ING Bank borç kapatma kredisi paketini duyurdu. Bankalara olan borçlarını ödeme konusunda sıkıntıya düşen ya da farklı çok sayıda bankaya olan borcu nedeni ile borçlarını takip etmekte zorlanan kişilere ING Bank borç kapatma kredisi vereceğini açıkladı. Düzenlenen kampanyada uygun faiz oranları ile borç transferi yapılabilecek. 

Borcu olan kişiler başvurularını ING Bank üzerinden yapacak. Diğer ihtiyaç kredisi paketlerinden farklı olarak ING Bank kredi onayı alan müşterilerine ödemeyi nakit olarak yapmayacak. Borç kapatma kredisi verildiği için ödeme direkt olarak alacaklı bankanın hesabına yapılacak ve karşı bankanın borcu kapatılarak bu borç ING Bank'a transfer edilecek. 

ING BANK BORÇ KAPATMA KREDİSİ NEDİR, NASIL ÇEKİLİR?

Türkiye'nin en büyük özel bankaları arasında yer alan ING Bank borç kapatma kredisi paketinde aylık yüzde 1,54 faiz oranı ile nakit para desteği sağlanacak. Borçları arasında sıkışan kişilere verilecek olan kredi paketinde kullanılan kredi limitine göre 36 aya kadar vadeli nakit para desteği sağlanacak. Kredi faiz oranı kredi başvurusu yapan kişinin not ortalamasına göre belirlenirken kredi notu 1850 puan ve üzeri olan kişiler aylık yüzde 1,54 faiz oranı ile borçlarını tek bir bankada toplayabilecek. 

Kredi Puanı Nasıl Öğrenilir? Kredi Puanı Nasıl Öğrenilir?

ıng bank borç kapatma kredisi

Borç kapatma kredisi onayı alan kişiler başvurularını yaptıkları şube üzerinden işlemlerini tamamlayacaklar. Onay aldıkları tutarlar karşı bankadaki hesaplarına yatırılacak. Kredi kartı borcu olanların borçlu oldukları kredi kartı numarasına kredi borcu olan kişilerin ise alacaklı banka hesaplarına ödeme yapılacak. ING Bank borç transferi kredisi başvurusu tüm banka şubelerinin yanı sıra ING Bank internet sitesi üzerinden de yapılabilecek.