60 Aya Varan Vade Günde 47 Liraya Araç Sahibi Olabilirsiniz! Garanti BBVA Taşıt Kredisi
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

60 Aya Varan Vade Günde 47 Liraya Araç Sahibi Olabilirsiniz! Garanti BBVA Taşıt Kredisi

KREDİ

3 Aralık 2020 Perşembe 22:24:20

Son Güncelleme: 03/12/2020 22:24:18

60 Aya Varan Vade Günde 47 Liraya Araç Sahibi Olabilirsiniz! Garanti BBVA Taşıt Kredisi

Sıfır veya ikinci el yeni bir araç sahibi olmak isteyenler için Garanti BBVA günlük 47 lira taksitle yeni taşıt kredisini müşterilerine duyurdu. 60 ay vade, düşük faiz oranlarıyla sizde Garanti BBVA taşıt kredisiyle hayalini kurduğunuz araca sahip olabilirsiniz.

Sıfır veya 0 km araç almayı düşünen vatandaşlara uygun faiz ve ödeme seçenekleri ile taşıt kredisi veren Garanti BBVA, yoğun talep alıyor. 60 aya varan vade seçenekleri ile araç sahibi olmak isteyen vatandaşlar, bu kredinin detaylarını araştırıyor. Sizler için, Garanti BBVA’nın taşıt kredisi kampanyasını inceledik.

Garanti BBVA TAŞIT KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

• Garanti BBVA, marka ve model bazında avantajlı faiz oranları sunmaktadır.
• Müşteriler, gelirlerine ve bütçelerine uygun farklı ödeme seçeneklerinden yararlanabilir.
• Kredi vadesi, araç bedeli 120.000 lira ve altında olan araçlar için en fazla 60 ay, 120.000 liranın üzerinde olan araçlar için de en fazla 48 aydır.
• Teminat olarak satın aldığınız aracın rehini yeterlidir fakat gerektiği durumlarda Garanti BBVA kefil teminatı isteme hakkına sahiptir.
• Bireysel amaçlı taşıt kredilerinin kredilendirme oranı, bireysel müşteriler ile gerçek kişi KOBİ müşterileri için araç bedelinin 120.000 liraya kadar olan kısmı için yüzde 70’dir. 120.000 lirayı aşan kısmı için de yüzde 50 olarak belirlenmiştir.
• 2. El taşıt kredisi ile kredi vadesi ile araç yaşının toplamı en fazla 9 yıl olan araçları alabilirsiniz.

ÖRNEK ÖDEME PLANI

• 0 KM ve 2.el araçlarda kullanacağınız 50 bin liralık taşıt kredisi için 60 ay vade seçmeniz durumunda aylık olarak yüzde 1,64 faiz uygulanmaktadır. Bu kredi için aylık olarak ödemeniz gereken taksit tutarı ise 1.427,28’dir.

NE KADAR TAŞIT KREDİSİ KULLANILABİLİR?

Garanti BBVA, taşıt kredisi kullanımı için herhangi bir sınır koymamıştır. Vatandaşların kullanacağı kredi miktarını satın alacakları aracın bedeli belirlemektedir. Araç bedelinin 120.000 liraya kadar olan kısmı için yüzde 70, 120.000 lirayı aşan kısmı için de yüzde 50 oranında kredi kullanabilme seçeneği sunuluyor. Örneğin; araç bedeli 70.000 lira olan bir araç için 49.000 liraya kadar, 150.000 lira değerindeki bir araç için de 99.000 liraya kadar kredi kullanabilirsiniz.

GARANTİ BBVA TAŞIT KREDİSİ BAŞVURUSU

Taşıt kredi başvurunuzu size en yakın Garanti BBVA şubelerine giderek veya Garanti BBVA ile anlaşmalı olan otomobil bayilerine giderek yapabilirsiniz. Bunların yanı sıra 444 6866 numaralı çağrı merkezini arayarak da başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.
Banka, başvuruda vermiş olduğunuz bilgilerinizi anında ön değerlendirmeye alır ve ön değerlendirmeniz olumlu sonuçlanırsa gerekli belgelerle birlikte Garanti BBVA şubelerine veya anlaşmalı otomobil bayilerine gitmeniz gerekmektedir. Sunduğunuz belgeler doğrulanarak nihai değerlendirme gerçekleştirilir. Başvurunuzun olumlu sonuçlanması durumunda gerekli sözleşmeleri imzalayıp; sigorta, araç tescil ve rehin işlemlerini tamamlayıp aracınızı satın alabilirsiniz.

TAŞIT KREDİSİ İÇİN GEREKLİ BELGELER

• Nüfus cüzdanı
• 0 km araç satın alacak olan kişilerden proforma fatura
• 2. el araç alacak kişilerden aracın ruhsatı veya geçici tescil belgesi
-Garanti BBVA ile anlaşması olan bir bayi aracılığı ile aracınızı satın alırsanız, araca ait belgeler ilgili bayi tarafından temin edilir.
• Ücretli çalışanlardan, fiziki gelir belgesi veya e-devlet üzerinden vereceği gelir belgesi onayı istenmektedir.

BAŞVURU ŞARTLARI
• Başvuru yapacak kişinin 18 yaşını doldurmuş olması
• Düzenli ve belgelenebilir gelirinin olması
• Ücretli çalışanların 3 ay kesintisiz devam eden sigortasının olması
• Kredi ve kredi kartı borçlarını zamanında ödemiş olması
• Aracın peşinatını ödemeye yetecek kadar birikiminin olması gerekmektedir.

Sizde Garanti BBVA yeni taşıt kredisi hakkındaki düşüncelerinizi yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı