3 Bankadan Yılbaşı Kredi Kampanyası hızlandı! İhtiyaç Kredisi rekor oranlar
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

3 Bankadan Yılbaşı Kredi Kampanyası hızlandı! İhtiyaç Kredisi rekor oranlar

KREDİ

10 Aralık 2020 Perşembe 17:28:56

3 Bankadan Yılbaşı Kredi Kampanyası hızlandı! İhtiyaç Kredisi rekor oranlar

Yılbaşı kredisi veren bankalar kampanyalarını başlattı. Sizlerde yeni yıl kredisi adı altında verilen bu kredileri başvuru yaparak ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Yılbaşı kredisi başvurusu nasıl yapılır, kredi başvuru şartları nelerdir? Bu konu hakkında sizlere bilgiler vermek istiyoruz.

İhtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişiler bankaların kredi kampanyalarından bir tanesi olan yeni yıl kredi kampanyasına katılarak ihtiyaçlarını ertelemeli olarak kredi kullanabilirler. Yılbaşı Kredisi olarak verilen bu krediler de bankalar daha düşük faiz oranları ile birlikte müşterilerine kampanya yapmaktadırlar.

Sizlerde bu kredileri kullanmak istiyorsanız bireysel ihtiyaç kredisi olarak bankalara başvuru yapmanız gerekmektedir. Kredi başvurusu yaptıktan sonra banka sizlere anında sonuç verecek ve onay almanız durumunda da dilerseniz banka şubesinden dilerseniz de bankanın internet bankacılığına girerek buradan kredi başvurusunu yapabileceksiniz. Yılbaşı kredileri genel olarak 50.000 TL ve 100 bin TL arasında bir limitle verilmektedir. Şimdi sizlere hangi bankalardan kolay bir şekilde yılbaşı kredisi alabilirsiniz, bunun hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

QNB Finansbank yılbaşı kredisi kampanyası 50.000 TL olarak başladı

QNB Finansbank üzerinden yılbaşı kredisi başvurusu yapacak olan müşteriler kredi notu yüksek olması durumunda bankadan 50.000 TL’ye kadar kredi başvurusu yapabilir. Kredi başvurusu için bankanın resmi internet sitesini kullanabilir veya banka SMS servisi ile kredi başvurusu yapabilirsiniz. Aralık ayı süresince yapacağınız kredi başvuruları yılbaşı kredi kampanyası olarak sizlere verilecektir.

SMS ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız kimlik numaranızı 5030 numarasına mesaj olarak göndermeniz yeterli olacaktır. Mesajı gönderdikten sonra banka sizlere hemen sonuç verecek ve onaylanan kredinizi hemen ne kadar onay aldığını mesajla söyleyecektir. Bu kredileri banka şubelerinden kullanabilirsiniz.

Ziraat Bankası yılbaşı kredisi 100.000 TL veriyor

Devlet bankası üzerinden kredi başvurusu yapmak isteyen müşteriler ise Ziraat Bankası şubelerine giderek buradan 100 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanabilirler. Yeni yıl kredisi olarak verilen bu krediler de ilk taksit ödemenizi de 3 ay ve 6 aylık ertelemeli kredi kampanyalarını katılarak yapabilirsiniz. Size en yakın Ziraat Bankası şubesine gittiğinizde banka kimlik ve gelir belgenizi isteyecektir. Çalışan müşterilerin en az 6 aylık sigortalarının olması gerekiyor. Emekli olan kişilerin de emekli maaşlarını Ziraat Bankası şubelerinden alması şartı vardır. Bu şartlara uygunsanız Ziraat Bankası şubesine girerek kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

Akbank yılbaşı kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Akbank üzerinden de yılbaşı kredisi başvurusunu banka şubesinden veya internet bankacılığı üzerinden yapabilirsiniz. Kredi başvurusu yaptıktan sonra banka sizlere hemen ne kadar onay aldığınızı söyleyecektir.

Kredi sonucu onaylanan müşteriler bankadan kredilerine aynı gün içerisinde 36 ay vadeye kadar kullanabilir. İnternet üzerinden 50.000 TL’ye kadar banka şubelerinden ise 100 bin TL’ye kadar kredi başvurusu yapabilirsiniz. Aldığınız ihtiyaç kredilerinde 3 ay erteleme yapabilirsiniz. Akbank internet bankacılığını kullanan müşteriler ise banka şubelerine gitmeden bu kredilerin başvurularını hızlı bir şekilde yapabilmektedirler. Online kredi başvurusu yaptığımızda onaylanan krediyi şubeye gitmeden hesabınıza atabilirsiniz.

 

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı