3 Ay Ödemesiz Ayda 360 TL taksitli 10.000 TL kredi kullanabilirsiniz
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

3 Ay Ödemesiz Ayda 360 TL taksitli 10.000 TL kredi kullanabilirsiniz

KREDİ

22 Ekim 2020 Perşembe 21:49:00

Son Güncelleme: 22/10/2020 21:50:12

3 Ay Ödemesiz Ayda 360 TL taksitli 10.000 TL kredi kullanabilirsiniz

Türk Ekonomi Bankası (TEB), Sonbahar Kredisi kampanyası kapsamında 3 ay ertelemeli 36 aya varan  vade imkanlarıyla ihtiyaç kredisi fırsatı sunuyor. Sizde günde 12 TL, ayda 360 TL ödeyerek anında hızlı 10.000 TL ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. TEB yeni ihtiyaç kredisi kampanyasıyla ilgili tüm detayları haberimizde bir araya getirdik.

TEB tarafından yapılan açıklamaya göre vatandaşların nakit ihtiyacını karşılamaya yönelik olan bu krediyi 3 ay ertelemek mümkün olacak. Okul harcamaları, düğün masrafları gibi nakit ihtiyaçları için kredi kullanmak isteyen vatandaşlar TEB’in Sonbahar Kampanyası sayesinde 3 ay ertelemeli bir şekilde ayda 360 liralık taksitlerle 10 bin liralık kredi sahibi olabilecek. Sizler için TEB’in Sonbahar Kampanyasını inceledik. İşte tüm detaylar…

Türkiye Ekonomi Bankası (TEB), vatandaşların nakit ihtiyaçlarını karşılamak için yeni bir kampanyaya imza attı. Özellikle okul harcamalarının arttığı bu dönemde 3 ay ertelemeli kredi kampanyası vatandaşın cebini rahatlattı. TEB’in yaptığı duyuruya göre, vatandaşlar 3 ay erteleyerek ayda 360 lira taksitlerle, 36 ay vadeli 10 bin lira kredi çekebilecekler. Bu kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler farklı vade seçenekleri ve Findeks notuna göre değişen faiz oranları ile faydalanabilecek. TEB’in 3 ay ertelemeli sonbahar kredisi kampanyasına çeşitli yollarla başvurmak mümkün olacak.

TEB SONBAHAR KAMPANYASI

  • TEB tarafından oluşturulan Sonbahar Kampanyası kapsamında kredinizi 3 ay erteleme imkanınız bulunmaktadır.
  • Bu kredinin faiz ve vade oranları Findeks notunuza göre değişiklik göstermektedir.
  • Nakit akışınıza göre, 3 aydan 36 aya kadar vade seçeneği sunulmaktadır. Kendinize uygun vade oranını seçip, ödeme planınızı oluşturabilirsiniz.
  • TEB, ihtiyaç kredini tutarınızın binde 5’i kadar tahsis ücreti talep etmektedir.
  • TEB’inbu kredinin kullanımı için son kararı verme, kefil ve çeşitli ek belge isteme, faiz oranınızı değiştirme hakkı vardır.

TEB SONBAHAR KAMPANYASINA NASIL BAŞVURULUR?

TEB sonbahar kampanyasından yararlanmak için TEB resmi internet, size en yakın TEB Şubesine giderek, CEPTETEB Mobil Bankacılık Uygulaması’ndan, CEPTETEB İnternet Şubesinden veya TEB Telefon Şubesi’nden kolay bir şekilde başvuru yapabilirsiniz. Buna ek olarak, 0850 200 0666 numaralı hattı arayarak istediğiniz zaman başvuru yapabilirsiniz.

TEB İHTİYAÇ KREDİSİ İÇİN GEREKLİ BELGELER

  • Nüfus cüzdanınız veya ehliyet fotokopiniz
  • Size ait gelir Belgesi veya maaş bordrosu
  • Serbest meslek sahipleri ve işletme sahipleri için son 3 yıllık bilanço, vergi levhası ve Ticaret Sicil Gazetesi gerekmektedir.

FİNDEKS RİSK RAPORU NASIL ALINIR?

FindeksRisk Raporu, aktif olan ve son 5 yıl içinde kapanmış olan kredilerinize ilişkin ödeme geçmişinizi gösteren rapordur. Bu rapor kendi skorunuzla birlikte tüm bankalardaki kredili ürünlerinize ait detaylı ödeme ve borç bilgilerinizi içerir. Kredi başvurularınız için gerekli KKB (Kredi Kayıt Bürosu) risk raporunuzu, TEB Şubelerinden veya CEPTETEB İnternet Şubesi üzerinden temin edebilirsiniz. Bu rapora findeks.com’dan da ulaşmanız mümkündür. Findeks Kredi Notu’nuzuöğrenmek ve Risk Raporu almak kredi notunuzu asla düşürmez.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı