6 Ay Sonra Ödemeli Kredi Başvurusu rekor kırıyor! 10 bin tl kredi veriliyor
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

6 Ay Sonra Ödemeli Kredi Başvurusu rekor kırıyor! 10 bin tl kredi veriliyor

KREDİ

8 Temmuz 2020 Çarşamba 23:04:33

Son Güncelleme: 08/07/2020 23:05:04

6 Ay Sonra Ödemeli Kredi Başvurusu rekor kırıyor! 10 bin tl kredi veriliyor

Halkbank tarafından vatandaşlarımızın hizmetine sunulan 6 ay sonra ödemeli kredi başvurusu yoğun ilgi gördü. 10 bin lira üst limitli, 36 ay vadeli kredi ihtiyacınız için isterseniz 6 ay sonra ödeme seçeneğini kullanabilirsiniz. Başvuru şartları ve örnek maliyet tablosunu haber detayında bulabilirsiniz.

Halkbank açıkladığı yeni kampanyasıyla 6 ay sonra ödemeli kredi imkanları sunuyor. Hükümet covid-19 salgını kapsamında bankalardan vatandaşın istekleri doğrultusunda uygun kredi kampanyalarını desteklemiş ve vatandaşa destek kampanyaları öne sürülmüştü.Halkbank ise bu kapsamda yeni kredi kampanyalarıyla halkın yanında olmaya devam ediyor. Korona virüsü salgını kapsamında ise Halkbank 10 bin Türk lirası ihtiyaç kredisini düşüş faiz oranıyla vatandaşlara sunuyor. 6 ay sonra ödemeli ve 36 ay vadeli Bireysel Temel İhtiyaç kredisiyle Halkbank vatandaşın yanında olmaya devam ediyor.

Kamu bankaları sayesinde, vatandaşlara destek kredileri sunulmaya devam ediyor. Halkbank ise Bireysel Temel Kredisi ile halka destek sağlıyor.

6 Ay Sonra Ödemeli Kredi

Zorlu günler yaşadığımız bu süreçte “Ekonomik İstikrar Kalkanı” ile Halkbank uygun faizli kredi kampanyaları sunuyor. Yararlanmak içinse hane halkının 5.000 Türk lirasının altında gelire sahip olması gerekmekte. %0,49 faiz oranıyla 6 ay sonra ödemeli, 36 aya varan vade seçenekleriyle sunuyor.

Örnek Kredi Hesaplama İşlemleri

  • Vatandaşlar 10.000 Türk lirasına kadar kredi alabilir ve 36 aya varan vade seçeneklerinden kullanabilirler;
  • Vatandaşlar 3.000 Türk lirasını 36 ay vadeli şeklinde 6 ay geri ödemesiz %0,49 faiz oranıyla ayda 113 Türk lirası geri ödemeyle yararlanabilirler.
  • Vatandaşlar 5.000 Türk lirasından yine aynı şekilde 36 ay vadeli 6 ay geri ödemesiz olarak %0,49 faiz oranıyla ayda 188 Türk lirası ile alabilirler.
  • Vatandaşlar 7.500 Türk lirasını 36 ay vadeli şeklinde 6 ay geri ödemesiz %0,49 faiz oranıyla ayda 282 Türk lirası geri ödemeyle yararlanabilirler.
  • Vatandaşlar 10.000 Türk lirasından ise 36 ay vade kullanarak 6 ay geri ödemesiz şekilde %0,49 faiz oranıyla ayda 376 Türk lirası miktarında kullanabilirler.

Tahsis ücreti ise binde 5 olarak verilirken, kefalet tutarı üzerindense binde 7,5 komisyon tahsil edilerek Kredi Garanti fonuna ödeme yapılmakta.

KREDİ KOŞULLARI NELER?

Hane halkı gelirinin 5.000 Türk lirası altında olan vatandaşlarımız yararlanabilmektedir. Vatandaşlar kamu bankalarının sadece birinden Temel İhtiyaç Kredisi alabilirler ve aynı hane halkından sadece bir kişi başvuruda bulanabilir.

Nasıl Başvuru Yapılır?

Halkbank tarafından vatandaşlarımızın hizmetine sunulan 6 ay sonra ödemeli kredi başvurusu için çeşitli başvuru kanalları bulunmaktadır. Vatandaşlarımız internet şubelerinden, mobil bankacılık ya da Halkbank iletişim merkezlerinden kredi başvurularını yapılabilirler. Müşteri hizmetleri kanallarında yaşanan yoğunluk nedeniyle kredi başvurunuz için bekleme süreniz yüksek olacaktır. Bu yüzden eğer Halkbank müşterisi iseniz, İnternet Bankacılığı veya mobil bankacılık üzerinden işlemlerinizi daha hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
1 Yorum

1 Yorum

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı