3 Ay Geri Ödemesiz Olmak Üzere 100 Bin TL Kredi Müjdesi
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

3 Ay Geri Ödemesiz Olmak Üzere 100 Bin TL Kredi Müjdesi

KREDİ

30 Kasım 2020 Pazartesi 21:52:09

Son Güncelleme: 29/11/2020 22:04:27

3 Ay Geri Ödemesiz Olmak Üzere 100 Bin TL Kredi Müjdesi

Türkiye İş Bankası, yine bir yenilik ile geldi krediye ihtiyacı olan vatandaşlar  için ‘Anında Ticari Kredi’ adlı kampanyasını hayata geçirdi. İş Bankası, dünyayı saran korona virüsten dolayı ekonomik gelir kaybı yaşıyor olan ticari işletmeler için ‘Anında Ticari Kredi’ kampanyasına hayat verdi.

Bu kampanya kapsamında kredi için başvuran kişilere 36 aya varan vade imkanı ile 100 bin Türk Lirası kredi verileceğini açıklandı. Ayrıca krediye öze ilk taksit ödemesinin ise 3 ay sonra yapılacağı belirtildi. Kredinin özellikleri nelerdir? Kredinin ödeme tablosu nasıl? Soruları en çok merak edilen sorular arasında yer alıyor işte merak edilen bütün bu soruların cevabı haberimizde… İşte detaylar

Kredinin Özellikleri

İş Bankası tarafından başlatılmış olan ‘Anında Ticari Kredi’ adlı kampanyada esnaf ve gerçek kişi tacir müşterilerinde başvuru da bulunma hakkının olduğunu belirtildi. Başvurmak için ise Türkiye İş Bankası şubesine kadar gitmeye gerek olmadığı, çok kolay bir şekilde birkaç adımla İşCep ve İş Bankası İnternet Şubesi’nden başvuruda bulunmak isteyen kişilerin kolayca başvuru yapabileceği belirtildi. Kredi başvurusuna 7 gün 24 saat başvuru yapmak mümkün. Müşterilerin kullanabileceği en fazla  miktarın 100 bin  Türk Lirasının olduğunu, kredi geri ödemeleri için ise en fazla 36 ay vade imkanı bulunduğunu belirtildi. Geri ödemelerin ise aylık eşit taksitli olarak yapılacağı açıklandı. İş Bankası’na krediyi kullanacak kişinin başvurusu değerlendirerek olumlu ya da olumsuz geri dönüş yapma hakkına sahip olduğu, kredinin onay alması durumunda ise talep edilen tutarın onaylanmasının ardından hemen hesaba aktarılacağı ise belirtildi.

Faiz ve Maliyet Tablosu

İş Bankası’ndan kullanacağınız 36 ay vade ile 50 bin Türk Lirasının faiz oranı aylık yüzde 1.52 oranında olacaktır. Aylık taksit miktarı ise bin 836 Türk Lirasıdır,  bankaya toplamda geri ödenecek tutar ise 66 bin 119 Türk Lirası olarak hesaplanmaktadır.

36 ay vade imkanı ile 100 bin Türk Lirası kredi kullanılması durumunda krediye yansıyacak olan aylık faiz  yüzde 1.52 oranı üzerinden hesaplanır, aylık taksit miktarı ise 3 bin 673 Türk Lirası olacaktır. Toplamda bankaya geri ödenecek olan miktar ise 132 bin 238 Türk Lirası olacaktır.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı