3 Farklı faiz seçeneğiyle 120 ay vadeli konut kredisi güncellendi
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

3 Farklı faiz seçeneğiyle 120 ay vadeli konut kredisi güncellendi

KREDİ

1 Kasım 2020 Pazar 21:36:35

Son Güncelleme: 01/11/2020 21:40:50

3 Farklı faiz seçeneğiyle 120 ay vadeli konut kredisi güncellendi

Vatandaşlarımız konut almak için kendilerine en uygun oranlardaki kredileri ararken Albaraka Türk bankası müşterileri için kaçınılmaz bir kampanya uyguluyor! Kasım ayında güncellenen konut kredisiyle birlikte vatandaşlarımıza 60-70-120 ay vade seçeneklerine göre faiz imkanları sunuluyor. Sizde düşük faiz oranlarıyla hayalinizdeki eve anında sahip olabilirsiniz.

Bugünlerde vatandaşlarımız konut alımına tekrar yöneldiler ve her geçen gün artan konut fiyatlarına karşın ellerindeki birikimi destekleyerek konut almak istiyorlar. Albaraka Türk Katılım bankası ise vatandaşlarımıza konut alımında finansman kullanmaları durumunda kâr payı sunuyor. Ayrıca 3 farklı ödeme seçeneğiyle de vatandaşlarımıza bu süreçte destek oluyor.

En düşük faiz oranı ise banka tarafından %1,20 olarak verilmekte. İşte Albaraka Türk bankasının kasım ayına özel konut kampanyası;

Ev almak isteyen ama yeterince birikimi olmayan vatandaşlarımız finansman desteği alarak ev sahibi olmaya çalışıyorlar. Finansman tercih eden vatandaşlarımız içinse Albaraka Türk Katılım kasım ayına özel kampanyalar sunuyor.

Ekim ayıyla birlikte Merkez Bankası gerek yükselen kur gerek artan enflasyon ve diğer ekonomik nedenler ile faiz oranlarını güncelledi ve bankalar da bu faiz oranlarını arttırmak zorunda kaldı. Fakat Albaraka Türk Katılım Bankası vatandaşlarımıza düşük faiz oranı dışında aynı zaman kolay ödeme seçeneği de sağlıyor.

ALBARAKA TÜRK KATILIM BANKASI KONUT FİNANSMANI

Vatandaşlarımız kredi çekerken faiz oranlarına baktıkları kadar vade seçeneğine de dikkat ediyorlar. Düşük vadelerde taksitler yüksek meblağlarda olduğu için vatandaşlarımız ödemekte zorlanıyorlar. O yüzden daha uzun vadelerde düşük meblağlarda ödemeyi tercih ediyorlar.

Albaraka Türk Katılım bankası da vatandaşlarımız için vadelerine göre faiz oranları sunarak destek sağlıyor. Faiz oranları ise şu şekilde;

  • 0 ila 59 ay arasında %1,25 faiz oranı sunuluyor
  • 60 ila 70 ay arasında %1,20 faiz oranı
  • 71 ila 120 ay arasına da %1,29 faiz oranı verilmekte.

ÖDEME SEÇENEKLERİ

Albaraka Türk aynı zaman da vatandaşlarımıza uygun esnek ödeme seçenekleri de sunuyor. Vatandaşlar fakat konut finansmanlarını erken ödemek isterlerse 36 ay vadeden kısa olan kredilerde %1,36 aydan uzun kredilerde ise %2 komisyon ücretine tabi oluyorlar.

ÖRNEK ÖDEME TABLOSU

  • 48 ay vade ve %1,25 faiz oranıyla vatandaşlarımız 100 bin Türk lirası kredileri için aylık 2 bin 783 Türk lirası ödeme ve toplamda da 133 bin 587 Türk lirası geri ödeme yapıyorlar.
  • 100 bin Türk lirasını vatandaşlarımız 60 ay vade ile ödemek istediklerinde ise faiz oranı %1,20 olarak hesaplanıyor ve aylık taksitleri de 2 bin 347 Türk lirasına düşerken toplam geri ödenen miktar da 140 bin 856 Türk lirası oluyor.
  • 120 ay vade seçeneğinde ise 100 bin Türk lirası için faiz oranı %1,29 olup aylık taksit 1 bin 642 Türk lirası ve geri ödenen tutar da 197 bin 144 Türk lirası.

Başvuru Nasıl Yapılır?

Albaraka Türk tarafından sunulan 3 farklı faiz oranından biriyle konut finansmanı almak isteyen vatandaşlarımız şubelere giderek başvurularını tamamlayabilirler.

Gerekli Belgeler

  • Kimlik kartı
  • Gelir belgesi (maaş bordrosu ya da maaş tutarını gösteren onaylı belge)
  • Satın alacak konutun tapu fotokopisi

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı