Acil nakit ihtiyacı olana yüzde 0.99 faiz oranıyla Ziraat Bankası'ndan kredi fırsatı
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Acil nakit ihtiyacı olana yüzde 0.99 faiz oranıyla Ziraat Bankası’ndan kredi fırsatı

KREDİ

19 Eylül 2020 Cumartesi 23:12:45

Son Güncelleme: 19/09/2020 22:23:49

Acil nakit ihtiyacı olana yüzde 0.99 faiz oranıyla Ziraat Bankası’ndan kredi fırsatı

Eylül ayı itibariyle kredi faiz oranları gün geçtikçe yükselmeye başladı. Vatandaşlarımız ise acil nakit ihtiyaçları doğrultusunda en uygun faiz oranları sunan bankaları araştırmaktadır. Türkiye’nin en köklü bankalarından Ziraat Bankası, acil nakit ihtiyacı olan vatandaşlarımıza yüzde 0.99 faiz oranları, 36 ay vade fırsatıyla kredi imkanı sunuyor.

Nakit ihtiyacı olan vatandaşlarım için mükemmel bir fırsat! Ziraat Bankasından sosyal hayatın desteklenmesi kapsamında güzel bir haber geldi. Vatandaşlarımız 0,99 faiz oranı ve 3 yıl vadeli şekilde kredi kullanabilecekler.

Vatandaşlarımızı acil nakit ihtiyaçlarında Ziraat Bankası düşük faizi oranları ile vatandaşın yanında. Ziraat Bankası tarafından hazırlanan Sosyal Hayatı Destek Kredi Paketi dahilinde bankla ile anlaşmaları bulunan firma, ticarethane, mağaza ve bayilerden yapılacak alışverişler için 0,89 geri ödeme faizi ile vatandaşlarımız kredi kullanabilirler.

Eğer vatandaşlarımız anlaşmaları yerler haricinde alışveriş yapmak isterlerse yine Ziraat bankası onların yanında ve vatandaşlarımıza %1,19 faiz oranı ile kredi kullanma seçeneği sunuyor.

Ayrıca Ziraat Bankası, destek paketi kapsamında vatandaşları için güzel bir teklif daha sunuyor. Sosyal Hayatı Destek Katkı Paylı Faturalı ve Sosyal Hayatı Destek Faturalı Kredi kapsamında vatandaşlarımız 36 aya varan vade seçenekleriyle 0,99 ila %1,29 arasında kredi kullanabilecekler.

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlarımıza da destek olmaya devam ediyor. Hayatı Destek Kredi Paketleri kapsamında dileyen vatandaşlarımız 0,99 ve 1,29 arasında ve 6 aya varan vade ile kredi kullanabilirler.

ZİRAAT BANKASI KREDİ FAİZ ORANLARI

Ziraat bankası sosyal hayat destek paketi kapsamında eğer vatandaşlarımız anlaşmaları yerlerden ihtiyaçlarınıgiderirlerse Banka %0,89 faiz oranı sunuyor. Fakat vatandaşlarımızın anlaşmalı yerler dışında olan harcamaların da ise faiz oranı %1,19’a yükseliyor.

SOSYAL HAYATI DESTEK KREDİSİ

Salgının ardından normalleşme dönemiyle birlikte Ziraat Bankası, ekonominin ve sosyal haytanın canlanması adına vatandaşlarımız için ihtiyaç kredi sunmakta. Ayrıca Ziraat Bankası bu ihtiyaç kredisiyle birlikte yerli üretim yapan işletmeleri de desteklemiş oluyor.

Mobilya, elektronik, beyaz eşya, ev tekstil, bisiklet, çeyiz, seramik, kapı, pencere gibi ihtiyaçlarınız da anlaşmalı yerlerden yapacağınız faturalı alışverişlerinizde de 36 ay vade ve %0,99 faiz oranı sunulmakta.

Örnek Ödeme Tablosu

Anlaşmalı yerlerden alışveriş yapan vatandaşlarımız %0,99 faiz oranıyla 10 bin Türk lirası için 60 ay vade süresinde aylık 226 Türk lirası ödeme yapacaklar.

ZİRAAT BANKASI SOSYAL HAYATI DESTEK KREDİSİ

Ziraat Bankası bu destek kredisinde ise vatandaşlarımıza ev ihtiyaçlarını karşılamak adında finansman desteği sağlıyor. Vatandaşlarımızın vade seçeneklerine göre 0,89 ila %1,19 arasında da vade seçenekleri değişmekte. Kredi olanağında ise vatandaşlarımıza 3 bin Türk lirası ila 30 bin Türk lirası kredi sunuluyor.

Örnek Ödeme Tablosu

10 bin Türk lirasında vatandaşlarımız 60 ay vade seçeneğinde aylık 249,26 Türk lirası ödeme yapmaktalar toplamda ise 14 bin 955 Türk lirası.

KREDİYE BAŞVURU NASIL YAPILIR?

Vatandaşlarımız Sosyal Hayatı Destek Kredisi için başvurularını internet bakkalcılığı, mobil bankacılık ya da bizzat Ziraat Bankası şubelerine giderek yapabilirler.

İHTİYAÇ KREDİSİ ALMA ŞARTLARI

Vatandaşlarımızın en dikkat etmesi gerek husus kredi almaları için kredi puanlarının yeterli olmaları. Vatandaşlarımızın maaşlarından kredi almalarına engel olacak kadar kesinti ya da düşük bir kredi notları varsa taleplerinin reddedilme ihtimali de oluşmakta.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı