Acil Nakite İhtiyacım Var Diyenlere 50 bin TL Anında Hızlı Kredi! Kefilsiz ve Teminat Şartı Yok - HaberKredi
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Acil Nakite İhtiyacım Var Diyenlere 50 bin TL Anında Hızlı Kredi! Kefilsiz ve Teminat Şartı Yok

KREDİ

7 Eylül 2020 Pazartesi 12:12:14

Son Güncelleme: 06/09/2020 22:41:12

Acil Nakite İhtiyacım Var Diyenlere 50 bin TL Anında Hızlı Kredi! Kefilsiz ve Teminat Şartı Yok

Salgının olumsuz ekonomik etkileri devam ederken vatandaşlarımız acil nakit ihtiyaçlarını karşılamanın yollarını arıyorlar. Türkiye Ekonomi Bankası(TEB) acil nakte ihtiyacım var diyenler için yeni kredi kampanyasının duyurusunu gerçekleştirdi. Yeni faiz oranları ve 36 ay vade seçeneğiyle birlikte 50.000 TL kredi başvurunuzu hemen yapabilirsiniz.

Haziran – Temmuz döneminde düşük faizli kredi kampanyalarının sona ermesiyle birlikte tüm bankalar kredi faiz oranlarını yükseltmişti. Bir yandan salgının olumsuz ekonomik etkileri etkilerini iyice göstermeye başladı. Dolar kurunda yaşanan yükseliş, salgın tedbirleri, işsizlik artışı ve enflasyonun yükselmesiyle birlikte ülkemiz zor zamanlardan geçiyor. Vatandaşlarımız ise acil nakit ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli yollar aramakta. Türkiye Ekonomi Bankası(TEB) bu süreçte ister müşterisi olsun ister olmasın tüm vatandaşlarımız için yeni ihtiyaç kredisi kampanyasını duyurdu. ‘Acil nakte ihtiyacım var’ başlığıyla duyurulan kredi kampanyası için detayları sizler için araştırdık. İşte TEB yeni ihtiyaç kredisi detayları;

TEB 50 Bin TL Anında Hızlı Kredi

‘İhtiyacın olduğu anda Cepteteb ihtiyaç kredisi tek tıkla hesabında’ sloganıyla yeni ihtiyaç kredisi kampanyası tüm vatandaşlarımıza duyuruldu. Şubeye gitmeden, sıra beklemeden evinizden yapabileceğiniz kredi başvurusu için kefil veya teminat şartı aranmamaktadır. 18-65 yaş aralığındaki herkes CEPTETEB uygulaması üzerinden kredi başvurularını hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirler. 1.000 TL alt limitli kampanyada üst kredi limiti 50.000 TL olarak belirlenmiştir. 36 ay vade seçeneğine ek olarak yüzde 1.20 faiz oranları uygulanmaktadır.

Kredi Başvuru Süreci

Yeni TEB ihtiyaç kredisi kampanyasına başvuru yapmak isteyen vatandaşlarımız ilk olarak CEPTETEB uygulaması üzerinden İhtiyaç Kredisi bölümünü ziyaret etmelidir. Buradan Hemen Başvuru seçeneğine tıklayarak formu doldurmanız başvuru yapmanız için yeterlidir. Eğer TEB müşterisi değilseniz de, uygulama üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuz onaylandıktan müşteri danışmanı sizi arayarak sizin müsait olduğunuz bir zaman ve yerde görüşme planlanır. Başvurunuz kabul edildikten sonra anında kredinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

TEB Faiz Oranları

Türkiye Ekonomi Bankası resmi internet sitesi üzerinden paylaşılan bilgiye göre, faiz oranları Findeks Kredi Notu’na göre değişiklik göstermektedir. Sizde size özel kredi faiz oranlarını öğrenmek için CEPTETEB uygulamasını indirerek başvuru yapabilirsiniz. Kredi ödemelerinizi ise CEPTETEB internet şubesi, CEPTETEB mobil ve TEB ATM’leri üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

İhtiyaç Kredisi Hesaplama

TEB tarafından paylaşılan verilere göre örnek hesaplama tablosu ve faiz oranları Findeks Kredi Notu 1.850 puan olan kişilere göre hesaplanmıştır. 3-36 ay vade fırsatlarıyla 50.000 lira üst limitli kredi kampanyasında sunulan örnek hesaplama tablosu şu şekildedir:

10.000 TL örnek tutar üzerinden hesaplamalar yukarıdaki gibi paylaşılmıştır. Sizde ihtiyacınız doğrultusundaki ödeme planı için aşağıda bulunan Kredi Hesaplama bölümümüzden aylık taksit tutarı ve geri ödenecek tutarlarınızı hesaplayabilirsiniz. TEB yeni ihtiyaç kredisi kampanyası hakkındaki düşüncelerinizi de yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
6 Yorum yapıldı

6 Yorum

 1. kredi teklifi?

  8 Eylül 2020 at 01:52

  Acil bir krediye mi ihtiyacınız var? Müstakbel kişilere, şirketlere, işbirliği kuruluşlarına ve kuruluşlara her türlü krediyi sunuyoruz. Kayıtlı ve onaylanmış kredilere mi ihtiyacınız var? İlgileniyorsanız, daha fazla bilgi için şimdi bize buradan ulaşın: socialfundltd@gmail.com

 2. Bryan Stefan

  11 Eylül 2020 at 04:26

  48 saat içinde kredinizi hemen alın
  İyi günler
  Girişimci mi olmak, bir projeye başlamak mı, bir daire mi satın almak istiyorsunuz ya da mali bir düzeltmede misiniz, yardımınız şimdi geliyor, hayalinizi mi kaybettiniz, hazırlanmaya çalışıyorsunuz, hayallerinizin ölmesine izin vermeyin, Bay Fred ile iletişime geçin Hızlı ve güvenilir bir kredi için daha fazlası. Bu tür kredileri aşağıda sunuyoruz:
  1 ticari kredi
  kredi 2. daire
  kredi 3. oto
  kredi 4. otomobil kredisi vb.
  Bizimle işbirliği yapmak isteyen ciddi ve samimi müşterilerimize% 3 faiz oranıyla 5.000,00 $ ile 5.000.000,00 $ arasında değişen krediler sunuyoruz.
  E-postamız (bryanstefanloanfirm@gmail.com) aracılığıyla bize hızlı bir şekilde ulaşın
  Whatssap numarası: +2348071917956
  İmzalı
  Yönetmen
  Bryan Stefan

 3. Slivia

  7 Ekim 2020 at 18:00

  Krediye ihtiyacınız var mı?
  Mali yardıma ihtiyacınız var mı?
  Firmanızın, şirketinizin veya sektörünüzün finansal yardıma ihtiyacı var mı?
  İşinizi başlatmak için finansmana ihtiyacınız var mı?
  İşinizi büyütmek için finansmana ihtiyacınız var mı?
  Kişisel krediye mi ihtiyacınız var?

 4. MARY MASON

  12 Kasım 2020 at 12:17

  Sky Servet Kredi Firması,% 0f 3 faiz oranıyla kredi veriyoruz.

  İyi günler efendim / hanımefendi.

  Biz özel bir şirketiz ve kredi miktarının 100 milyon arasında olduğunu belirlemede düşük faiz oranlarında krediler sunuyoruz, iş geliştirme için 1.000 Euro kredi karşılığı: kenar / iş genişletme rekabet gücü.

  Çeşitli krediler sunuyoruz

  * Kişisel Krediler (teminatlı ve teminatsız)
  * İşletme Kredileri (teminatlı ve teminatsız)
  * Konsolidasyon Kredisi

  Peşin ücret yok

  Bu ilanı okumak için zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.Daha fazla bilgi ve sorularınız için bugün bize e-posta gönderin

  Bayan Mary Mason.

 5. Tarvinder Choke

  14 Kasım 2020 at 17:40

  Sana iyi günler, şimdi çok mutluyum çünkü bugün bu iyi şirketten 12.000 € ‘luk kredimi aldım.hızlı bir krediye ihtiyacınız var, onlarla hemen bu e-posta yoluyla iletişime geçin

 6. Amber Shaw

  25 Kasım 2020 at 11:41

  Faturalarınızı ödemek için acil bir krediye mi ihtiyacınız var? Cevabınız evet ise bize e-posta yoluyla ulaşın> mobilfunding1999@gmail.com

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yeni Haberler

Yukarı