17000 TL gelir belgesiz kredi! Akbank, TEB ve Aktif Bank yeni kredi kampanyası rekor kırıyor
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

17000 TL gelir belgesiz kredi! Akbank, TEB ve Aktif Bank yeni kredi kampanyası rekor kırıyor

KREDİ

14 Kasım 2020 Cumartesi 00:01:01

17000 TL gelir belgesiz kredi! Akbank, TEB ve Aktif Bank yeni kredi kampanyası rekor kırıyor

17000 TL’ye gelir belgesiz kredi nasıl alınır? 17000 TL’ye kadar kredi başvurusu yapmak için hangi bankalardan Kimliksiz ve gelir belgesiz işlem yapabilirsiniz? Sizlere bu yazımızda 17 bin TL gelir belgesiz kredi başvurusu hakkında bilgiler vereceğiz.

İhtiyaç kredisi kullanacak olan müşteriler gelir belgesiz kredi başvurusu yaptıkları zaman 17000 TL’ye kadar hızlı bir şekilde başvuru yapabilirler. Kredi başvurusu yaptığınızda banka sizlere onay vermesi durumunda da bu kredilerin gelir belgesiz olarak kullanabilirsiniz. Gelir belgesiz krediler genellikle müşterilerin sigorta durumlarının sıkıntılı olması veya çalıştıkları iş yerlerinden gelir belgesi alamaması durumunda kişilerin başvuru yaptıkları bir kredi kampanyasıdır. Sizler de eğer ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız 17000 TL’ye kadar gelir belgesiz kredi veren bankalar dan hemen işlemleriniz hızlı bir şekilde yapacaksınız. Sizlere yazımızda bu bankaların hangileri olduğunu ve başvuru nasıl yapıldığı hakkında bilgiler vereceğiz.

Akbank 17 bin TL gelir belgesiz kredi başvurusu

Akbank üzerinden gelir belgesiz kredi kullanacak olan müşteriler bankanın internet bankacılığı uygulaması olan Akbank Direkt üzerinden hızlı bir şekilde kredi başvurusu yapabilmektedirler. Yaptığınız bu kredi başvurusunda hemen onay alabilir ve kredinizi hızlı bir şekilde kullanabilirsiniz. Akbank gelir belgesiz kredi başvurusu yaptığınızda sizlere uygun faiz oranları ile birlikte anında kredi imkanları sunulacaktır. Akbank 17000 TL’ye kadar bu kredileri gelir belgesiz ve kimliksiz olarak vermektedir. Banka müşterisi değilseniz banka şubelerine giderek gelir belgesiz olarak kredi kullanmanız mümkündür.

TEB 17 bin TL gelir belgesiz kredi başvurusu

İhtiyaç kredisi kullanacak olan müşteriler uygun faiz oranları ile birlikte TEB Bankası, üzerinden gelir belgesiz kredi kullanabilmektedirler. TEB Bankası 17000 TL’ye kadar gelir belgesiz kredi imkanı sizlere sunacaktır. Banka şartlarına uygun olmanız durumunda TEB Bankası sizlere 36 ay vadeye kadar hızlı bir şekilde kredi imkanı veriyor. Kredi başvurusu için banka şubelerine gidebilir veya bankanın resmi internet sitesi üzerindeki kredi başvuru formunu doldurarak hemen işlem yapabilirsiniz. İhtiyaç kredisi onay aldıktan sonra bu krediyi ister bankadan isterseniz de hesabınız varsa onunla internet bankacılığı üzerinden kullanmanız mümkündür.

Aktif Bank 17 bin TL gelir belgesiz kredi başvurusu

Aktif Bank üzerinden de 17000 TL’ye ne kadar gelir belgesi olmadan kredi başvurusu yapabiliyorsunuz. Banka n kolay kredi kampanyası olarak sizlere hızlı bir şekilde onay vermektedir. Özellikle Kredi notu düşük olan müşterilerin tercih ettiği bankaların başında Aktif Bank gelmektedir. Aktif Bank üzerinden bu şekilde kredi başvurusu yapan müşteriler düşük kredi notu olsa bile gelir belgesiz kredi kullanabileceklerdir. Kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, bankanın SMS sistemini kullanabilirsiniz. Bunun için cep telefonunuzdan Kredi yazın boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı yazarak 30 50’ye gönderin. Bu şekilde hemen kredi başvurusu yapmış olacaksınız. Kredi başvurusu sonrası sonucu cep telefonunuza gelecek ve onaylanması durumunda krediyi adresinizde banka personeli tarafından hesap açılarak kullandırılacaktır.

 

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı