3 Ay ertelemeli bayram kredisi veren bankalar 2020 en uygun bayram kredisi fırsatları - HaberKredi
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

3 Ay ertelemeli bayram kredisi veren bankalar 2020 en uygun bayram kredisi fırsatları

KREDİ

13 Temmuz 2020 Pazartesi 01:12:41

3 Ay ertelemeli bayram kredisi veren bankalar 2020 en uygun bayram kredisi fırsatları

2020 Kurban bayramının yaklaşmasıyla birlikte acil nakit ihtiyacını karşılamak isteyen vatandaşlarımız için 3 ay ertelemeli bayram kredisi kampanyaları duyuruldu. Sizler için en uygun faiz oranlarına sahip 9 bankanın bayram kredisi kampanyalarını inceledik.

Kurban Bayramı’nın yaklaşmasıyla birlikte bankalar ardı ardına kampanyalarını açıklamaya başladı. Bayram öncesi artan ihtiyaçlarını karşılamak isteyen vatandaşlar bankaların sunduğu düşük faizli ve uzun vadeli bayram kredilerinden yararlanmak için araştırma yapmaya başladı. “Hangi bankalar bayram kredisi veriyor? En uygun bayram kredisi veren banka hangisi?” benzeri sorular vatandaşların son zamanlarda en çok araştırdığı konulardan oldu.

BAYRAM KREDİSİ NEDİR?

Kamu bankaları tarafından her Ramazan ve Kurban Bayramı’ndan 1 ay önce yapılan kredi kampanyasıdır. Bayram kredisi almak için başvuru yaptığınız kamu bankaları tarafından kredi alıp alamayacağınız sorgulanacaktır. Belirtmekte fayda vardır ki kamu bankaları diğer bankalara göre daha sert kurallara sahiptir. Özellikle gelir belgenizin olması ve en az 6 aylık sigortanız olması gerekir. Bayram öncesi paraya ihtiyacı olan vatandaşlara, şartları karşıladığı takdirde bankalar tarafından hemen kredi imkanı verilir.

GARANTİ BBVA BAYRAM KREDİSİ

Garanti BBVA, müşterilerine 0.99’dan başlayan faiz oranı ve 60 aya varan vadelerle bayram kredisi sunuyor. 100.000 TL’lik bir kredi aldığınızda 60 ay boyunca 2,340,12 TL’lik ödeme yapabilirsiniz.

GARANTİ BBVA BAYRAM KREDİSİNE NASIL BAŞVURULUR?

Garanti BBVA Mobil ve Garanti BBVA İnternet üzerinden, 444 0 335 Anında Kredi Hattı’ndan veya Garanti BBVA şubelerinden kolayca başvuru yapabilirsiniz.

QNB FİNANSBANK BAYRAM KREDİSİ

QNB Finansbank müşterilerine aylık 0,84’ten başlayan faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi imkanı sunuyor. Yapılan açıklamada Kurban Bayramı kredi kampanyasının 3 ay geri ödemesiz bir şekilde verildiği belirtildi. Yani vatandaşlar kredilerini çektikten 3 ay sonra geri ödemelerine başlayabilecek.

QNB FİNANSBANK BAYRAM KREDİSİNE NASIL BAŞVURULUR?

Bayrama özel olarak 3 ay ödemesiz olarak sunulan krediden yararlanmak isteyen vatandaşlarımız QNB Finansbank internet sayfasındaki başvuru formunu doldurabilir, en yakın QNB Finansbank şubesine giderek başvurabilir veya 0 850 222 0 900 numaralı çağrı numarasını arayarak bilgi alabilir.

FİNANSBANK BAYRAM KREDİSİ

Finansbank, müşterilerine aylık 0,84’ten başlayan faiz oranlarıyla, bayrama özel olarak 3 ay ödemesiz olarak ihtiyaç kredisi sunuyor.

FİNANSBANK BAYRAM KREDİSİNE NASIL BAŞVURULUR?

Finansbank’ın bayrama özel olarak sunduğu 3 ay ödemesiz ihtiyaç kredisinden yararlanmak için Finansbank’ın internet sayfasındaki başvuru formunu doldurabilirsiniz, en yakın Finansbank şubesine gidebilirsiniz veya 0 850 222 0 900 numaralı çağrı numarasını arayarak bilgi alabilirsiniz.

ING BAYRAM KREDİSİ

ING, 60 aya varan vade seçenekleri ve 0.79’dan başlayan faiz oranlarıyla bireysel ihtiyaç kredisi sunuyor. ING müşterisi olmayan kişiler de bu krediye başvurabiliyor.

ING BAYRAM KREDİSİNE NASIL BAŞVURULUR?

ING ihtiyaç kredisine başvurmak isteyen kişiler detaylı bilgi almak için veya başvuru yapmak için ING internet sayfasını ziyaret edebilir veya en yakın ING şubesine gidebilir.

TEB BAYRAM KREDİSİ

TEB, 0,79’dan başlayan faiz oranı ve 36 aya varan vade ile yeni müşterilerine ihtiyaç kredisi sunuyor.

TEB BAYRAM KREDİSİNE NASIL BAŞVURULUR?

TEB’in sunduğu kampanya sadece CEPTETEB İnternet Şubesi, CEPTETEB Mobil Uygulaması, çağrı merkezleri ve TEB’in internet sayfasından yapılan başvurularda geçerlidir.

ŞEKERBANK BAYRAM KREDİSİ

Şekerbank bayram kampanyasıyla müşterilerine 0,75’ten başlayan faiz oranı, 60 aya varan vade ve 3 aya kadar taksit erteleme imkanı sunuyor.

ŞEKERBANK BAYRAM KREDİSİNE NASIL BAŞVURULUR?

Şekerbank bayram kampanyasından yararlanmak isteyen müşteriler 30 Temmuz’a kadar en yakın Şekerbank şubelerine giderek başvuru yapabilir.

VAKIFBANK, ZİRAAT BANKASI VE HALKBANK BAYRAM KREDİSİ

Vakıfbank, Ziraat Bankası ve Halkbank tarafından müşterilere 3 ay ertelemeli bir şekilde, 60 aya varan vadelerle ihtiyaç kredisi alabilirsiniz.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yeni Haberler

Yukarı