Akbank Muslukları Açtı 700 Milyon TL Kredi Dağıtılacak! Başvurular Sadece TC KİMLİK ile
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Akbank Muslukları Açtı 700 Milyon TL Kredi Dağıtılacak! Başvurular Sadece TC KİMLİK ile

KREDİ

7 Haziran 2021 Pazartesi 17:11:48

Akbank Muslukları Açtı 700 Milyon TL Kredi Dağıtılacak! Başvurular Sadece TC KİMLİK ile

Akbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapacaklara müjdeli haber geldi, Akbank, haziran ayından itibaren yeni bir kredi kampanyası başlattı. Akbank üzerinden verilecek olan ihtiyaç kredisi kampanyasına katılacak olan müşteriler, 20000 TL’ye kadar TC kimlik numaralarını vererek anında kredi onayı alabilecekler.

Akbank, resmi internet sitesinde yaptığı bu duyuru ile birlikte sigortalı olarak çalışanlar emekli olanlar bu esnaf olanlar ve devlet memurlarına kredi verilecek. Yapılan açıklama ile birlikte Akbank, 700 milyon TL’ye kadar bir kredi limiti ayarladığını ve kişi başı bu kredileri en fazla 20000 TL’ye kadar vereceğini açıkladı. Pandemi döneminde sıkıntı yaşayan müşteriler kredi başvurularına, internet bankacılığı aracılığı ile yapacaklar.

Ekonomik zorluklar ile boğuştuğumuz şu zamanlarda, Akbank üzerinden müjdeli haber geldi. Akbank, sadece ihtiyaç kredisi için 700 milyon TL’ye kadar ilk kredi limiti ayarladı. Bu limit ile birlikte Akbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu yapacaklara hemen kredi onayı verecek. Verilen İhtiyaç Kredisi kampanyasında banka 36 ay vadeye kadar da müşterilerine, vade yapma olanağı sağlıyor. Ayrıca, ilk kredi taksit ödemelerinde 3 ayı 4 ayı ve 6 ayı ertelemeli kredilerde uzun kullanılabilecektir. Akbank’ın resmi internet sitesi üzerinde yapmış olduğu bu kredi kampanyasının duyurusu itibari ile kredi başvuruları da başladı. Başvurular banka şubesinden internet sitesinden ve SMS atarak yapılabilecek. İşte kredi detayları…

Akbank Kredi detayları belli oldu

Haziran ayından itibaren verilecek olan bu kredi kampanyasının detayları da belli olmaya başladığı kredi başvurularına 18 yaşından büyük olan ve 65 yaşından küçük olan herkes yapabilecek. 65 yaş ve üzerinde olan kişilerin ise emekli olmaları durumunda bu kredi kampanyasına katılacağını söyleyebiliriz. Pandemi özel olarak verilen bu kredi kampanyasında 20000 TL’ye kadar başvuru yapabileceksiniz. Akbank kredi başvurusu yaptığınız zaman sizin kimlik numaranız üzerinden banka kredi sicilinizi sorgulayarak, ne kadar kredi onayı alacağınızı sizlere söyleyecektir. Kredi başvurusu yapabilmeniz için en kolay yöntemlerden birtanesi mesaj atarak, kredi başvurusunda buluna bilmenizdir.

Akbank mesaj atarak kredi başvurusu

Akbank üzerinden SMS atarak, kredi başvurusu yapmak istiyorsanız Cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek buradan ücretli bir mesaj atmanız gerek. Cep telefonunuz üzerinden 44 25 numarasına kredi yazın boşluk bırakın ben kendi kimlik numaranızı da yazarak, gönderim yapın. Mesajı gönderdikten sonra banka sizlere 5 dakika içerisinde kredi sonucunu verecektir. Onaylanan bir tutar varsa, mesaj üzerinde ne kadar kredi onayı olduğu da söylenecektir. Bu onaylı tutarı ile birlikte en yakın banka şubesine giderek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Online başvuru imkanı

Akbank İhtiyaç Kredisi başvurusu yapacak olan kişilerin kredi başvuruları yapabilmeleri için ayrıca internet bankacılığı sistemini de kullandığını söyleyebiliriz. Akbank, hesabınız varsa, internet bankacılığı şifresi oluşturarak internet üzerinden kredi başvurusu yapılıyor. Akbank Direkt uygulamasına giriş yaptıktan sonra buradaki direkt kredi seçeneğini seçerek kredi başvurusunda bulunabilir, onaylanan kredinizi hemen hesabınıza atabilirsiniz. Akbank’ın internet üzerinden online olarak verdiği Kredi Kampanyası Masrafsız Kredi seçenekleri ve 3 ayı ertelemek, kredi kampanyası ile aynıdır.

Kredi başvurusu yapacak olan kişiler, ayrıca banka şubelerine giderek kimlik ve gelir belgesini de vererek, banka üzerinden kredi başvurusunda bulunabilirler. Banka ile ilgili detaylı bilgileri öğrenmek için 444 25 25 numarasını arayarak veya bankanın resmi internet sitesine girerek buradan kredi başvurusu hakkında bilgiler alabilirsiniz.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı