2020 Bayram kredisi hesaplama TEB, Akbank ve Vakıfbank
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

2020 Bayram kredisi hesaplama TEB, Akbank ve Vakıfbank

KREDİ

23 Temmuz 2020 Perşembe 00:12:42

Son Güncelleme: 22/07/2020 23:48:16

2020 Bayram kredisi hesaplama TEB, Akbank ve Vakıfbank

2020 Kurban Bayramı’nın yaklaşmasıyla birlikte vatandaşlarımız acil ihtiyaçlarını karşılamak için bankaların bayram kredisi kampanyalarını araştırmaya devam ediyor. İşte güncel faiz oranlarına göre Akbank, TEB ve Vakıfbank gibi bankaların kredi hesaplama işlemleri.

Kurban Bayramı’na çok az kaldı. Yine her yıl her bayram olduğu gibi ise bankalar bayrama özel krediler vermeye başladı. Her banka vatandaşlar için en uygun kredi seçeneklerini sunarak halkın kısa dönemdeki nakit ihtiyacını karşılamaya çalışıyor.

Gelenek halen gelen ve her bayram sunulan kredi kampanyaları bu yılda bozulmadı ve birçok banka bayrama özel kredi fırsatı sundu. İşte bankaların bayram için sunduğu kampanyalar;

VAKIF BANK

Vakıf Bank ihtiyaç sahibi vatandaşlar için %0,86’dan başlayan uygun faiz oranları ile kampanya başlattı. Başlatılan kampanyanın en önemli özelliklerinden biri ise esnek ödeme seçeneği.

Vade oranı ise 60 aya kadar çıkabiliyor. Bayram Kredi Kampanyası’ndan ise kamu personeli, özel sektörde çalışan vatandaşlar ve emekliler yararlanabilirler.

TÜRKİYE EKONOMİ BANKASI (TEB)

Türkiye Ekonomi Bankası, bu yıl yine Kurban Bayramı’na özel kampanyanlar ile gündeme geldi. TEB Kurban Bayramı’nda ihtiyaçları için kredi almak isteyen vatandaşlar için %0,89 oranında başlayan kredi kampanyası sunuyor. Kampanya kapsamında vatandaşlar 36 aya kadar vade kullanabiliyor.

TEB tarafından sunulan Kurban Bayramı’na özel kredi kampanyasında ise faiz oranları ve vade süreleri TEB müşterilerinin kredi notlarına göre değişebiliyor.

ŞEKERBANK

Şekerbank da yine Kurban Bayramı’na özel kredi kampanyası veren bankalardan biri. Yaklaşan Kurban Bayramı için Şekerbank sunduğu kampanya kapsamında vatandaşlara 60 aya varan vadeler sunmakta. Uzun dönemli vade seçeneklerinin yanı sıra faiz oranları ise %0,75’ten başlamakta. Kampanyanın en güzel yanı ise Şekerbank vatandaşlara 3 aya varan erteleme imkânı sunuyor.

İŞ BANKASI

İş Bankası ise Kurban Bayramı’na özel sunduğu kredi kampanyası kapsamında faiz oralarını müşterilerine özel belirleyeceğini duyurdu. Size özel faiz oranlarını öğrenmek için en yakın İş Bankası şubesine gitmeniz yeterli.

Kampanya kapsamında ise İş Bank müşterilerine 50 bin Türk lirasına kadar kredi fırsatı sunuyor bunun yanında ise 60 aya kadar olan uzun dönemli vade seçeneklerinden yararlanma imkânı veriyor. Vatandaşlar bunun yanı sıra Kurban Bayramı’na özel bu kampanyada, 90 güne kadar olan ödemesiz dönemden de yararlanabilirler.

QNB FİNANSBANK

QNB Finansbank ise Kurban Bayramı’na özel sunduğu kampanya da vatandaşlara 60 aya kadar vade seçenekleri sunarken faiz oranlarını da %0,84’ten başlatıyor.

Kredinin en güzel tarafı ise, ihtiyaç kredisinin 3 ay ertelemesi olması.

YAPI KREDİ

Yapı Kredi bu bayramda vatandaşların yüzünü güldürecek kredi kampanyaları açıkladı. Yapı Kredi tarafından sunulan bayram kredisinin en iyi yani 3 ay ödemesinde erteleme imkânı olması.

Yapı Kredi Genel Müdür Yardımcısı Serkan Ülgen, kampanya tanıtımında Yapı Kredi olarak 3 aya kadar öteleme seçeneğiyle sundukları taşıt ve konut kredisinde aylık %0,89 oranında faiz olduğunu ve Kurban Bayramı’na özel de 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi sunduklarını belirtti.

AKBANK

Akbank 2020 Kurban Bayramı kredi kampanyaları kapsamında vatandaşlarımızın acil ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor. İhtiyaç kredisi kapsamında yapılan başvurularda yüzde 1.45 faiz oranı uygulanmaktadır. Akbank Direkt Kredi başvurunuzu Akbank internet bankacılığı ve Akbank Mobil üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı