Kredi Notu Düşük Olanlara Müjde! Başvuran Herkese Anında İhtiyaç Kredisi

Acil nakit ihtiyaçlarında başvurulan ilk yer olan bankalar, müşterilerinin kredi notuna göre kredi kullandırıyor. Ancak bu bankalar, kredi notu düşük kişilere bile anında en uygun faizli krediyi veriyor…

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Haber Kredi - Serhat KARAMAN

Türkiye bankacılık sektöründe pek çok kamu ve özel banka, kredi ürünlerinde bazı şartlar taşıyor. Kredi kullanım koşulları olarak bilinen bu şartlar arasında başvuru sahibinin kredi notunun belirli bir seviye ve üzerinde olmasına dikkat ediliyor. Acil nakit ihtiyaçlarında milyonlarca vatandaşın başvurduğu ilk adres olan bankaların kredi kullanım koşullarında değişiklik yapıldı. Bazı bankalar kredi sicili bozuk olan ve bankalar arası kredi notu düşük olan kişilere de anında ihtiyaç kredisi kullanma fırsatı sunuyor.

Fibabanka İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Kredi sicili kötü olanlar, acil nakit ihtiyaçlarını karşılamak veya borçlarını kapamak için bankalara başvuruyor. Bu kişilerin tercih ettiği özel bankalar arasında Fibabanka öne çıkıyor. Müşteri memnuniyeti odaklı bir bankacılık hizmeti sunan Fibabanka, ihtiyaç kredisinde yüzde 1.48’den başlayan faiz oranları uyguluyor.

Geniş bir müşteri kitlesine sahip olan Fibabanka’nın ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında belirlenen vade seçeneği ise 36 olarak açıklanıyor. Bu koşullar altında Fibabanka’dan çekilen 50 bin TL tutarında ihtiyaç kredisi için toplamda 69 bin 536 TL ödeme yapılması gerekiyor. Kredi notu düşük olan vatandaşların yararlanabileceği kredi kampanyasında aylık taksit tutarı ise 1.931 TL oluyor.

Odeabank Anında İhtiyaç Kredisi

Kredi sicili bozuk olanların acil nakit ihtiyaçlarına yanıt veren özel bankalar arasında Odeabank da yer alıyor. Uygun kredi kullanım koşulları sunan Odeabank, ihtiyaç kredisi kampanyasında yüzde 2.02 oranında faiz işletiyor ve 36 aya varan vade seçenekleri sunuyor. Bankadan 50 bin TL limitli kredi çekildiğinde toplam geri ödeme 75 bin 516 TL olmakla birlikte aylık taksitler 2 bin 97 TL’ye denk geliyor.

Alternatifbank İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Kredi notu düşük olanlara müjdeli haber veren Alternatifbank, ihtiyaç kredisi kampanyasında yüzde 1.79 faiz oranıyla 36 aya varan vade seçenekleri sunuyor. Tüm Alternatifbank şubelerinden hemen başvuru yapılabilen bu kredide 50 bin TL limitli kullanımda toplam geri ödeme tutarı 72 bin 308 TL oluyor. 36 ay vadede aylık taksit tutarı 2 bin TL oluyor.

HABERİ PAYLAŞ: