5 Yıl Vadeye Kadar 100000 TL Kredi duyurusu Geldi! Rekora doymuyor
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

5 Yıl Vadeye Kadar 100000 TL Kredi duyurusu Geldi! Rekora doymuyor

KREDİ

9 Temmuz 2020 Perşembe 21:04:08

Son Güncelleme: 09/07/2020 21:04:42

5 Yıl Vadeye Kadar 100000 TL Kredi duyurusu Geldi! Rekora doymuyor

5 Yıl vadeye kadar kredi veren bankalar hangileridir? İhtiyaç kredilerinde en fazla ne kadar vade ile kredi alabilirim? 5 yıl vadeli olarak kredi alabilmek için şartlar nelerdir? Sizlere bu yazımızda 60 ay vadeli krediler hakkında bilgiler vereceğiz.

5 Yıl vadeye kadar kredi veren bankalar hangileridir? İhtiyaç kredilerinde en fazla ne kadar vade ile kredi alabilirim? 5 yıl vadeli olarak kredi alabilmek için şartlar nelerdir? Sizlere bu yazımızda 60 ay vadeli krediler hakkında bilgiler vereceğiz.

İhtiyaç kredileri almak istediğiniz zaman bankaların belirledikleri vadeler ile işlem yapabilirsiniz. Bu vadeler 60 ay vadeye kadar verilen kredilerdir. En yüksek vade genellikle bankalarda 60 aydır. Çünkü bu bankaları denetleme kurulu tarafından onaylanmış bir yasadır. Sizde bankadan ihtiyaç kredisi alacaksanız istediğiniz vadeye kadar 60 ayı geçmemek kaydıyla kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Kredi başvurusu yaptığınızda bankanın uyguladığı politikalara uygunsanız onay alabilirsiniz. Kredi notunuz yüksek veya kredi sicilinizde sıkıntı yoksa banka size onay verecektir. Eğer banka şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız aşağıdaki bankalardan anında kredi onayı alabilirsiniz.

ING İhtiyaç Kredisi Başvurusu

5 yıl Vadeli olarak kredi başvurusu yapacağınız bankalardan birisi ING Bank’tır. Bu banka ihtiyaç kredilerinde 50.000 TL’ye kadar aynı gün içinde onay vererek kredi kullandırmaktadır. Kredi başvurusu yaptığınızda 60 ay vadeli kredi alabilir ve dilerseniz 3 ay ertelemeli olarak kredinizi kullanabilirsiniz. İng bank ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız resmi internet sitesine girerek ihtiyaç kredisi başvurusu formunu doldurup işlem yapabilirsiniz. Kredi başvurusu yaptığınızda hemen kredi onayı gelecektir. Bu onaylı limiti banka şubesinden hemen kullanabilirsiniz.

QNB Finansbank 5 Yıl Vadeli İhtiyaç Kredisi Başvurusu

İhtiyaç kredilerinde en çok tercih edilen bankalardan birisi de QNB Finansbank olmaktadır. Bankanın SMS kredi başvurusu sistemine mesaj atarak hemen ne kadar onay alacağınızı görebilirsiniz. TC kimlik numaranızı 5030 mesaj numarasına gönderirseniz kredi sonucu 5 dakika içinde gelecektir. Kredi sonucu olumlu olan müşteriler bu onaylı limitlerini 5 yıl vadeye kadar kullanabileceklerdir. QNB Finansbank 50000 TL’ye kadar sizlere kredi değerlendirmesi yapacaktır.

Garanti BBVA İhtiyaç Kredisi Başvurusu

İhtiyaç kredilerinde daha yüksek limit ile kredi kullanmak istiyorsanız 100.000 TL kredi için Garanti BBVA üzerinden işlem yapabilirsiniz. Kredi başvurusu yaptığınızda 60 ay vadeye kadar kredi kullanabilirsiniz. Banka kredi başvurusunu kimliğinizle en yakın Garanti BBVA şubesinden yapabilirsiniz. 3 aylık sigortanızın olması durumunda hemen krediyi kullanabileceksiniz. Emekli olan kişilerde emekli maaşlarını bu bankadan alması durumunda aynı gün içinde kredilerini kullanabilirler. Garanti BBVA ayrıca internet bankacılığı üzerinden de kredi imkanı vermektedir.

Aktifbank Kredi Başvurusu

Özellikle düşük kredi notu olan müşterilerin başvuru yapacağı bankalardan birisi de Aktifbank’tır. Banka kredi başvurusu yapan müşterilere 40.000 TL’ye kadar online kredi imkanı vermektedir. Kredi başvurusu yaptığınızda kredi notunuzu dert etmeden onay alabilirsiniz. Başvuru için bankanın resmi internet sitesine girebilir veya Kredi TC numaranızı yazarak 3050’ye mesaj atarak kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Alacağınız kredilerde 60 ay vade yani 5 yıl ödemeli kredi tablosu oluşturabiliyorsunuz. Banka onay verdikten sonra sizi arayacak ve kredi kullanımı hakkında bilgi verecektir.

 

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
2 Yorum yapıldı

2 Yorum

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı