20.000 TL'ye kadar bankaya gitmeden ihtiyaç kredisi müjdesi!
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

20.000 TL’ye kadar bankaya gitmeden ihtiyaç kredisi müjdesi!

KREDİ

12 Aralık 2020 Cumartesi 16:38:15

20.000 TL’ye kadar bankaya gitmeden ihtiyaç kredisi müjdesi!

20.000 TL’ye kadar bankaya gitmeden ihtiyaç kredisi kullanabileceğiniz bankalar hangileridir? 20.000 TL ihtiyaç kredisi başvurusunu şubelere gitmeden nasıl yapabilirsiniz? Sizlere yazımızda 20.000 TL ve 36 ay vadeye kadar krediler hakkında bilgiler vereceğiz.

20.000 TL’ye kadar bankaya gitmeden ihtiyaç kredisi kullanabileceğiniz bankalar hangileridir? 20.000 TL ihtiyaç kredisi başvurusunu şubelere gitmeden nasıl yapabilirsiniz? Sizlere yazımızda 20.000 TL ve 36 ay vadeye kadar krediler hakkında bilgiler vereceğiz.

İhtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşteriler, 20.000 TL kredi almak istedikleri zaman bankalarda kendilerine uygun olan kredi kampanyalarına başvuru yapmaktadırlar. Kredi başvurusu yapacak olan müşteriler kredi notu yüksek olması durumunda vereceğimiz bankalar üzerinden şubelere gitmeden Kredi kullanabilirler. Şubelere gitmeden kredi kullanmak istiyorsanız bankalar hesabınızın olması ve bu hesaba bağlı olarak bir internet bankacılığı şifrenizin olması gerekmektedir. İnternet bankacılığı şifresi olan müşteriler kredi başvurusu yaptıkları zaman, Online olarak başvuru yaptıkları gibi aynı zamanda online olarak kredi başvuru sonucunu da öğrenebileceklerdir.

Şimdi sizlere kredi başvurusu yapacağınız bankaların hangileri olduğunu ve 20 bin TL’ye kadar anında nasıl kredi alabilirsiniz bu konu hakkında bilgiler vereceğiz.

Odeabank 20.000 TL bankaya gitmeden kredi kampanyası

20.000 TL ihtiyaç kredisi kullanacak olan müşteriler, Odeabank üzerinden 36 ay vadeye kadar kredileri anında kullanabilirler. 20.000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu yaptığınız zaman banka sizlere anında ne kadar onay alacağınızı söyleyecektir.

Kredi sonucu onaylanan kişiler, Online olarak bu kredilerine banka şubelerine gitmeden kullanabilirler. Kredi başvurusu yapacak olanlar, ihtiyaç kredisi başvurusu için uygun faiz oranları ile birlikte Odea Bank’ın online kredi kampanyasına 7 gün 24 saat başvuru yapabilirler. Kredi notu yüksek olan müşteriler bu kredileri kullanabilir. Daha önceden Odeabank üzerinden internet bankacılığı aracılığı ile kredi başvurusu yaptıysanız ve onay aldıysanız daha yüksek limitler ve kredi kullanmanız mümkündür.

İş Bankası 20.000 TL online kredi kampanyası

İş Bankası üzerinden 20.000 TL online kredi kampanyasına başvuru yapacak olan müşteriler banka hesapları olması durumunda ihtiyaç kredisi başvurusunu İş Cep uygulaması üzerinden hızlı bir şekilde yapabilmektedir. İş Bankası kredi notu 1400 ve üzerinde olan müşterilere İş Cep üzerinden online kredi imkanı sağlamaktadır. 20.000 TL ihtiyacınız varsa bu bankadan kredi başvurusunu yapabilir ve onaylanan kredinize banka şubelerine gitmeden hesabınıza atabilirsiniz. İş Bankası 20.000 TL online kredi kampanyası başvurusu yapan müşteriler 36 ay vadeye kadar ve ilk taksit ödemelerinde 3 ay erteleme imkanından faydalanarak kredilerini kullanabilirler.

Fibabanka 20.000 TL online kredi başvurusu

Bankaya gitmeden kredi kullanmak isteyen müşteriler, eğer bu banka üzerinde bir hesapları varsa şubelere gitmeden tüm bankacılık işlemlerini yapabildikleri gibi ayrıca kredi başvurularında Online olarak yapabilmektedirler. Kredi başvurusu yapacak olan kişilerin 1200 ve üzerinde kredi notu olması durumunda banka kredi değerlendirmesini yapacaktır. Onay almanız durumunda 20.000 TL krediler de 36 ay vadeye kadar sizlere kredi imkanı sağlanmaktadır. Fibabanka 20.000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu yaptığınızda banka ilk taksit ödemeniz de sizlere 3 ay erteleme imkanı da sunar. Çalışan emekli ve devlet memuru olan kişiler ile birlikte esnaf ve çiftçi olan vatandaşlarımız da bu krediyi kullanabilmektedir.

 

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı