Kredi Notum Düşük Diye Üzülmeye Son ! 40.000 TL İhtiyaç Kredisi Alternatif Bank'ta Günde 53 TL Taksitle

Kredi notu düşük bireylerin sonuç alabileceği ender bankalardan biri olan Alternatif Bank, ihtiyaç kredisi faiz oranlarında düşüş trendini yakaladı.

Kredi 13.10.2021 - 10:34 13.10.2021 - 10:34 Ezgi Karaman

Günde 53 TL ödeme yaparak 40.000 TL ihtiyaç kredisi çekmek isteyenler, Alternatif Bank’ın güncel ihtiyaç kredisi hizmetlerinden faydalanabiliyor. Alternatif Bank ihtiyaç kredisi ile ilgili detayların tamamı  kredi haberleri siteniz haber kredi'de.

Alternatif Bank, ihtiyaç kredisi şartlarını yumuşatarak kredi notu düşük olan vatandaşlara da kredi şansı tanıyor. Başka bankalara başvuruda bulunup başvurusu reddedilenler şanslarını Alternatif Bank’ta deneyerek nakit ihtiyaçlarını kolayca karşılayabiliyor.

50.000 TL’ye Kadar 4 Yıl Vade Avantajı Alternatif Bank’ta

Kredi hacmini ¼ düzeyinde artıran Alternatif Bank, bu artışı sürdürmek amacıyla daha kolay kredi vermeye başladı. Siz de nakit ihtiyaçlarınızı karşılamak adına uygun bir banka arıyorsanız Alternatif Bank’ın güncel kredi oranları üzerinden başvuruda bulunarak nakit paranızı hemen alabilirsiniz.

2021 yılında hâlâ kredi için şubeye gitmek zorunda olduğunuzu hissediyorsanız Alternatif Bank’ın eşsiz ihtiyaç kredisi hizmetleriyle henüz tanışmadınız demektir. Zira Alternatif Bank ihtiyaç kredisi başvurunuzu mobilden, internetten ve resmi Alternatif Bank sitesi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Kredi başvurusu için elinizde evraklarla saatlerce şube sırası beklemenize gerek yok.

alternatifbank-kredi

Alternatif Bank mobil uygulamasını, web sitede yer alan başvuru formunu ya da yine internet bankacılığı menüsünü kullanarak şubeye gitmeden kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Krediniz onaylandıktan sonra kredi tutarı hesaba geçer ve kullanıma açılır. Kredinizi kullandıktan sonra tüm nakit ihtiyaçlarınız için başka banka hesabınıza transfer edebilir, borçlarınızı Alternatif Bank hesabınız aracılığıyla da kolayca ödeyebilirsiniz.

40.000 TL ihtiyaç kredisi için vade seçeneğini 48 ay olacak şekilde ayarlarsanız aylık taksitiniz 1.606,86 Türk Lirası olur ve ödemelerinizi bu şekilde rahatça yapabilirsiniz. 2.000 TL civarı ödeme yaparak daha fazla kredi çekmek isterseniz aylık ödemesi 2.008,57 TL’ye denk gelen planı da tercih edebilirsiniz. Daha düşük bir gelire sahip olduğu için çok fazla borçlanmadan kredi çekmek isteyenler ise 40.000 TL’nin altında kredi talebinde bulunabilirler. 48 ay vadeli 30.000 TL ihtiyaç kredisinde taksit tutarı her ay için 1.205,14 TL iken vadeyi değiştirmeden kullanılacak 20.000 TL’lik tüketici kredisinin 803,43 TL’lik bir taksiti mevcut olacak.