3 Bankadan Başvuran Tüm Vatandaşlara Gelir Belgesiz 20 Bin TL Kredi | SMS ile Anında Başvuru
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

3 Bankadan Başvuran Tüm Vatandaşlara Gelir Belgesiz 20 Bin TL Kredi | SMS ile Anında Başvuru

KREDİ

14 Ağustos 2020 Cuma 23:04:37

Son Güncelleme: 14/08/2020 23:05:11

3 Bankadan Başvuran Tüm Vatandaşlara Gelir Belgesiz 20 Bin TL Kredi | SMS ile Anında Başvuru

Korona sonrası geliri olmayan vatandaşlarımız için yeni gelir belgesiz kredi kampanyaları duyuruldu. Çalışmayan, ev hanımı, işçi, engelli kısacası herkesin başvuru yapabileceği 20 bin lira gelir belgesiz kredi kampanyası duyuruldu.

Kara listede olmayan ancak gelir seviyesi düşük vatandaşlarımız için bankalar yeni kredi kampanyalarını duyurdu. 3 banka; QNB Finansbank, Yapıkredi ve ING Bank 20 bin lira kredi kampanyalarını duyurdular. Çalışmayan, engelli, ev hanımı veya düşük gelirli olmanız farketmeksizin bankaların kredi kampanyasından sizde yararlanabilirsiniz.

Gelir belgesiz kredi kampanyasından yararlanmak isteyen kişilerin bankalar tarafından kara listede olmaması gerekmektedir. Düşük kredi notuna sahip vatandaşlarda 3 ay ertelemeli, 60 ay vadeli 20 bin lira kampanyasından yararlanabilirler. Vatandaşlarımız başvurularını ise SMS veya internet bankacılığı üzerinden yapabilecekler.

Gelir Belgesiz 20 Bin TL Kredi

3 bankadan gelir belgesiz 20 bin lira kredi başvurusu vatandaşlarımız tarafından yoğun ilgi gördü. Yaklaşık 5-10 dakika içinde sonuçlanan kredi süreçlerini vatandaşlarımız ilgiyle karşıladı. İşte 3 bankadan gelir belgesiz 20 bin lira kredi kampanyası:

ING Bank Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu

Pandemi sürecinden önce ve sonrasında uygun faiz oranlarıyla vatandaşlarımızın en çok tercih ettiği bankalar arasında yer alan ING Bank, gelir belgesiz 20 bin lira kredi fırsatı sunmaktadır. Yapılan açıklamaya göre kara listede olan ve icralık olan vatandaşlarımızın kredi başvuruları olumsuz sonuçlanmaktadır. Kredi faiz oranları müşterilerin kredi notuna göre değişiklik göstermektedir.

Başvuru yapacak vatandaşlarımız ING Bank şubelerinden veya ING Bank internet bankacılığı üzerinden başvurularını gerçekleştirebilirler.

Yapıkredi Gelir Belgesiz Kredi

Pandemi sonrasında gelir belgesiz 20 bin lira kredi veren bankalardan bir diğeri Yapıkredi. Banka tarafından duyurulan yeni kredi kampanyasına ev hanımı, engelli, çalışmayan, düşük gelirli tüm vatandaşlarımız başvuru yapabilirler. Aynı şekilde kara listede ve icralık dosyası olan vatandaşlarımızın kredi başvuruları anında reddedilmektedir.

Gelir belgesiz kredi başvurusu yapmak isteyen vatandaşlarımız SMS yoluyla kredi başvurusu gerçekleştirebilirler. Bunun için TC kimlik numaranızı yazdıktan sonra bir boşluk bırakın ve aylık gelirinizi 4411’e SMS olarak gönderin. Yaklaşık 5-10 dakika içerisinde kredi başvurunuz onaylanır ve kredinizi en yakın Yapıkredi ATM’sinden çekebilirsiniz.

QNB Finansbank Gelir Belgesiz Kredi

Düşük faiz oranları politikasıyla yola çıkan QNB Finansbank, pandemi sonrasında mağduriyet yaşayan vatandaşlarımız için gelir belgesiz 20 bin lira kredi başvurusunu duyurdu. TC kimlik numaranızı 5030 mesaj gönderen vatandaşlarımıza yaklaşık 5 dakika içerisinde kredi başvurularıyla ilgili ayrıntılı bilgi gelmektedir. Eğer kara listede değilseniz bankalar tarafından yüksek ihtimalle tarafınıza olumlu mesaj gelecektir.

Kredi başvurunuzun olumlu değerlendirilmesi durumunda en yakın Finansbank ATM’sinden kredinizi kullanabilirsiniz. Sizde başvurunuzun durumu ve sonuçlarını yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
1 Yorum

1 Yorum

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı