100 bin TL ve benzeri borcu olanlara müjde! Hemen Yapılandırılıyor
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

100 bin TL ve benzeri borcu olanlara müjde! Hemen Yapılandırılıyor

KREDİ

28 Mayıs 2020 Perşembe 22:37:08

100 bin TL ve benzeri borcu olanlara müjde! Hemen Yapılandırılıyor

Türkiye Korona virüs ile alakalı ciddi sınavını verdi, neredeyse artık vefatların azaldığı ve hasatlıkların yayılma hızı düşmeye başladı. Ancak ekonomik istikrarsızlık ve işsizlik oranları büyümeye devam ediyor. Ülkemizde her geçen gün insanlar işsiz kalıyor, bundan dolayı da kredi ve kredi kartı borçlarını ödeyemiyor.

Türkiye Korona virüs ile alakalı ciddi sınavını verdi, neredeyse artık vefatların azaldığı ve hasatlıkların yayılma hızı düşmeye başladı. Ancak ekonomik istikrarsızlık ve işsizlik oranları büyümeye devam ediyor. Ülkemizde her geçen gün insanlar işsiz kalıyor, bundan dolayı da kredi ve kredi kartı borçlarını ödeyemiyor. İşte devletimiz ise bu gibi durumların farkında olduğu için gerekli borç yapılandırma paketlerini yayınladı.

Yüzde sıfır faiz ile mevcut bankada kredi ve kredi kartı borçlarınızı yapılandırabilir, yüzde 0,79 faiz ile borç taşıma kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Yüksek faiz oranı ile çekilen farklı banka ihtiyaç kredileri yanında ING borç transferi ihtiyaç kredisi ile kredi kartı borçlarınızı kapatarak uzun vadeye yayabilirsiniz. ING 0.79 ihtiyaç kredisi kaç ay vadeye kadar veriliyor? 50 Bin TL ING borç transferi kredisi hesaplama aylık taksit tutarı ne olur? İşte ING borç transferi kredisi başvurusu nasıl yapılır? İşte tüm ayrıntılar haberimizde…

Yüksek oranlardan kredi çekenler, kredi borcunu ödeyemeyenler, bir banka borcunu farklı bir bankaya taşımak isteyenler tüm bu haber sizin için. Yüksek kredi faiz oranlarından kredi çeken vatandaşlarımıza müjdeli haber geldi. Bundan böyle yüksek kredi faiz oranlarından çekilen tüm kredi tutarları artık düşük kredi faiz oranları ile yapılandırılmaya alınabilecek.

Aynı zamanda kredi ve kredi kartı borcunu ödeyemeyen vatandaşlarımız 12 ay yüzde sıfır faiz ile beraber erteleme imkânına sahip olabilecek. ING Bank, kredi borcu erteleyen bankalar arasında en tutarlı davranan banka oldu. Ancak Halkbank’ta geçtiğimiz gün yaptığı kambiyo anlaşması ile beraber artık tüm vatandaşların kredi ve kredi kartı borçlarını sıfır faiz ile yapılandırmaya alabileceğini duyurdu. 12 aya kadar varan vade oranları ile beraber hem kredi ve kredi kartı borcu yapılandırması alınabilecek hem de kredi borcu aktarma kredisi için 60 ay vade imkânı tanınabilecek. En uygun kredi borç transfer kredisi veren banka her ne kadar ING Bank olmuş olsa da Halkbank’ta aynı şekilde kredi tüketicilerinin imdadına yetişiyor. En uygun borç transferi ihtiyaç kredisi veren ING Bank faiz oranları 0.79’dan başlıyor. Kredi faiz indirimi müjdelerinin ardı ardına paylaşıldığı bugünlerde, geçmiş dönemden kalan yüksek tutarda borçlarınızı en uygun kredi kampanyalarından yararlanarak transfer edebilmeniz sağlanacak. Bu imkândan faydalanabilmek için ise tek yapmanız gereken bireysel olarak başvuru yapmak olacak.

50 BİN TL KREDİ BORÇ TRANSFER KREDİSİ VEREN BANKALAR

Bir bankada kredi borcu bulunan ve yüksek kredi faiz oranları sebebiyle farklı bir bankaya borcunu transfer etmek isteyenler için ING Bank en iyi seçenek olabilir. ING Bank kredi faiz oranları şu aşamada yüzde 0,79 oranlarından verilmektedir. En uygun borç kapatma kredisi veren bankalar arasında birinci sırada olan ING Bank, bundan böyle tüm kredi tüketicilerini bünyesine toplayabilmek için en düşük kredi faizi veren bankalar arasında birinci sırada yer alıyor. 60 aya varan vadelerle en uygun kredi avantajlarından yararlanabiliyor. 60 ay vadeli 50 Bin TL borç transfer kredisi hesaplama sonuçlarına göre, ING için aylık ödeme tutarı 1.097 TL olarak bulunuyor. Bu nedenle eğer kredi borcu kapatma kredisi kullanmak istiyorsanız mutlaka ilk tercihiniz her zaman ING Bank olabilir.

KREDİ BORÇ KAPATMA KREDİSİ VEREN BANKALAR HANGİLERİ?

QNB Finansbank borç yapılandırma transfer kredisi faizi yüzde 0,89

Garanti BBVA borç yapılandırma transfer kredisi faizi yüzde 0,99

Vakıfbank borç yapılandırma transfer kredisi faizi yüzde 0,98

Akbank borç yapılandırma transfer kredisi faizi yüzde 1,25

Denizbank emekli borç kapatma transfer kredisi faizi yüzde 0,89

Aktif Bank borç yapılandırma transfer kredisi faizi yüzde 1,98

Ziraat Bankası borç yapılandırma transfer kredisi faizi yüzde 1,10

 

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı