Kredi Çekemeyenler Bu Yöntemlerle İhtiyaçları İçin Bankalardan Nakit Desteği Alabilecek! Anında ATM'lerden Paranızı Alabilirsiniz!

Nakit ihtiyaçları için banka kredilerini kullanamayanlara Garanti, TEB ve Halkbank’tan nakit desteği verilecek. İşte detaylar…

Ekonomi 01.03.2022 - 16:20 01.03.2022 - 16:20 Serhat Karaman

Kredi notu, gelir durumu ve diğer etkenler nedeniyle bankaların kredilerini kullanmayanlar acil nakit ihtiyaçlarını karşılamakta zorlanıyor. Bu kişilerin ihtiyaçlarının karşılanması için bazı bankalar ise uygun oranlarla nakit desteği sunmaya başladı. Kolay başvuru adımlarının takip edilmesinin ardından kolayca vatandaşların nakit avans kullanarak ihtiyaç kredisine başvurmak zorunda kalmadan ihtiyaçlarını karşılamaları sağlanacak. 

İlgili bankaların kredi kartlarının kullanan kişilerin yararlanabildiği nakit avans uygulaması, günün her saatinde ATM’den veya diğer kanallar üzerinden nakit kullanabiliyor. İhtiyaç kredilerinde olduğu gibi yüksek miktarda ihtiyaçları için de kredi talep etmek isteyenlere bu kapsamda destek verilmesi hedefleniyor. 

Garanti BBVA Nakit Avans 

Garanti BBVA tarafından nakit paraya ihtiyaç duyanların ücretsiz taksitli nakit avanstan yararlanarak herhangi bir formalite olmadan para çekmeleri sağlanacak. Sabit taksitler ve en uygun faiz oranları ile kredi yerine nakit avans kullanarak vatandaşların birçok ihtiyacına yönelik finansman kullanması sağlanacak. 

Haber

İster ATM’ler üzerinden ister Garanti BBVA’nın dijital kanalları aracılığıyla vatandaşların bu fırsattan yararlanması sağlanacak. 300 TL’den 20.000 TL’ye kadar olan tüm nakit ihtiyaçları için vatandaşların ATM’lerden 6.000 TL’ye kadar sınırlı olarak ödemelerini alması mümkündür. 

TEB Nakit Avans 

TEB’in taksitli nakit avans uygulaması sayesinde vatandaşların yorucu kredi süreciyle uğraşmak zorunda kalmadan diledikleri zaman nakit kullanması sağlanacak. 250 TL’den 10.000 TL’ye kadar işlem yapılabilen nakit avans kapsamında ATM’ler üzerinden yapılacak işlemler ise işlem başına para çekme limitleri ile sınırlıdır. Günlük para çekme limiti ise 5.000 TL olarak belirlenmiştir. Düşük faiz oranları ve uygun geri ödeme seçenekleri ile TEB’in ilgili kartlarına sahip kişilerin nakit avans kullanması sağlanmaktadır.

Halkbank Nakit Avans 

Halkbank Paraf ile 200 TL’den 15.000 TL’ye kadar vatandaşların anında nakit alması sağlanacak. 12 aya kadar yüzde 1,70 faiz oranları ile işlem yapılan taksitli nakit avans kapsamında, ister ATM’ler üzerinden isterlerse de tüm vatandaşların diğer bankacılık kanalları üzerinden anında nakit talep etmesi ve günün her saatinde kullanması mümkündür. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@