10.000 TL Faizsiz Bayram Kredisi Rekor Kırıyor
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

10.000 TL Faizsiz Bayram Kredisi Rekor Kırıyor

KREDİ

28 Temmuz 2020 Salı 15:16:55

Son Güncelleme: 28/07/2020 15:16:50

10.000 TL Faizsiz Bayram Kredisi Rekor Kırıyor

10.000 TL Faizsiz Bayram kredisi veren bankalar hangileridir? 10.000 TL Faizsiz kredi almak için şartları nelerdir? 10.000 TL Faizsiz kredi başvurusu hakkında detaylı bilgiler vereceğiz.

10.000 TL Faizsiz Bayram kredisi veren bankalar hangileridir? 10.000 TL Faizsiz kredi almak için şartları nelerdir? 10.000 TL Faizsiz kredi başvurusu hakkında detaylı bilgiler vereceğiz.

Bankalardan kredi almak isteyen müşteriler genellikle banka şartlarına uygun olduklarında uygun faizlerle kredi alabilmektedirler. Sizlerde eğer bankalardan bir kredi alacaksanız bankanın size uyguladığı faiz ile taksitli olarak çektiğiniz krediyi geri ödersiniz. Eğer faizsiz kredi almak istiyorsanız da faizsiz kredi veren bankalardan işlem yapmanız gerekiyor. Faizsiz olarak kredi alacaksanız hiçbir şekilde sıfır faizli olarak kredi alamayacağınızı söylemek istiyoruz. Ülkemizdeki katılım bankaları bayram kredisi kampanyalarında islami şartlara uygun olarak kredi imkanı vermektedir. Sizlerde eğer 10.000 TL kredi almak istiyorsanız ve helal kredi başvurusu yapacaksanız katılım bankalarından kar payı oranları ile kredi alabilirsiniz. Bu bankalar yaptıkları tüm işlemlerde faizsiz kredi vermektedirler.

10.000 TL Faizsiz Bayram Kredisi Başvurusu Şartları Nedir?

Özel günlerde ve dini bayramlarda genellikle bankalar kredi başvuruları yaptırmaktadır. Sizlerde eğer bayram için kredi alacaksanız kampanya yapan bankalardan işlem yapabilirsiniz. Faizsiz kredi veren bu bankalardan işlem yapacaksanız kredi başvurusu yapmadan önce banka şartlarına uygun olmanız gerekiyor. Kredi başvurusu yaptığınız zaman banka şartlarına uygun olan kişilerin onay aldığını söylemek istiyoruz. Kredi notu 1100 ve üzerinde olan banka sicilinde sıkıntı olmayanlar aşağıdaki bankalardan 10.000 TL’ye kadar aynı gün onaylı bayram kredisi alabilirler.

Ziraat Katılım Bankası 10.000 TL Faizsiz Kredi

Bayram kredisi veren ve faizsiz bankacılık işlemi yapan kamu katılım bankası Ziraat Katılım üzerinden 60 ay vadeye kadar 10.000 TL kredi alabilirsiniz. Banka şubelerine giderek kredi başvurusu yapabiliyorsunuz. Banka şartlarına uygun olmanız durumunda aynı gün içinde size kredi verilecektir. Uygun kar payı oranları ile 60 ay boyunca sabit oranda taksitlerinizi geri ödeyeceksiniz. Yapılan tüm işlemler islami şartlara göre olacaktır. Banka kredi verebilmesi için kişinin emekli veya çalışma yapmış olması gerekiyor. En az 12 ay sigortası yatan veya emekli maaşını Ziraat Katılım üzerinden alan kişiler kredi onayı alacaktır.

Türkiye Finans Katılım Bankası Bayram Kredisi

Türkiye Finans Katılım Bankası üzerinden de bayram kredisi alabilirsiniz. Bayram kredisi veren bankalardan birisi olan Türkiye Finans Katılım Bankası uygun kar payı oranları ile kredi başvurusunu sadece banka şubelerinden değil ayrıca resmi internet sitesi üzerinden de yaptırmaktadır. Sizde 10.000 TL 60 ay vadeli kredi başvurusu yapacaksanız bankanın tüm şartlarına uygun müşteri olmanız gerekmektedir.

Albaraka Türk Katılım Bankası İhtiyaç Kredisi

Albaraka Türk Katılım Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu kar payı oranları ile müşterilere 10.000 TL’ye kadar bayram kredisi olarak verilmektedir. Banka şubelerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz. 60 ay vadeye kadar alacağınız bu kredilerde banka size 3 aylık kredi ertelemesi de yapma imkanından faydalandıracaktır. Sizlerde eğer faizsiz bayram kredisi alacaksanız size en yakın şubeye giderek işlem yapabilirsiniz.

 

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı