Kredi Notu Düşük Olanlar Üzülmesin! Yeni Kredi Kampanyası ile 36 Ay Vadeli Kredi Alabilirsiniz

Kredi notu düşük olanlar bankalarla aradaki mesafeyi açarken, PTT tarafından düzenlenen yeni bir kredi kampanyası ile artık herkes nakit ihtiyaçlarını karşılayabilecek.

Kredi 28.09.2021 - 19:25 28.09.2021 - 19:25 Serhat Karaman

Daha önce bankalar ile çalışmış ancak ödemeler konusunda bazı sorunlar yaşatmış kişilerin kredi notu zaman zaman olumsuz etkilenebiliyor. Kredi notunun düşmesi ise yeniden bankalarla çalışma konusunda pek çok kişiyi olumsuz anlamda etkiliyor.

Kredi notu düşük olup acil nakit paraya ihtiyaç duyan kişiler genellikle yeniden bankaların kapısını çalmak konusunda endişe yaşıyorlar. Bu endişeyi duyan PTT kredi notu düşük olan vatandaşı memnun edecek bir kampanya düzenledi.

PTT VATANDAŞA 20 BİN LİRA ANINDA KREDİ VERECEK

PTT üzerinden kredi çekmek ve düzenlenen yeni kredi kampanyasından faydalanabilmek için belirtilen şartların taşınması gerekmektedir. Kredi kampanyası sadece PTT’nin değil aynı zamanda Aktifbank’ın da ortak olarak yürüttüğü bir kampanyadır.

Acil paraya ihtiyacı olanlar için 20 bin liraya varan kredi imkanı sunulmaktadır. Kredinin ödeme vadesi ise 36 ay olarak açıklandı. Üstelik ilk taksit ödemesini hemen yapmak istemeyenler için 3 aya kadar ödeme erteleme seçeneği de sunuluyor.

PTT ANINDA KREDİ NASIL ALINIR?

Kredi Notu Düşük Olanlar Üzülmesin! Yeni Kredi Kampanyası ile 36 Ay Vadeli Kredi Alabilirsiniz2

PTT ile Aktifbank arasında gerçekleştirilen ortak çalışma sonrasında kredi notu düşük olan herkese verilecek ihtiyaç kredisi şimdiden heyecana neden oldu. İhtiyaç kredisi almak için Kredi talebini belirtip, kimlik numarası yazarak 3050 numaralı telefona mesaj göndermeniz gerekmektedir.

Kredinin değerlendirmeye alınmasının ardından onaylanması üzerine PTT genel müdürlük tarafından aranacaksınız. PTT şubesine gitmeden kredi kullanmak isteyenlerin onay vermeleri gerekmektedir. Böylece onaylı bir şekilde anında kredi kullanabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@