120 ay vadeli 100.000 TL konut kredisi için online başvuru ekranı açıldı
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

120 ay vadeli 100.000 TL konut kredisi için online başvuru ekranı açıldı

KREDİ

24 Ekim 2020 Cumartesi 09:42:11

Son Güncelleme: 24/10/2020 01:10:31

120 ay vadeli 100.000 TL konut kredisi için online başvuru ekranı açıldı

Kira öder gibi ev sahibi olmak isteyenler için müjdeli bir haberimiz var! Yapı Kredi güncellediği konut kredisi kampanyasıyla müşterilerine sıfır ve ikinci el evler için 120 ay vade fırsatı sunuyor. Üstelik kredi başvurusunu şubeye gitmeden online platform üzerinden hızlıca gerçekleştirebilirsiniz. 120 ay vadeli 100.000 TL konut kredisi hesaplama işlemlerini sizler için ele aldık.

Ev sahibi olmak isteyen vatandaşların en çok tercih ettiği bankalardan biri olan Yapı Kredi, Konut Kredisi kampanyasıyla birlikte müşterilerine 120 aya varan vade seçenekleri ve 1,45 faiz oranı sunuyor. Esnek ödeme planları ve avantajlı faiz oranlarından yararlanmak için hemen internet veya mobil şubelerden başvurabilirsiniz. Dilerseniz size en yakın Yapı Kredi şubelerine giderek bizzat başvuru yapabilirsiniz. Yapı Kredi İnternet/Mobil Şubelerine T.C. Kimlik Numarası veya Kullanıcı Kodu ile giriş yapabilirsiniz. İnternet/Mobil Şube için yeni bir şifre almak istiyorsanız veya şifrenizi unuttuysanız Şifre Al/Şifremi Unuttum menüsünden hemen şifre alabilirsiniz.

Yapı Kredi 120 AY VADELİ KONUT KREDİSİ

  • Yap Kredi en fazla 120 ay vade ile konut kredisi kullandırmaktadır.
  • Konut kredisi vade sonundaki azami yaş 70 olarak belirlenmiştir.
  • Müşteriler, taksit ödemelerini kendi belirledikleri dönemde ve tutarlarda yapabilirler.
  • Dileyen müşteriler, ara ödeme yaparak kalan taksitlerinin tutarını azaltabilir, kredinin kalan miktarını belirlenen zamandan önce ödeyip kredi borcunu kapatabilir.
  • Tek başına ev alamayan veya yatırım için ev almak isteyen iki kişi ortak olup konut kredisi alabilmektedir.

Örnek Ödeme Planı

Yapı Kredi, 100.000 liralık konut kredisi için yüzde 1,45 faiz oranı, 120 aya varan vade imkanı sunmuştur. Kredinizi 60 ay vadeli olarak kullanmak isterseniz her ay ödemeniz gereken taksit miktarı 2.506,82 liradır. 120 ay vade ile kullanmayı tercih ederseniz ayda yalnızca 1.763,40 liraya konut kredinizi kullanabilirsiniz.

Bu kredi için belirlenen tahsis ücreti 500 lira, ekspertiz ücreti 875 lira ve ipotek tesis ücreti 270 liradır. DASK sigorta primi ise yıllık 120 lira olarak belirtilmiştir.

Başvuru İçin Gerekli Belgeler

Başvuru için gerekli belgeler hem başvuru yapacak kişiden hem de varsa kefilden istenmektedir ve bu belgelerin asıllarının da gösterilmesi gerekmektedir.

  • Kişiye ait nüfus cüzdanı fotokopisi
  • Gelir Belgesi

-Son 2 aya ait güncel maaş bordrosu veya şirket yetkilileri tarafından imzalanmış ve antetli kağıda yazılmış maaş yazısı, şirket imza sirküleri ve yetki belgesi

-Serbest meslek sahiplerinden son vergi levhasının fotokopisi

-Emekli vatandaşlardan maaş cüzdanlarının fotokopisi

-Kira geliri olan vatandaşlardan tapu ve kira kontratı fotokopisi

  • Son 3 ay içinde alınmış; müşterinin adına düzenlenmiş telefon, elektrik, doğalgaz veya su faturası aslı veya 3 ay içinde alınmış ikametgâh belgesi
  • Satın alınacak konutun tapu fotokopisi

Yapı Kredi Bankası Konut Kredisine Nasıl Başvurulur?

Yapı Kredi Konut Kredisine resmi internet sitesi üzerinden, Yapı Kredi Bireysel İnternet/Mobil Şubelerinden, bankalara gitmenize gerek kalmadan 7/24 başvuru yapabilirsiniz. Yapı Kredi Bireysel İnternet Şubesi ya da Yapı Kredi Mobil’de yer alan Krediler menüsünde bulunan “Konut Kredisi Başvurusu” seçeneğinden gerçekleştirebilirsiniz.Dileyen müşteriler kendilerine en yakın Yapı Kredi şubelerine giderek de başvuru yapabilir. Resmi internet sitesi üzerinden başvuru sonuçlarını kontrol edebilirler.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı