10.000 ve 30.000 TL Müjdesi Geldi! SMS İle Anında 36 Ay Vade İle Kredi Alabilirsiniz
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

10.000 ve 30.000 TL Müjdesi Geldi! SMS İle Anında 36 Ay Vade İle Kredi Alabilirsiniz

KREDİ

7 Aralık 2020 Pazartesi 18:21:26

Son Güncelleme: 07/12/2020 18:21:59

10.000 ve 30.000 TL Müjdesi Geldi! SMS İle Anında 36 Ay Vade İle Kredi Alabilirsiniz

Kış aylarının gelmesiyle birlikte acil nakit ihtiyacı duyanlara Finansbank’tan ilaç gibi haber geldi. Banka 10 bin TL ve 30 bin TL arasında değişken tutarlı 5 kredi kampanyasında güncellemeye gitti. Üstelik kredi başvurusunu yerinizden kalkmadan SMS veya KrediGO ile anında yapabilirsiniz.

10 bin TL ve 30 bin TL kredi müjdesi! Hızlı kredi sistemi, bankaların web, internet siteleri üzerinde bulunan bilgiler ile kısa mesaj yolu ile kolay bir şekilde yapılan bir kredi başvuru türüdür. TC kimlik numarası ile birlikte SMS ile hemen kolay bir şekilde paranızı alabiliyorsunuz. Bu bağlamda doğrultusunda mobil uygulama ile Finansbank KrediGO sayesinde banka fark etmeksizin hangi bankanın müşterisi olursanız olun tek tık ile ihtiyaç kredisi başvurunuzu yapabilirsiniz, başvuru sonucunu kısa bir sürede görebilirsiniz. Kısa mesaj yoluyla kredi başvurusu için gerekli bir koşul yoktur. Çok sayıda banka müşterisi bile olmasanız başvurunuzu değerlendirme sürecine alacaktır. 10 Finansbank’ın bütün ihtiyaçlara yönelik olarak verdiği ihtiyaç kredisi kolay bir şekilde faydalanabilirsiniz. SMS yolu ile kolayca Finansbank kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. QNB Finansbank’ta hesabınız varsa eğer “Hemen Başvur” ikonuna tıklayabilir, başvurunuzu hemen gerçekleştirebilirsiniz. QNB Finansbank Alo Kredi hattını arayarak da 7 gün 24 saat ihtiyaç kredisi başvurusunda yapabilirler. İnternet ve Cep Şubesi üzerinden gerçekleştirdiğiniz başvurularda belge talep edilmemektedir.

Finansbank 30.000 Türk Lirası Kredi Başvurusu

Acil kredi ihtiyacı bulunan müşterilere kredi veren QNB Finansbank. Bu banka üzerinden acil kredi başvurunuzu gerçekleştirebilir ve anında onaylı kredinizi kullanabilirsiniz. Banka koşullarına uygun olan müşteriler TC Kimlik numarasını 5030’a SMS atarak 36 ay vadeli krediye anında başvurusunda bulunabilirler. İsterseniz kredi başvurusunu internet bankacılığından hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.
Kolay Ödemeli Kredi: İhtiyaç duyduğunuz anda taksitleriniz düşük miktarlarla başlasın.

Tanışma Kredisi: Banka fark etmeksizin, QNB Finansbank’tan son 1 sene içerisinde ihtiyaç kredisi veya hazır kredi kullanmadıysanız ve güncel olarak açık ihtiyaç krediniz veya hazır krediniz yoksa Finansbank tanışmasına özel oranlardan faydalanabilirsiniz.

Doğum Günü Kredisi: Doğum gününüz hangi ayda o ay boyunca faydalanabileceğiniz özel faiz oranı teklifleri bulunmaktadır.

Borç Transferi Kredisi: Diğer tüm bankaya olan borçlarınızı QNB Finansbank’ta tek bir çatı altında toplayarak ödemelerinizi düzenleyin.

Kamu&Finans maaş Kredisi: Maaşını Finansbank’tan alan kişiler ve kamu çalışanlarına özel olarak ihtiyaç kredisi faiz oranı avantajları mevcuttur.

3 Ay Ödemesiz İhtiyaç Kredisi: İhtiyaçlarınızı hemen halledin, ödemeye ise tam 3 ay sonra başlayın.

İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

  • QNB Finansbank’ta hesabınız var ise eğer “Hemen Başvur” seçeneğine tıklayabilir, başvurunuzu saniyeler içinde gerçekleştirebilirsiniz.
  • QNB Finansbank müşterileri ise, 0850 220 8 573 tuşlayıp arayarak 7/24 ihtiyaç kredisi başvurusunu yapabilirsiniz.
  • KrediGO aracılığı ile de başvurunuzu yapabilirsiniz.
  • TC Kimlik numaranızı 5030’u tuşlayarak kısa mesaj atarak hemen başvuru yapabilirsiniz.
  • İnternet ve Cep Şubesi’nden yapılan başvurularda belge talep edilmemektedir.

Sizde SMS ile 10 bin TL ve 30 bin TL arasında acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılamak için Finansbank ihtiyaç kredisine şimdi başvuru yapabilirsiniz.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı