50.000 TL Borç kapatma kredisi en uygun faiz oranlarıyla hangi bankada?
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

50.000 TL Borç kapatma kredisi en uygun faiz oranlarıyla hangi bankada?

KREDİ

9 Ekim 2020 Cuma 20:12:05

Son Güncelleme: 09/10/2020 16:24:05

50.000 TL Borç kapatma kredisi en uygun faiz oranlarıyla hangi bankada?

Yaz döneminde esnaf ve vatandaşlarımıza sunulan ertelemeli kredilerin ödemeleri bu ay itibariyle başladı. Ekonomisini düzeltemeyen birçok vatandaş ise düşük faizli borç kapatma kredisi araştırması içine girdi. Bu yazımızda 50.000 TL , 36 ay vadeli borç kapatma kredisini en düşük faiz oranlarıyla sunan kamu ve özel bankaları inceleyeceğiz.

Borcu olup borcunu ödemekte zorluk çeken vatandaşlar için, 50 Bin TL’ye varan borçlarını kapatmaları için kredi verilecek. Verilen kredinin faiz oranı düşük olup, vadesi ise  normalin üzerinde olacak. Peki, borç kapama kredisi nasıl alınır ?

Borcunu ödemekte zorluk çekiyor olan vatandaşlar için, 50 Bin TL’ye kadar borç kapama kredisi verilecek. Kredinin faiz oranı düşük olurken, vadesi ise  normalin üzerinde olacağı biliniyor.

Son zamanlarda yaşanan korona virüs süresi boyunca vatandaşlar için maddi zorluklar ön plana çıktı. Bu süreçlerin vatandaşlar için bir nebze daha rahat geçirebilmeleri adına yardımcı olmak için kredi fırsatları sunuluyor. Şu an kredi kartı ya da kredi borcu olan vatandaşların borçlarını daha rahat kapatmaları için 50 bin TL ye kadar kredi fırsat veriyor.

Geçtiğimiz günlerde yaşanan kredi faiz oranlarının yükselişinden dolayı vatandaşlar maddi zorluklar ile yüz yüze kaldı. 6 ay geri ödemesiz olacak şekilde verilen kredilerin ödeme zamanının  gelmesi ile birlikte sorun dolu anlar yaşattı. Peki bu sorun yaşanan süreçte maddi zorluk çekmeye engel olmak için hangi bankalar kredi fırsatı  imkanı veriyor?

Peki  hangi bankalar kredi imkanı veriyor ? Kredi için destek veren bankalar hangileridir ?

6 ay geri ödemesiz kredi ödemelerinin gelmesi  ile birlikte vatandaşların maddi zorluklar yaşamasına sebep oluyor. Bu anlar için kamu bankaları tarafından vatandaşlara kredi ödem imkanı verilecek. Şu an birçok banka belirli koşulları yerine getiren vatandaşlar için kredi fırsatları verecek. Özellikle de kamu bankaları daha ön planda yer alıyor.

Ziraat Bankası’ndan vatandaşlara borç kapatma imkanı sunan kredi

Vatandaşların borçlarını kapatma kredisi kapsamından kimler yararlanma hakkına sahip olacak, kimler kredi alabilecek soruları vatandaşlar tarafından bir hayli merak konusu olmaya devam ediyor. Bankaların 36 aya varan vade oranları ile Ziraat Bankası ve Halkbank kredi veren bankaların arasında yer almakta.

Başvurularına devam ediyor olan ve gerekli şartlara uygun olan vatandaşlar için anlık olarak verilecek. Konuyla ilişkin merak edilen güncel detaylar ise  bankaların ana sayfalarında yer almaya devam ediyor. Zorlu süreçlerde sunulan verilen kredi imkanları için kredi kartı ve kredi borcu olan kişilerin tüm borçlarını tek bir çatı altına toparlayabilmek  için  başvurularını yerine getirmeleri gerekir. Başvurunun ardından gelen onay ile birlikte istedikleri an kredi çekme haklarına sahip olacaklar

Borç Kapatma Kredisi En Uygun Faiz Oranları Hangi Bankada?

50.000 TL 36 ay vadeli borç kapatma kredisi için en uygun faiz oranları şuan TEB ve ING Bank tarafından verilmektedir. İki bankada yüzde 1,24 faiz oranı üzerinden 50 bin lira borç kapatma kredisi imkanı sunmaktadır. Aylık taksit 1804 TL, geri ödenecek toplam tutar ise 65,194 TL ye denk gelmektedir.

Kamu bankalarında ise Ziraat Bankası yüzde 1,32 faiz oranı, Halkbank ve Vakıfbank 1,34 faiz oranı sunmaktadır.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı