyaç sahiplerinin bu fırsatlardan yararlanması sağlanmaktadır.

Akbank’tan ihtiyacı olan vatandaşlar için sevindirici bir haber daha geldi! Akbank Ramazan Bayramı kapsamında özel bir kredi kampanyası oluşturmasıyla müşterileri kendine çekmeyi başarmıştır. İhtiyaç sahipleri bu fırsattan yararlanmaları ile birlikte ilk taksitlerini 3 ay sonra ödeyeceklerini unutmaması gerekiyor. Dev banka Akbank vatandaşları için sevindirici haber gelmesiyle günümüzde pek çok kişi tarafından bu konu araştırılmaktadır. Akbank tarafından yapılan açıklamalar doğrultusunda faiz oranı 0,99 oranında başlamışlar birlikte Ramazan Bayramına özel kredi fırsatı sunacağını duyurdu. Üstelik müşterilerin istekleri üzerine 3 ay erteleme fırsatından yararlanarak ilk taksitleri 3 ay kadar erteleme fırsatına sahip olabilirsiniz.

0,99 FAİZ ORANIYLA BAŞLAYAN KREDİ AÇIKLAMALARI

Akbank yapmış olduğu açıklama doğrultusunda 0,99’dan başlayan faiz oranı ile vatandaşlarına kredi imkanı sunacağını belirtti. Akbank ihtiyacı olan vatandaşlar için ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri amacıyla Ramazan Bayramını rahat geçirebilmeleri için uygun kredi kampanyaları ile müşterilerinin karşısına çıkmaktadır. Böyle bir fırsatı kaçırmayarak böylesine bir zorlu süreci çok daha rahat geçirme fırsatını elde edebilirsiniz. Üstelik 3 ay erteleme imkanı ve kolay ödeme yöntemleriyle Akbank sizlerin yanında olacaktır. Böylelikle zorluk çekmeden çok rahat bir şekilde ödeyebilirsiniz.

AKBANK TARAFINDAN YAPILAN AÇIKLAMA

Akbank tarafından bu konu ile alakalı olarak yeni açıklama geldi. Akbank Perakende Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Bülent Oğuz yapmış olduğu açıklama doğrultusunda şu ifadeleri kullandı.

” Olağanüstü günlerden geçtiğimiz bu dönemde her türlü kolaylığı müşterilerimize sunmak birinci vazifemiz. Müşterilerimiz sevdiklerinin fiziken yanında olamasa da biz Akbank olarak bu bayramın buruk geçmemesi için elimizden geleni yapmaya hazırız ve bu amaçla her zaman olduğu gibi bu dönemde de müşterilerimizin yanındayız. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaları için yüzde 0,99’dan başlayan faiz oranlarıyla ve bütçelerine uygun farklı ödeme seçenekleri ile kredi kullanma imkanı sunuyoruz. Kredi kullanmak isteyen müşterilerimiz 7/24 Akbank Mobil aracılığıyla kredi başvurularını yapabilir ya da dilerlerse 444 25 25 Müşteri İletişim Merkezi’mizi arayabilir veya kendilerine en yakın Akbank şubesi ile kolayca iletişime geçebilirler”

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yeni Haberler

Yukarı