Akbank 92 gün ertelemeli 50.000 TL hızlı ihtiyaç kredisini devreye aldı
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Akbank 92 gün ertelemeli 50.000 TL hızlı ihtiyaç kredisini devreye aldı

KREDİ

12 Kasım 2020 Perşembe 09:24:27

Son Güncelleme: 12/11/2020 09:23:58

Akbank 92 gün ertelemeli 50.000 TL hızlı ihtiyaç kredisini devreye aldı

Kasım ayıyla birlikte güncellenen faiz oranları neticesinde bir yenilikte Akbank’tan geldi. Bankanın yeni ihtiyaç kredisi kampanyası dahilinde 92 gün erteleme imkanı sunuluyor. Kredi başvurusu yapacak vatandaşlarımız 50 bin lira maksimum tutar ve 36 ay vade imkanlarından yararlanabilirler. Yeni kredinin faiz oranları ise seçilecek vade sayısına göre değişiklik gösteriyor.

İhtiyacınız anında krediniz Akbank’ta! Sloganı ile kredi imkanı sunan banka vatandaşın ihtiyacına yönelik kredi seçenekleri sunmaya devam ediyor Kredi başvuru koşulları nelerdir? Kimler bu krediye başvuru yapabilir? Detaylar haberimizde.

Kredinizi şimdi alın Şubat’ta ödemeye başlayın. İhtiyacınız anında krediniz Akbank’ta hemen başvurun, hayallerinizi gerçekleştirin. Kredinizi ihtiyacınızı Akbank.com sayfasından veya Akbank Telefon Şubesi’ni arayarak veya Akbank Direkt İnternet veya Mobil sitesine girerek belgesiz, imzasız Direkt Kredi  kullanabilirsiniz veya aşağıdaki belirtilen belgeler ile  beraber Akbank Şubelerine başvuru yapabilirsiniz. Eğer Akbank müşterisi değil iseniz kredimakbankta.com sitesinden gerekli olan bilgileri doldurmanız halinde ihtiyaç kredisi başvurunuzu anında yapabilirsiniz.

Kampanya Koşulları Nelerdir?

3 ay Ertelemeli olarak kullanacağınız kredilerinizi Akbank şubesinden, Akbank Telefon Şubesi’nden ve Akbank Direkt İnternet veya Mobil’den  kısa süre içinde kullanabilirsiniz.

Erteleme dahil kredi vadesi maksimum 36 ay olabilir. İlk aylık taksitiniz maksimum 92 gün ertelenebilir. 3 ay ertelemeli olarak çektiğiniz kredinin vadesi ise maksimum 33 ay olabilir. Ödemesiz dönem sonunda ise ilk ödeme olarak erteleme faizi tahsil edilir. Bir sonraki ay itibari ile taksit ödemeleriniz başlar.

Kredimakbankta.com sayfasından T.C. kimlik numarası ve güncel olan cep telefonu bilgisi girilerek ihtiyaç kredisi başvurusu yapan vatandaşların başvuru sonuçları kısa mesaj ile bilgilendirilecektir. Akbank müşterisi olmayan vatandaşların kredi kullanım işlemi ise  şubede tamamlanır.

Şubeden Kredi kullanacak olan vatandaşlardan istenilen belgeler nelerdir?

  • Kimlik belgesi veya ehliyet aslı ve fotokopisi
  • Gerekli görülmesi halinde adres teyidi amacı ile belge talep edilebilecektir.
  • Gelir Belgesi – Maaş bordrosu gerekmektedir, eğer kredi kullanacak kişi Akbank’tan maaşını alıyor ise gelir belgesi veya maaş bordrosu getirmesine gerek yoktur.
  • ​Özel sektör çalışıyor olan vatandaşlar için ise SGK Hizmet Döküm Belgesi gerekmektedir. Eğer Akbank müşterisi ise getirmesine gerek yoktur.

Maliyet ve faiz tablosu            

50.000 Türk Lirası olarak kullanılan kredi için; 12 ay vade seçeneğini seçtiğiniz zaman aylık ödemeniz gereken taksit tutarı 4.608 Türk Lirası olurken aylık faiz oranı yüzde 1,32 olup toplam ödenmesi gereken tutar 55.546 Türk Lirasıdır.

50.000 Türk Lirası olarak kullanılan ihtiyaç kredisi için; 24 ay ile vadelendirdiğiniz de aylık taksit miktarınız 2.559  Türk Lirasıdır. Aylık faiz oranı yüzde 1,43 olarak hesaplanır. Geri ödemeniz gereken tutar ise 61.672 Türk Lirası olacaktır.

50.000 TL tutarında aldığınız kredi için; 36 ay vade ile ödeyeceğinizi varsaydığımızda, ödemeniz gereken miktar ise aylık 1.880  Türk Lirası olup faiz oranı yüzde 1,45’dir.  Geri ödenilmesi gereken  miktar ise 67.954 Türk Lirasıdır.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı