50.000 TL yeni yıl kredisi başvurusu kampanyası başladı! Bu ay kullanabilirsiniz
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

50.000 TL yeni yıl kredisi başvurusu kampanyası başladı! Bu ay kullanabilirsiniz

KREDİ

12 Aralık 2020 Cumartesi 23:29:51

50.000 TL yeni yıl kredisi başvurusu kampanyası başladı! Bu ay kullanabilirsiniz

50.000 TL yeni yıl kredisi başvurusu kampanyası başladı. Yılbaşı gelmeden bu kredilerin kullanabilirsiniz. 50.000 TL’ye kadar 3 ay ertelemeli olarak verilen krediler de sizlere uygun faiz oranları ile birlikte hangi bankalardan kredi alabileceğiniz hakkında bilgiler vereceğiz.

Kredi başvurusu yapacak olan kişilerin bu bankalar üzerinden hemen işlem yapabileceklerini söyleyebiliriz. 50.000 TL yeni yıl kredi başvurusu yapacak olan kişilerin bu kredileri alabilmeleri için kredi notunun yüksek olması gerekiyor. Kredi notu düşük olan daha önce bankalardan dolayı İcralık olan kişiler ve kara listede olan kişiler bu kredileri kullanamazlar. Kredi başvurusu yaptıktan sonra banka sizlere hemen sonuç verir. Eğer olumlu sonuç alırsanız da bankanın verdiği yöntemler ile birlikte bu krediye kullanırsınız. Özellikle çalışan ve emekli olan kişilerin yılbaşı kredilerinde daha düşük faizler ile birlikte kredi alabileceğini söyleyebiliriz. Kamu bankalarından maaş alan kişilerin yeni yıl kredileri daha yüksek limitlerde verilmektedir. Şimdi sizlere yeni yıl kredisi olarak 50.000 TL’ye kadar onay alabileceğiniz bankalar hakkında bilgiler verelim.

QNB Finansbank üzerinden yılbaşı kredisi 50.000 TL’ye kadar SMS ile veriliyor.

Finansbank üzerinden yılbaşı kredisi 50.000 TL’ye kadar SMS ile verilmektedir. SMS ile kredi başvurusu yapacak olan kişilerin 3 ay ertelemeli olarak bu kredileri hızlı bir şekilde alabilecekleri kredi kampanyaları vardır. Bu krediyi almak isteyen kişiler üç ay ertelemeli olarak kredilerini kullanmak için ilk önce SMS atarak onay alması gerekiyor. SMS atmak için kimlik numaranızı 50 30 numarasına mesaj olarak göndermeniz gerekir. Bu şekilde banka yeni yıl kredisi olan 50.000 TL’ye kadar size kredi değerlendirmesi yapacaktır. Onaylanan kredi en yakın banka şubesinden kullanabilirsiniz. Eğer bu bankada bir hesabınız varsa internet bankacılığını kullanarak da Finansbank ihtiyaç kredisi başvurusu ve yılbaşı kredisi kampanyasına katılabilirsini. Onaylı olan online kredilerde banka şubelerine gitmeden hemen hesaba atabileceğiniz bir kredi imkanı vardır.

Ziraat Bankası yeni yıl kredisi kampanyası başladı

Ziraat Bankası üzerinden 100 bin TL’ye kadar yılbaşı kredisi kullanabilirsiniz. 36 ay vadeye kadar 3 ay ertelemeli olarak verilecek bu krediler de başvuru şartları biraz diğer bankalara göre daha ağırdır. Kredi başvurusu yapacak olan kişi çalışıyor olması durumunda çalışma durumunun en az 6 aydır aynı iş yerinde olması gerekiyor. Emekli olan kişilerin de emekli maaşlarını bu bankadan alma şartı vardır. Emekli olan kişiler banka şubelerine giderek kredi başvurularını hızlı bir şekilde yapabilir. Eğer bu bankadan maaş almıyorsanız da maaş taşıması sonrasında yılbaşı kredisi başvurusu yapabiliyorsunuz. 100.000 TL’ye kadar verilen bu krediler sadece bankadan maaş alanlar içindir. Eğer bankadan maaş almıyorsanız 50.000 TL’ye kadar yeni yıl kredisi kullanabilirsiniz.

Denizbank yılbaşı kredisi kampanyası 55000 TL ile sınırlandırıldı

Denizbank üzerinden 55 bin TL’ye kadar 36 ay vadeli olarak kredilerinizi en yakın banka şubesinden veya SMS atarak istediğiniz yerden yapabilirsiniz. SMS ile kredi başvurusu bu bankanın en kolay kredi kampanyalarından birisidir. SMS attığınız zaman bankanın ihtiyaç kredisi kampanyası olan yılbaşı kredi kampanyasına katılacaksınız. 2021 yılına kadar bu bankadan yapacağınız kredilerin başvurularında Denizbank sizlere yeni yaptığı kampanya üzerinden değerlendirme yapar.

SMS ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız kredim yazın boşluk bırakın kimlik numaranızı yazdıktan sonra 32/80 Numarasına gönderin. Bu gönderim sonrasında 10 dakika içerisinde size kredi sonucu gelir. Onaylanan kredinizi en yakın banka şubesinden sadece kimlikle kullanabilir, ayrıca deniz mobil uygulaması kullanan müşteriler de online olarak bu kredilerine şubelere gitmeden internet bankacılığı üzerinden alabilmektedirler. Alacağınız kredi 55 bin TL’ye kadar ve en fazla 36 ay vade ile sizlere verilir.

 

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı