4.000 TL Anında Kredi Veren 4 Bankadan Yeni Kampanya
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

4.000 TL Anında Kredi Veren 4 Bankadan Yeni Kampanya

KREDİ

10 Temmuz 2020 Cuma 20:44:47

Son Güncelleme: 10/07/2020 20:44:21

4.000 TL Anında Kredi Veren 4 Bankadan Yeni Kampanya

4.000 TL anında kredi veren bankalar hangileridir? Acil nakit ihtiyacınızda 4.000 TL Kredi nasıl alınır? 4.000 TL kredi başvurusu için şartlar nelerdir? Sizlere bu yazımızda 4 bin TL kredi almak istediğinizde başvuru yapacağınız bankalar hakkında bilgiler vereceğiz.

4.000 TL anında kredi veren bankalar hangileridir? Acil nakit ihtiyacınızda 4.000 TL Kredi nasıl alınır? 4.000 TL kredi başvurusu için şartlar nelerdir? Sizlere bu yazımızda 4 bin TL kredi almak istediğinizde başvuru yapacağınız bankalar hakkında bilgiler vereceğiz.

Bankaların kredi kampanyaları ve verdikleri kredi limitleri kendi politikalarına göre değişmektedir. Kredi başvurusu yapacak olan müşteriler bu politikalara göre kredi alabilirler. 4.000 TL gibi düşük limitli kredilerde her bankanın özel kampanyası vardır. Bu kredilerde müşterilerin yanıldıkları durumlardan birisi de kredi başvurusu yapacağınız limitin düşük olması sebebiyle kredi onayı alabilirim olmaktadır. Krediler düşük limitli de olsa yüksek limitli de olsa aynı kredi skoru ve aynı politikalara göre verilmektedir. Sizlerde bu bankalardan 4.000 TL kredi almak istiyorsanız öncelikle banka şartlarına uygun olmanız gerekmektedir. Banka şartlarına uygun olmak için kredi notunuzun 1100 ve üzerinde olması gerekiyor. Ayrıca bankalarda bir sıkıntınızın olmaması gerekiyor. Eğer şartlara uygunsanız aşağıdaki bankalardan 4.000 TL kredi kullanabilirsiniz.

Garanti BBVA 4.000 TL Kredi Başvurusu

Garanti BBVA üzerinden 4.000 TL kredi başvurusu yaptığınızda banka hemen onay verecek ve kredinizi hemen kullandıracaktır. 4.000 TL kredi almak isteyenler ayrıca en az 3 ay sigortası yatmış olması gerekiyor. Garanti BBVA şubelerinden sadece kimliğinizle kredi başvurusu yapabilirsiniz. Kimlik ile kredi başvurusu yaptığınızda onay alırsanız 60 ay vadeye kadar kredinizi kullanabilirsiniz. Kredi başvurusu yapan müşteriler ayrıca internet sitesi üzerinden de kredi kullanabilirler.

ING 4.000 TL Kredi Başvurusu

ING üzerinden de 4.000 TL kredi başvurusu yapabilirsiniz. Banka düşük limitli kredilerde mini kredi adında bir kampanya başlatmıştır. Sizde 4.000 TL kredi istiyorsanız bu krediye başvurunuzu yapabilirsiniz. 4.000 TL kredi başvurusu yaptığınızda 60 ay vadeli ve 3 ay ertelemeli kredi kullanabiliyorsunuz. Başvuruyu www.ing.com.tr sitesine girerek ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurup işlem yapabilirsiniz. Onaylanan kredinizi banka şubesinden kimlikle veya internet bankacılığı kullanıyorsanız internet bankacılığı üzerinden kullanabilirsiniz.

QNB Finansbank 4.000 TL Kredi Başvurusu

QNB Finansbank üzerinden de 4.000 TL kredi başvurusu yapabilirsiniz. Kredi başvurusu yaptığınız zaman banka şartlarına uygun olmanız durumunda şubelerden hemen kimlikle kredinizi kullanabilirsiniz. QNB Finansbank müşterisi iseniz ve internet bankacılığı kullanıyorsanız bankanın mobil internet bankacılığı üzerinden de 4.000 TL kredi başvurusunu yapabilirsiniz. Banka yaptığınız kredi başvurusunda anında onay verecek ve bankaya gitmeden krediyi hesabınıza atabileceksiniz.

Yapı Kredi Bankası 4.000 TL Kredi Başvurusu

4.000 TL kredi başvurusu yapmak isteyenler için ayrıca bir diğer banka ise Yapı Kredi Bankası’dır. Bu bankadan da kredi başvurusu yaptığınızda hemen kredi onayı alabilir ve 60 ay vadeye kadar kredinizi aynı gün içinde kullanabilirsiniz. Size en yakın Yapı Kredi Bankası şubesine giderek evraklarınızla ve kimliğinizle kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Düşük limitli kredilerde banka bazı durumlarda sizden evrak istemeyebilir. Ama sigortanızın yatmış olmasına bakacaklardır. Yapı Kredi Bankası şubesine gidemiyorsanız resmi internet sitesinden kredi başvurusu formunu doldurup kredi başvurusu yapabilirsiniz.

 

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı