Şekerbank çiftçi faiz oranları yüzde 0.79'a düştü
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Şekerbank çiftçi faiz oranları yüzde 0.79’a düştü

KREDİ

22 Temmuz 2020 Çarşamba 23:41:25

Son Güncelleme: 22/07/2020 23:42:20

Şekerbank çiftçi faiz oranları yüzde 0.79’a düştü

Tarım Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı olan Tuğbay Kumoğlu çiftçilerimiz için müjdeyi verdi. Ürünlerini lisanslı olarak depolara veren çiftçilerimiz için Şekerbank faiz oranları yüzde 0.79’a düştü.

Şekerbank birçok anlamda üreticinin yanında olmaya devam ediyor. Şimdi ise çiftçiler için Şekerbank tarafından yeni avantajlı bir kampanya fırsatı başlatıldı.

Şekerbank Çiftçi Faiz Oranları

Şekerbank ürünlerini lisanlı olarak depolara teslim eden çiftçiler için yeni bir kampanya getiriyor. Ürünlerini lisanslı olarak depolara veren üreticilerimiz Elektronik Ürün Senedi yani ELÜS teminatlı bir kampanya yapıldı. Şekerbank tarafından başlatılan ELÜT teminatlı kampanya ile üreticilerimize 9 aya kadar vadeler ve %0,79 ile başlayan faiz oranlarından faydalanması için imkân veriyor.

Korona virüsü salgını ile birlikte sürdürülebilir tarımın önemi bir kez daha anlaşıldı. Hal böyle olunca da politikalar fsürdürülebilir tarıma göre düzenlenmeye başlanırken, birçok banka da çiftçileri desteklemek adına yeni kampanyalar üretmeye başladı. Üreticilere özel fırsatlar düzenleyen bankalardan biri de Şekerbank.

Kırsal alanlar da tarım üretiminin sürdürülebilir olması için çiftçilerin her daim yanın olmaya çalışan Şekerbank, lisanlı ürünlerini depolara teslim eden çiftçilere, ürünlerine karşılığı Elektronik Ürün Senedi yani ELÜS sahip olan üreticilere kısa süreli nakit ihtiyaçları için yeni kampanyalar ve finansman fırsatı vermekte.

Şekerbank yeni kampanyası kapsamında, ürünlerini lisanslı depolara teslim eden üreticilere, senetlerini teminat vererek 9 aya kadar süren vadeler ve %0,79 oranlarından başlayan düşük faizler ile nakit ihtiyaçları için imkân veriyor.

Son Tarih 31 Temmuz

Mahsullerini sağlıklı ve hijyenik şartlarda depolamak ve fiyat fırsatlarından faydalanmak isteyen üreticiler, 31 Temmuz 2020’ye kadar Şekerbank şubelerine başvurularını yapmalı gerekmektedir.

Şekerbank KOBİ, Perakende ve aynı zaman da Tarım Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı olan Tuğbay Kumoğlu, üreticilerimizin ihtiyaçlarını anladıklarını belirtti ve sözlerinin devamında konuyla ilgili şunları aktardı;

Kumoğlu, Şekerbank bankası olarak üç nesil boyunca çiftçilerle yol arkadaşı olduklarını ve üretici müşterilerimizin ihtiyaçlarını çok iyi anladıklarını dile getirirken, onlara özel hizmetler de sunduklarını belirtti. Bu bağlamda ise Anadolu Bankacılığı misyonlarını bir koşulu olarak çiftçilerin yanlarında olduklarını ve yeni kampanyalarıyla birlikte ELÜS sahibi olan üreticilere hızlı bir nakit çözümü vermeyi hedeflediklerini belirtti. Tuğbay Kumoğlu, sunulan kampanya ile yapılan hasadı değerinde satışa vermeyi talep eden üreticilerin hem sağlıklı bir yoldan ürünlerini saklayacak hem de finansman ihtiyacını karşılayacağız dedi. Kumoğlu sözlerini üreticilerimizin üretimini artırmak için onların yanında olacağız diyerek bitirdi.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı