5 bin TL altında geliri olanlara müjde! 10 bin TL, sıfır faizli kredi alabilecekler
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

5 bin TL altında geliri olanlara müjde! 10 bin TL, sıfır faizli kredi alabilecekler

KREDİ

20 Haziran 2020 Cumartesi 16:17:00

Son Güncelleme: 20/06/2020 16:18:02

5 bin TL altında geliri olanlara müjde! 10 bin TL, sıfır faizli kredi alabilecekler

Kamu bankaları bu zorlu süreç içerisinde müşterileri için 5 bin TL’nin altında geliri olan vatandaşlara 10 bin TL’ye kadar kredi imkanı sunarak ön plana çıkmış bulunmaktadır. Ziraat bankası resmi bir açıklamada bulunmasıyla birlikte, hane geliri 5 bin TL’nin altında olan bireysel müşteriler için özel kampanyalar sunduğunu bildirdi

Kamu bankaları bu zorlu süreç içerisinde müşterileri için 5 bin TL’nin altında geliri olan vatandaşlara 10 bin TL’ye kadar kredi imkanı sunarak ön plana çıkmış bulunmaktadır. Ziraat bankası resmi bir açıklamada bulunmasıyla birlikte, hane geliri 5 bin TL’nin altında olan bireysel müşteriler için özel kampanyalar sunduğunu bildirdi. Böylece ATM’ler, Online Şube ve Ziraat Mobil üzerinden başvurularını gerçekleştirme olanağına sahip olmanız ile birlikte Ziraat bankası tarafından gelen açıklama şu şekildedir;

“Küresel ölçekte yaşanan ve ülkemizi de etkileyen COVID-19 salgınının ekonomik hayata, üretim ve istihdama ilişkin olası hasarlarını en aza indirme hedefiyle uygulamaya alınan  “Ekonomik İstikrar Kalkanı” tedbirleri doğrultusunda Ziraat Bankası olarak hane halkı geliri aylık 5.000,-TL ve altında olan bireysel müşterilerimizi finansal açıdan desteklemek için yeni bir kredi uygulaması başlatıyoruz.” İfadeleri kullanıldı.

Temel İhtiyaç kredi fırsatından yararlanmak isteyen vatandaşlar için Ziraat bankası tarafından 10 bin TL’ye kadar, 6 ay ödeme ertelemeli ve 36 ay vadeli eşit taksitli kredi fırsatları sunulmaktadır. İlgili kampanya doğrultusunda 10 bin TL tutarında kredi başvurusu kabul edilen vatandaşlar 6 ay sonra kredi ödeme fırsatından yararlanma olanağına sahip olma fırsatını elde edeceklerdir. Bu kredileri 30 ay boyunca yaklaşık 376 TL taksitler ile kolay bir şekilde ödeme olanağına sahip olacaklardır.

Ayrıca örnek kredi ödeme tablosu ise şu şekilde verilmiştir;

KOLAY ÖDEME FIRSATI SUNULUYOR!

Ziraat bankasından kredi çekmek isteyen vatandaşlar 36 ay vade ve düşük faiz oranı ile kolay ödeme seçeneklerinden faydalanma olanağına sahip olabilmektedir. Günümüzde birçok vatandaş tarafından merak içerisinde araştırılan Bireysel Temel İhtiyaç kredi fırsatı birçok kişi tarafından kullanılmıştır. Fırsattan yararlanmak isteyen vatandaşlar en yakın Ziraat Bankası şubesine gidebilir ya da internet web adresi üzerinden başvuru işlemlerini gerçekleştirme fırsatını bulabilmektedir.

Korona virüs salgın hastalığı mücadele dönemi içerisinde birçok vatandaşımız zor günler geçirmesiyle birlikte Ziraat Bankasından olağanüstü destek geldi. Bu destek fırsatı sayesinde 36 ay vadeli ve 6 ay ertelemeli 10 bin TL’ye kadar ihtiyacınız olan tutar doğrultusunda kredi çekme fırsatını elde edebilirsiniz.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
3 Yorum yapıldı

3 Yorum

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı