Kredi Borcu Olan Emeklilere PTT'den Finansman Desteği! Düşük Faizli Borç Transferi Kredisi

PTT emeklilerin kredi borcunu yeniden yapılandırmasını sağlamaya hazırlanıyor. PTT borç transferi kredisi desteği duyuruldu. İşte detaylar…

Kredi 20.11.2021 - 20:29 20.11.2021 - 20:29 Serhat Karaman

Kredi veya kredi kartı borçlarını ödemekte zorlanan emekliler için PTT’den tam destek açıklaması geldi. Özellikle son dönemde emekli maaşını borçlarını ödemek için yetiremeyen vatandaşlar için Aktif Bank aracılığıyla düşük faiz oranlı Borç Transferi Kredisi kampanyası başlatıldı. 36 ay vade seçenekleri ile kredi ve kredi kartı borçlarını yapılandırma imkanı elde eden emeklilerinin cazip ödeme koşullarından da yararlanması sağlanacak. Birçok banka tarafından emeklilere özel kredilerde uygulanan yüksek faiz oranlarının yanı sıra PTT tarafından düşük faizli kredi desteğinin açıklanması ise birçok vatandaş tarafından memnuniyetle karşılandı. Borçlarını PTT üzerinde birleştiren tüm emekliler borç kapatma kredisi kapsamında rahat bir şekilde kredi ve kredi kartı borçlarını ödeyebilecekler.

PTT Aktif Bank Üzerinden Emeklilere Özel Kredi Veriyor

Aktif Bank üzerinden tüm emekliler için cazip kredi fırsatları sunan PTT, kefilsiz şartsız ihtiyaç kredilerinin yanı sıra Borç Transferi Kredisi ile de her kesimden vatandaşa finansman desteği sağlamaya hazırlanıyor. 36 ay vade seçenekleri ile kredi ya da kredi kartı borçlarını tek bir çatı altında toplayan vatandaşlar için oldukça düşük faizle ve uygun ödeme koşulları ile kredi sağlanacağı duyuruldu.

Emeklilere özel krediler kapsamında; Emekli Kredisi, PTT İçi Birleştirme Kredisi, Borç Transferi Kredisi, PTT İhtiyaç Kredisi vb. birçok alternatif düşük faizli krediden tüm emekli vatandaşların yararlanması sağlanacak.

PTT Borç Kapatma Kredisi Faizleri

Kredi kartı veya kredi borcunu kapatmakta zorlana tüm emeklilerin yararlanabileceği Borç Transferi Kredisi ile borçlarını tek bir çatı altında birleştiren vatandaşlar, %2,79 faiz oranı ve 36 ay vade imkanlarından yararlanabilecekler. Kredi miktarına ve notuna göre belirlenecek faiz oranlarında çok daha avantajlı oranlar hesaplanması da mümkündür.

Aktif Bank Borç Kapatma Kredisi

Aktif Bank üzerinden PTT tarafından emekliler için borç kapatma kredisi ve diğer alternatif kredi destekleri sunulmaya devam ediyor. Öte yandan maaşlarını PTT’ye taşıyan tüm emekliler, NKOlay Emekli Kredisi kapsamında emeklilere özel cazip oranlardan ve masrafsız bankacılık hizmetlerinden de yararlanabilecekler. Bankaların son dönemde faiz oranlarını indirmesinin ardından belirlenen yeni oranlar emekliler başta olmak üzere finansman arayan tüm vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılanmaya devam ediyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@