15.000 TL kefil istemeden kredi veriliyor! 15 Bin TL Anında kredi Vakıfbank, En Para ve Garanti BBVA'da
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

15.000 TL kefil istemeden kredi veriliyor! 15 Bin TL Anında kredi Vakıfbank, En Para ve Garanti BBVA’da

KREDİ

10 Aralık 2020 Perşembe 17:30:08

15.000 TL kefil istemeden kredi veriliyor! 15 Bin TL Anında kredi Vakıfbank, En Para ve Garanti BBVA’da

15.000 TL kefil istemeden kredi veriliyor.15 bin TL’ye kadar kefilsiz kredi başvurusu nasıl yapılır? Hangi bankalar kefil istemeden kredi veriyor? Sizlere bu haberimizde kefilsiz olarak kredi alabileceğiniz bankalar hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

15.000 TL kredi kullanacak olan kişilerin genellikle sıkıntıda oldukları durumu kredi başvurusu yaptıktan sonra bankaların kefil istemez durumudur. Bankalar kişilerin kredi notu uygun olmadığı durumlarda kişilerden kefil ister. Bu şekilde kredinizin onayı verilir. Yalnız bazı bankalar ise kefil istemeden sizlere kredi imkanı sağlamaktadır. 15.000 TL kredi kullanacak olan kişilerin kefilsiz olarak kredi alabilecekleri bankalardan bir kaç tanesini sizlere yazımızda vereceğiz. Bu bankalardan kredi başvurunuzu yaparak hemen onay alabilirsiniz.

Vakıfbank 15 bin TL kefilsiz kredi kampanyası

Vakıfbank üzerinden 15 bin TL’ye kadar kefilsiz olarak kredi başvurusu yapabilirsiniz. Banka 36 ay vadeye kadar sizlere kredi imkanı sağlayacaktır. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler en yakın banka şubesine gittikten sonra kimlik ve gelir belgesini vererek bu bankalardan kredi başvurusu yapabilir. Vakıfbank kredi başvurusu yapacak olan kişi emekli olması durumunda bankadan maaş alması çalışan olması durumunda da en az 6 aylık bir sigortasının olması gerekiyor. Kredi notu 1100 ve üzerinde olan kişilere banka kefilsiz olarak 15.000 TL krediyi anında vermektedir.

Eğer bu bankadan maaş alıyorsunuz internet bankacılığını kullanarak banka şubelerine gitmeden de kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Enpara 15.000 TL online kefilsiz kredi

Eğer bankaya gitmeye zamanınız yoksa 15.000 TL kredi için online kredi kampanyası yapan bankaları da değerlendirebilirsiniz. Enpara.com bankası QNB Finansbank ortaklığında kurulan bir dijital bankadır. Sizlerde bu dijital banka ile birlikte kredi başvuruları hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler Enpara müşterisi olması durumunda mobil uygulama üzerinden hemen kredilerine kullanabilmektedirler. Kredi başvurusu onaylanan kişiler bankaya gitmeden hemen kredilerine hesabı atabilir. Bu bankada müşteri olmasanız bile kredi başvurusu onaylandıktan sonra ev adresinizde veya iş adresinizde krediniz kullandırılacaktır.

Garanti BBVA kefilsiz 15.000 TL kredi başvurusu

Kefilsiz 15.000 TL kredi başvurusu yapmak istiyorsanız Garanti Bankası üzerinden de sizlere özel olarak kredi kampanyası yapıldığını bilmeniz gerekiyor. Size en yakın Garanti Bankası şubesine sadece kimliğiniz ile beraber gittiğinizde banka sizlere 15.000 TL krediyi anında kefilsiz olarak verecektir. Garanti Bankası ayrıca 15.000 TL üzerinde de sizlere kredi desteği vermektedir. Banka şubelerinden yapılan başvurularda kimliğiniz verildikten sonra kimlik numaranız üzerinden bir sorgulama yapılacak ve burada hem kredi notumuzu hem de sigorta durumunuza bakılacaktır. En az 3 aylık sigortanızın olması ve kredi notunuzu da 1100 olması durumunda banka sizden kefil istemeden kredi başvurusu yaptırmanızı olanak sağlayacaktır. Kefilsiz olarak verilecek bu krediler de 36 ay vadeye kadar işlem yapılabilir. Kredi kullanan kişiler ayrıca bankadan kredi kartı olan Bonus kredi kartını da almak için başvuru yapabilmektedir.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı