2020 Bayram Kredisi Veren Bankalar ve Faiz Oranları (Güncel Liste)
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

2020 Bayram Kredisi Veren Bankalar ve Faiz Oranları (Güncel Liste)

KREDİ

17 Mayıs 2020 Pazar 17:23:43

Son Güncelleme: 17/05/2020 17:24:02

2020 Bayram Kredisi Veren Bankalar ve Faiz Oranları (Güncel Liste)

2020 yılı Ramazan Bayramı yaklaşırken birçok banka güncel faiz oranlarıyla birlikte Bayram Kredisi kampanyalarının duyurusunu yaptı. Nakit ihtiyaçları nedeniyle Ramazan Bayramı kredisi kullanmak isteyen vatandaşlarımız için bayram kredisi veren bankaların güncel listesini ve faiz oranlarını sizler için araştırdık.

Ramazan Bayramının yaklaşmasıyla birlikte, her yıl yapılan ve adeta gelenek haline gelen düşük faizli kampanyalar bu yılda düzenlenmeye başlandı. Her yıl olduğu gibi çok sayıda banka vatandaşların nakit ihtiyaçlarını karşılamak ve yeni müşteriler kazanmak amacıyla kampanyalar düzenlemeye başladı. Garanti, İş Bankası, Ziraat Bankası, QNB Bank gibi birçok marka düşük faizli kredi kampanyalarını bayram öncesi vatandaşlara duyurma başladı. 2020 Bayram kredisi veren bankalar ve faiz oranları

Açıklanan düşü faizler kampanyalarla birlikte acil nakit ihtiyacını gidermek istene vatandaşlarımız kendilerine uygun kredi kampanyalarını araştırmaya başladı. 3 ay erteleme veren ya da 60 ay vade seçeneği sunan düşük faizli, internetten kolayca başvurulan, dosya ve sigorta masrafının olmadığı kampanyalar ise vatandaşlardan büyük ilgi görüyor.

Bayram Kredisi Veren Bankalar

Ramazan Bayramı yaklaşırken, her yıl olduğu gibi yine birçok banka bayrama özel uygun kredi kampanyaları duyurmaya başladı. İşte bayram kredilerini duyuran bankalar;

İŞ BANKASI BAYRAM KREDİSİ
İş Bankası bayram kredisi düzenleyen bankalardan biri. Her yıl Ramazan ve Kurban Bayramı için özel krediler düzenleyen İş Bankası 2020 yılı Ramazan Bayramı için özel bir duyuruda bulundu. İş Bankası tarafından sağlanan bayram kredisi kapsamında, İş Bankası müşterileri tavan olan 50 bin Türk lirası ihtiyaç kredisi alabilecekler. Vade süresi ise 60 aya kadar çıkabilmekte. İş Bankası 37 ay ile 60 ay arası vade süresinden yararlanmak isteyen vatandaşlara %1,03 faiz oranı sunarken 36 aya kadar olan vade süresine ise %0,96 faiz oranı sunmakta. Ayrıca İş Bankası 3 ay ertelemeli ödeme sağlıyor.

İş Bankasından 10 bin Türk lirası ihtiyaç kredisi talep eden vatandaşlarımız ise 3 ay ödeme ertelemeli toplam 36 ay vade %0,96 faiz oranı ile aylık 340,92 Türk lirası ödeme gerçekleştiriyor.

QNB FİNANSBANK BAYRAM KREDİSİ

QNB Finansbank’ın yapmış olduğu duyurulara göre vatandaşlarımız ister 60 ay vadeli 50.000 Türk lirası kredi olanağından yararlanabilirler. Vatandaşlarımız bu kampanyadan yararlandıkları zaman 60 ay vadeli 50.000 kredisi seçeneği doğrultusunda ayda 1.132,95  Türk lirası ödeme yapacaklardır. 60 ay sonundaysa ise vatandaşlarımız toplamda 67.977,06 TL Türk lirası ödeme yapmış olacaklardır. Banka tahsis ücreti ise 50 Türk lirasıdır. Uygulanan aylık faiz oranı ise yüzde 0.89 olarak açıklanmıştır.

GARANTİ BAYRAM KREDİSİ

Garanti Bankası tarafından önceki yıllarda hem bireysel ihtiyaç kredisi adına hem de KOBİ kredisine özel oldukça avantajlı düşük faizli kampanyalar hazırlanmıştı. Fakat 2020 yılı için henüz Garanti Bankası Bayram Kredisi adı altında herhangi bir kredi kampanyasının duyurusunu yapmadı. Bankanın güncel ihtiyaç kredisi faiz oranları ise yüzde 0.94 üzerinden başlıyor.

VAKIFBANK BAYRAM KREDİSİ

Kamu bankalarımız arasında yer alan Vakıfbank bayram kredisi kampanyasını resmi internet sitesi üzerinden duyurdu. Çeşitli ödeme seçenekleriyle birlikte vatandaşlarımız 60 ay vade, yüzde 0.98 faiz oranları üzerinden bayram kredisi kullanabilecekler. Kredi üst limiti ise 50 bin TL olarak açıklandı.

ZİRAAT BANKASI BAYRAM KREDİSİ

Türkiye’nin ilk bankası Ziraat Bankası, bayram kredisi adı altında herhangi bir kredi kampanyası başlatmadı. Vatandaşlarımız ihtiyaç kredisi başvurusu yoluyla Ziraat Bankası’ndan kredi başvurusunda bulunabilirler. Banka tarafından uygulanan güncel faiz oranlarına göre banka yüzde yüzde 1.05 faiz oranları uygulamaktadır.

HALKBANK BAYRAM KREDİSİ

Koronavirüs salgını sonrasında düzenlediği kampanyalarla vatandaşlarımıza en çok imkanı sunan Halkbank, bu yıl bayram kredisi kampanyası uygulamadı. Başvuru yapacaklar Halkbank’ın güncel ihtiyaç kredisi kampanyalarından faydalanabilirler. Banka tarafından güncel faiz oranlarına göre yüzde 1.07 faiz oranları kullanılmaktadır.

ING BANK BAYRAM KREDİSİ

Koronavirüs salgını sonrasında Türkiye’nin en uygun faiz oranlarını sunan ING Bank vatandaşlarımız tarafından yoğun talep gördü. Yüzde 0.99 faiz oranları sunan banka ilk olarak faiz oranlarını yüzde 0.89’a ardından BDDK kararıyla birlikte yüzde 0.79 a kadar düşürdü. 60 ay vade ve 3 ay kredi erteleme seçeneğiyle birlikte vatandaşlarımız ING Bank üzerinden Ramazan Bayram Kredisi kullanabilirler. İster ING Bank müşterisi olun yada olmayın bu faiz oranlarından yararlanarak ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
2 Yorum yapıldı

2 Yorum

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı