Kredi Kartı Borçlarını Sildirmek İçin Son Fırsat! Akbank Bu Kişileri Borçlarından Kurtaracak!

Vatandaşların bankalara olan kredi kartı borçları Akbank Taksitli Borç Transferi ile siliniyor. Yapılandırma fırsatı için acele edin!

Kredi 26.02.2022 - 19:40 26.02.2022 - 19:40 Serhat Karaman

Türkiye’de vatandaşların bankalara olan kredi kartı ve kredi borçlarının arttığı görülüyor. Artan bu borçlarını rahat bir ödeme planı ile kapatmak ve yeniden yapılandırmak isteyenler ise yine banka kredilerine başvuruyor. Akbank ise bu kişilerin kredi kartı borçlarını kapatmaları için cazip oranlarla transfer fırsatı sağlayacağını duyurdu. 

Biriken kredi kartı borçlarını sorun olmaktan çıkarmak isteyenlere özel sunulan Taksitli Borç Transferi ile diğer bankalardaki borlarını Axess’e aktaranlar, uygun faiz oranları ve taksitlendirme seçenekleri ile borçlarından kurtulabilecekler. Ücretsiz olarak yapılacak transfer işlemlerinin ardından kredi kartı borçlarının yapılandırılması sağlanacak. 

Akbank Kredi Kartı Borç Kapatma Kredisi 

Akbank Taksitli Borç Transferi ile diğer bankalara borcu olan vatandaşlara avantajlı oranlar sunuyor. Borçlarını ödemekte zorlanan vatandaşların yararlanabildiği taksitlendirme seçeneği sayesinde 12 aya kadar ücretsiz olarak yapılandırma fırsatı sunulacak. Mevcut borçlarını Axess’e taşıyanların rahat bir ödeme planı ile söz konusu borlarından kurtulmaları mümkün hale getirildi. 

Haber

Kolay başvuru imkanı ile hızlıca borç transferini gerçekleştirerek vatandaşların diğer bankalara olan kredi kartı borçlarını yüzde 1.80 faiz oranları ile yapılandırması ve 12 ay taksitle ödemeleri sağlanacak. 200 TL’den 20.000 TL’ye kadar olan borçlar için tüm vatandaşların kampanyadan yararlanmaları sağlanacak. Uygun faiz oranlarıyla ve masrafsız şekilde yapılandırma avantajlarından yararlanarak 2022’de kredi kartı borçlarınızı ödemeye kolayca başlayabilirsiniz. 

Akbank Taksitli Borç Transferi Başvurusu  

Akbank’ın Taksitli Borç Transferi desteği ile kredi kartı borçlarını avantajlı oranlarla yapılandırarak masrafsız şekilde ödemek isteyenler anında başvuru işlemlerini dijital kanallar üzerinden gerçekleştirebilecekler. Akbank Mobil veya İnternet Şubesine giriş yapılarak veya en yakın Akbank şubeleri üzerinden transfer işlemleri başlatılabilmektedir. 

Borç transferi kapsamında yapılan örnek hesaplamaya göre 1.000 TL için 12 ay vadede aylık 95,49 TL taksit fırsatı ile kredi kartı borçlarınızı yeniden yapılandırabilir ve rahat bir geri ödeme planı ile tüm borçlarınızdan kurtulabilirsiniz. Düşük faiz oranlarından ve cazip fırsatlardan yararlanmak için acele edin! 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@