Akbank ve Odea Bank 2 ay ertelemeli kredi kampanyası başladı
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Akbank ve Odea Bank 2 ay ertelemeli kredi kampanyası başladı

KREDİ

13 Aralık 2020 Pazar 00:06:04

Akbank ve Odea Bank 2 ay ertelemeli kredi kampanyası başladı

Akbank ve Odea Bank 2 ay ertelemeli kredi kampanyası başladı. Akbank ve Odeabank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunu hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Akbank ve Odeabank kredi başvurusu nasıl yapılır? Sizleri bu konu hakkında bilgiler vereceğiz.

İhtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşterilere bankalar artık ilk taksit ödemesinde erteleme olarak imkân tanıyor. Bu şekilde ödeme kolaylığı da sağlayan bankalar en fazla 36 ay vadeye kadar sizlere kredi veriyor. Eğer 2 ay ertelemeli olarak kredi kullanacaksınız en fazla 34 aylık bir kredi başvurusu yapabilirsiniz. Akbank ve Odeabank da yeni yaptıkları bu kampanya ile birlikte 50.000 TL’ye kadar kredileri anında müşterilerine vermektedir. İsterseniz bankadan isterseniz de bankaya gitmeden bu kredileri kullanabilirsiniz. Kredileri kullanabilmeniz için banka kredi politikalarına uygun müşteri olmanız gerekiyor.

Akbank kredi başvurusu nasıl yapılır?

2 ay ertelemeli olarak kredi başvurusu yapacak olan kişilerin çalışan ve emekli olması durumunda en yakın banka şubesine giderek buradan kredilerini kullanabileceklerini söyleyebiliriz. Kredi başvurusu yaptıktan sonra banka sizlere hemen ne kadar onay vereceğini söyler. Ayrıca bu bankada hesabı olan müşterilerle hesapları doğrultusunda internet bankacılığı üzerinden Akbank kredi başvurusu yapabilir. Banka şubelerinden 100.000 TL’ye kadar internet bankacılığından da 50.000 TL’ye kadar anında onaylı Kredi kullanabilirsiniz. Alacağınız tüm krediler de en fazla vade sayısı 36 olarak bilinir. Karede kullandıktan sonra 2 ay ertelemeli veya dilerseniz de 3 ay ertelemeli olarak kredi başvurunuz yapabiliyorsunuz.

Odeabank 2 ay ertelemeli kredi başvurusu

Odeabank üzerinden 2 ay ertelemeli olarak kredi başvurusu yapabilirsiniz. Kredi başvurusu yapacak olan kişilerin banka şartlarına uygun olması durumunda hemen kredilerini en yakın banka şubesinden kullanabileceklerini söyleyebiliyoruz. Ayrıca Odeabank SMS ile de 50.000 TL’ye kadar kredi veriyor. Bunun için cep telefonları Mesaj kısmına girerek Nakit yazın boşluk bırakın kimlik numaranızı yazdıktan sonra gönderim numarası olarak 84 44 yazmanız yeterlidir. Kredi başvurusu yaptıktan sonra banka 5 dakika içerisinde sizin kredi sonucunuzu hemen verecektir. Sonucu onaylanan müşteriler 5 dakika içerisinde bu kredileri ne kadar onay aldığını görebilecekleri bir mesaj gelecektir. Bu mesaj ile birlikte en yakın banka şubesine gidebilir veya onaylı olan tutarı banka hesabına atarak internet üzerinden kullanabilirsiniz.

 

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı