4 Farklı Bankadan Düşük Faizli Konut Kredisi Kampanyası başladı
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

4 Farklı Bankadan Düşük Faizli Konut Kredisi Kampanyası başladı

KREDİ

23 Eylül 2020 Çarşamba 11:00:29

Son Güncelleme: 23/09/2020 11:00:41

4 Farklı Bankadan Düşük Faizli Konut Kredisi Kampanyası başladı

Bu sonbaharda ev sahibi olmak isteyenlere 4 farklı bankadan müjdeli haber geldi! Başta Ziraat Bankası ve Vakıfbank olmak üzere İş Bankası ve Türkiye Finans sonbaharda konut sahibi olmak isteyenlere cazip konut kredisi fırsatları sunuyor. Sizde düşük faiz oranlarıyla konut kredisi kullanarak 2020 Eylül – Ekim aylarında yeni bir ev sahibi olabilirsiniz.

Kamu bankaları olan Ziraat Bankası,Vakıfbank bunların yanı sıra iseİş Bankası ve Türkiye Finans Katılım Bankası’nın düzenlediği kampanyalar dahilinde ev almak isteyen vatandaşlara cazip kredi fırsatları sunuluyor!

Düşük faiz oranlarına ek olarak vatandaşlarımıza uzun vade seçenekleri ve konuta göre de yüksek limitli kredi imkânı sağlanıyor. Ayrıca kamu bankalarından olan Ziraat Bankası yüzde 0,99 faiz oranı ile Vakıfbank ise yüzde 20 indirimli konut satışı kampanyası ile konut sahibi olmak isteyen vatandaşlara kolaylık sağlıyor. Ayrıntılar ise haberimizde;

Kamu ve devlet bankaları konut almak isteyen vatandaşlarımızın karşılarına cazip fırsatlar ile çıktılar. Konut satın almayı düşünen fakat yüksek maliyetler sebebi ile planlarını ertelemek zorunda kalanların ihtiyaçlarına cevap verebilmek için bankalar özel kredi paketleri hazırladı.

Düşük faiz oranlarının yanı sıra ayrıca bankalar vatandaşlarımıza sundukları uzun vadeler gibi cazip teklifler de sunuyor.

İLK MÜJDE ZİRAAT BANKASI’NDAN GELDİ

Normal şartlar altında sıfır ve ikinci el konut kredilerinde standart olarak belirlenen faiz oranı 1,29 seviyesinde. Ancak Ziraat Bankası müşterilerine özel bir fırsat sunuyor. Firma katkı payı bulunan konut projelerinden konut satın alacak olan müşterileri için Ziraat Bankası hem düşük faiz oranları hem uzun taksitlendirme seçenekleri sağıyor. Eğer bu kampanyadan faydalanmak istiyorsanız Ziraat Bankası’nın anlaşmalı olduğu bir firmanın katkı payı bulunan bir projesinden ev satın almanız gerekiyor.

Ziraat Bankası’nın açıklamasına göre firma katkı paylı kredi kampanyasından faydalanmak isteyen müşterilerine ayda %0,99 geri ödeme faizi oranı ve 10 yıla kadar vade seçenekleri ile kredi kullanma hakkı tanıyacak.

İŞ BANKASI SADECE %0,78 FAİZ İLE 600 BİN TL KREDİ KULLANMA İMKANI SUNUYOR

Bir kampanya da İş Bankası tarafından sunuluyor. İş Bankası Ülke çapında 16 şehirde faaliyet gösteren çok sayıda firma ile anlaşma sağladı. Anlaşmaya dahil olan firmaların projelerinden konut satın alacak olan müşterilerine düşük faiz ile kredi kullanma imkânı sunuyor.

Kampanya dahilinde müşteriler 600 bin Türk Lirası’na kadar konut kredisi çekebiliyorlar ve geri ödemelerini yüzde 0,78 faiz oranı ile yapacaklar. 10 yıla kadar vade imkânı sağlanan konut projeleri hakkında bilgi almak için İş Bankası’nın internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 EN DÜŞÜK FAİZ ORANLI KONUT KREDİSİ VEREN BANKA TÜRKİYE FİNANS KATILIM BANKASI

Türkiye Finans Katılım Bankası şu an için en düşük faiz oranıyla konut kredisi kullanma imkânı sunan banka. Banka kendi zimmetinde bulunan konutlardan satılık olarak ilan edilenleri almak isteyen müşterilerine yüksek kâr amacı gütmeyen fiyatlandırmalar uyguluyor. Müşterilerin bankaya ait konutlardan birini satın almak istemeleri durumunda Türkiye Finans Katılım Bankası sadece %0,69gibi düşük bir kâr payı oranı ile 10 sene kadar vade ve ödeme seçenekleri sunuyor.

VAKIFBANK’TAN KAÇIRILMAYACAK FIRSAT

Vakıfbank kendi bünyelerinde bulunan banka gayrimenkullerini almayı talep eden müşterilerine satış fiyatı üzerinden yüzde 20 indirim yapıyor ve üstüne kredi kullanımında da cazip seçenekler sunuyor. Sadece bankanın satışa çıkardığı konutlar için uygulanacak olan indirimin dışında yüzde 1,18 faiz oranı ile 180 ay vadekredi kullanımı mümkün.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı