Bankalar birbirleri ile girdikleri kıyasıya rekabet içerisinde her geçen gün yeni bir fırsat sunarken bir kredi müjdesi de Burgan Bank tarafından verildi. Yeni müşteri edinmek için başlatılan hoş geldin kredisi kampanyaları tüm hızı ile devam ederken Akbank, İş Bankası, ING Bank ve Akbank tarafından başlatılan hoş geldin kredisi paketleri yoğun ilgi görmeye devam ediyor. 

Özel bankaların daha fazla kişiye ulaşmak ve müşteri sayısını arttırmak için uyguladıkları kampanyada uzaktan müşteri edinimi adımlarını tamamlayan kişilere kısa vadeli faizsiz ya da düşük faizli kredi desteği sağlanıyor. Örneğin Garanti BBVA Bankası ilk kez uzaktan müşteri edinimi ile Garanti Bankası müşterisi olan kişilere faizsiz 5 bin TL taksitli nakit avans imkanı sunuyor. Burgan Bank avantajlı kredi kampanyası kapsamında ise tutarı arttırdı, faizi düşürdü! 

BURGAN BANK ON AVANTAJLI KREDİ KAMPANYASI! 0.89 FAİZ ORANI İLE DİJİTAL İHTİYAÇ KREDİSİ NASIL ÇEKİLİR?

Bankalar şubelerin yükünü azaltmak amacı ile müşterilerini dijital hizmetlerine yöneltmeye devam ederken uzaktan müşteri edinimi kampanyaları bu noktada öne çıkıyor. Cep telefonlarına ilgili bankanın mobil uygulamasını indiren kişiler bu uygulama üzerinden şubeye gitmeden banka müşterisi olmaya hak kazanıyorlar. Kimlik kartının resmini çeken kişiler daha sonra yüz yüze müşteri temsilcisi ile yaptıkları görüşmeler ve onaylar sonucunda banka müşterisi oluyorlar ve hesap açıyorlar. 

burgan bank kredi

BURGAN BANK ON DİJİTAL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA! 0.89 FAİZLE KREDİ TAKSİT TABLOSU İLE AYLIK KAÇ TL FAİZ ÖDENİR?

Kredi çekmek isteyen kişilere farklı farklı çok sayıda fırsat sunan Burgan Bank bunlardan birini de kredi paketinde sundu. Burgan Bank ihtiyaç kredisi paketinde ilk kez bananın müşterisi olan kişilere yönelik olarak Dijital İhtiyaç Kredisi paketinde aylık 0,89 faiz oranı ile dosya masrafsız kredi çekme imkanı tanındı. 

bugan bank kredi hesapalam

Tapu sahipleri dikkat! Başvuru yaparsanız Vakıfbank hesaplarınıza 45000 TL yatıracak Tapu sahipleri dikkat! Başvuru yaparsanız Vakıfbank hesaplarınıza 45000 TL yatıracak

Düzenlenen kredi paketine en uzun kredi vadesi 6 ay ile sınırlandırılırken kredi limiti ise 10 bin liraya kadar yükseldi. 6 ay vadeli 5 bin TL ihtiyaç kredisi paketinde aylık taksit tutarı 866,08 TL olarak gerçekleşirken 10 bin TL kredi paketinde ise aylık taksit tutarı 1.732 TL olarak gerçekleşiyor. Kredi başvurusu için cep telefonuna mobil uygulama indirilerek tüm işlemler buradan yürütülüyor.