Acil Nakite İhtiyacım Var Diyenlere 50 bin TL Anında Hızlı Kredi! Kefilsiz ve Teminat Şartı Yok
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Acil Nakite İhtiyacım Var Diyenlere 50 bin TL Anında Hızlı Kredi! Kefilsiz ve Teminat Şartı Yok

KREDİ

7 Eylül 2020 Pazartesi 12:12:14

Son Güncelleme: 06/09/2020 22:41:12

Acil Nakite İhtiyacım Var Diyenlere 50 bin TL Anında Hızlı Kredi! Kefilsiz ve Teminat Şartı Yok

Salgının olumsuz ekonomik etkileri devam ederken vatandaşlarımız acil nakit ihtiyaçlarını karşılamanın yollarını arıyorlar. Türkiye Ekonomi Bankası(TEB) acil nakte ihtiyacım var diyenler için yeni kredi kampanyasının duyurusunu gerçekleştirdi. Yeni faiz oranları ve 36 ay vade seçeneğiyle birlikte 50.000 TL kredi başvurunuzu hemen yapabilirsiniz.

Haziran – Temmuz döneminde düşük faizli kredi kampanyalarının sona ermesiyle birlikte tüm bankalar kredi faiz oranlarını yükseltmişti. Bir yandan salgının olumsuz ekonomik etkileri etkilerini iyice göstermeye başladı. Dolar kurunda yaşanan yükseliş, salgın tedbirleri, işsizlik artışı ve enflasyonun yükselmesiyle birlikte ülkemiz zor zamanlardan geçiyor. Vatandaşlarımız ise acil nakit ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli yollar aramakta. Türkiye Ekonomi Bankası(TEB) bu süreçte ister müşterisi olsun ister olmasın tüm vatandaşlarımız için yeni ihtiyaç kredisi kampanyasını duyurdu. ‘Acil nakte ihtiyacım var’ başlığıyla duyurulan kredi kampanyası için detayları sizler için araştırdık. İşte TEB yeni ihtiyaç kredisi detayları;

TEB 50 Bin TL Anında Hızlı Kredi

‘İhtiyacın olduğu anda Cepteteb ihtiyaç kredisi tek tıkla hesabında’ sloganıyla yeni ihtiyaç kredisi kampanyası tüm vatandaşlarımıza duyuruldu. Şubeye gitmeden, sıra beklemeden evinizden yapabileceğiniz kredi başvurusu için kefil veya teminat şartı aranmamaktadır. 18-65 yaş aralığındaki herkes CEPTETEB uygulaması üzerinden kredi başvurularını hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirler. 1.000 TL alt limitli kampanyada üst kredi limiti 50.000 TL olarak belirlenmiştir. 36 ay vade seçeneğine ek olarak yüzde 1.20 faiz oranları uygulanmaktadır.

Kredi Başvuru Süreci

Yeni TEB ihtiyaç kredisi kampanyasına başvuru yapmak isteyen vatandaşlarımız ilk olarak CEPTETEB uygulaması üzerinden İhtiyaç Kredisi bölümünü ziyaret etmelidir. Buradan Hemen Başvuru seçeneğine tıklayarak formu doldurmanız başvuru yapmanız için yeterlidir. Eğer TEB müşterisi değilseniz de, uygulama üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuz onaylandıktan müşteri danışmanı sizi arayarak sizin müsait olduğunuz bir zaman ve yerde görüşme planlanır. Başvurunuz kabul edildikten sonra anında kredinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

TEB Faiz Oranları

Türkiye Ekonomi Bankası resmi internet sitesi üzerinden paylaşılan bilgiye göre, faiz oranları Findeks Kredi Notu’na göre değişiklik göstermektedir. Sizde size özel kredi faiz oranlarını öğrenmek için CEPTETEB uygulamasını indirerek başvuru yapabilirsiniz. Kredi ödemelerinizi ise CEPTETEB internet şubesi, CEPTETEB mobil ve TEB ATM’leri üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

İhtiyaç Kredisi Hesaplama

TEB tarafından paylaşılan verilere göre örnek hesaplama tablosu ve faiz oranları Findeks Kredi Notu 1.850 puan olan kişilere göre hesaplanmıştır. 3-36 ay vade fırsatlarıyla 50.000 lira üst limitli kredi kampanyasında sunulan örnek hesaplama tablosu şu şekildedir:

10.000 TL örnek tutar üzerinden hesaplamalar yukarıdaki gibi paylaşılmıştır. Sizde ihtiyacınız doğrultusundaki ödeme planı için aşağıda bulunan Kredi Hesaplama bölümümüzden aylık taksit tutarı ve geri ödenecek tutarlarınızı hesaplayabilirsiniz. TEB yeni ihtiyaç kredisi kampanyası hakkındaki düşüncelerinizi de yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
6 Yorum yapıldı

6 Yorum

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı