Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

10.000 TL Anında İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar Açıklandı

KREDİ

16 Mayıs 2020 Cumartesi 23:16:51

Son Güncelleme: 16/05/2020 23:16:39

10.000 TL Anında İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar Açıklandı

Odeabank 10.000 TL acil ihtiyaç kredisi nasıl alınır? Odeabank ihtiyaç kredisi başvurusu için şartlar nedir? Odeabank SMS ile kredi başvurusu nasıl yapılır? Sizlere bu yazımızda acil para ihtiyacınız olduğunda Odeabank üzerinden nasıl 10.000 TL kredi alabilirsiniz bunun hakkında bilgiler vereceğiz.

Odeabank 10.000 TL acil ihtiyaç kredisi nasıl alınır? Odeabank ihtiyaç kredisi başvurusu için şartlar nedir? Odeabank SMS ile kredi başvurusu nasıl yapılır? Sizlere bu yazımızda acil para ihtiyacınız olduğunda Odeabank üzerinden nasıl 10.000 TL kredi alabilirsiniz bunun hakkında bilgiler vereceğiz.

Odeabank ülkemizde yeni açılan bankalar arasında gösterilmektedir. Yeni açıldığı zamanlarda banka müşteri portföyünü genişletmek için sürekli kredi ve kredi kartı kampanyaları yapmaktaydı. Banka 10.000 TL’ye kadar anında kredi onayı verip aynı gün içinde krediyi kullandırmaktadır. Sizde eğer ihtiyaç kredisi alacaksanız ve uygun faiz oranlarından yararlanmak istiyorsanız Odeabank’tan ihtiyaç kredisi nakit hazır başvurusu yapabilirsiniz. Bu krediye başvuru yapmak için bankanın şartlarına uygun olmanız gerekiyor.

Şimdi sizlere Odeabank 10000 TL kredi başvurusu nasıl yapılıyor ve banka hangi şartlarda kredi onayı veriyor bunlardan bahsedelim.

Odeabank Kredi Başvuru Şartları Nedir?

Odeabank üzerinden eğer kredi alacaksanız banka şartlarına uygun müşteri olmanız gerekmektedir. Kredi başvurusu yapacak olan kişilerin kredi notu 1200 ve üzerinde olması ve bankalarda bir gecikme, avukatlık durumun olmaması gerekmektedir. Kredi başvurusu yapacak olan kişilerin ayrıca TC vatandaşı olması ve 18 yaşından büyük olması gerekmektedir. Banka ihtiyaç kredilerinde emekli olan kişilere de 80 yaşına kadar kredi vermektedir. Eğer banka şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız odeabank ihtiyaç kredisi başvurusu yaparak acil para ihtiyaçlarınızı anında giderebilirsiniz. Şimdi sizlere başvuru nasıl yapılır bundan bahsedelim.

Odeabank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Odeabank üzerinden kredi başvurusu yaptığınızda banka şartlarına uygun olan müşterilerin hemen onay alacağını söyleyebiliriz. Bu bankadan banka şubesinden, müşteri hizmetleri numarasından, SMS atarak ve internet bankacılığını kullanarak kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

·         Banka şubelerinden kredi başvurusu yapacaksanız banka şubesine giderken evrak götürmeniz gerekmektedir. Kimlik ve gelir belgenizi yanınıza alırsanız başvuru formunu doldurup hemen kredi onayına gönderebilirsiniz. Onaylanan krediyi aynı gün içinde bankadan çıkmadan kullanabilirsiniz.

·         Eğer cep telefonunuzdan SMS ile kredi başvurusu yapacaksanız 1 ücretli SMS atmanız gerekmektedir. Bu SMS şu şekilde yazılmalıdır. Nakit yazıp boşluk bırakın TC kimlik numaranızı yazdıktan sonra 8444’e mesaj atın. Bu şekilde kredi başvurusu yapmış olacaksınız. Kredi sonucu 5 dakika içinde size gelecektir.

·         Odeabank üzerinden ayrıca 444 8 444 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak da kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Başvuru sonrası onay alırsanız krediyi banka şubesinden veya adresinizden kullanacaksınız.

İnternetten Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Banka müşterisi değilseniz bankanın resmi internet sitesi üzerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz. İnternetten kredi başvurusu yapacak olan kişi eğer bu bankadan internet bankacılığı kullanıyorsa bankanın kredi başvurusu için internet bankacılığına girmeli ve orada online kredi başvurusu yapmalıdır. Bu kredilerde onay almanız durumunda bankaya gitmeden onaylanan krediyi hesaba atabilirsiniz. Odeabank 10.000 TL kredilerde 60 ay vadeye kadar işlem yapmaktadır. Krediler ile ilgili detaylı bilgileri resmi internet sitesinden veya 444 8 444 numaralı müşteri hizmetlerinden arayıp öğrenebilirsiniz.

 

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
1 Yorum

1 Yorum

  1. Akın

    25 Nisan 2020 at 16:25

    E devlet şifresi unutun yeni şifre almam lazımmış

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yeni Haberler

Yukarı