Kredi Borçları 3 Ay Ertelendi! Akbank, TEB ve Yapı Kredi Bankası’ndan Arka Arkaya Duyurular Geldi!

Akbank, Yapı Kredi ve TEB beklenen duyuruyu yaptı! İhtiyaç kredisi borçları 3 ay ertelenebilecek. İşte detaylar…

Ekonomi 01.03.2022 - 11:19 01.03.2022 - 11:19 Serhat Karaman

Bankaların vatandaşların artan nakit ihtiyaçlarını karşılamak için sağladıkları nakit ihtiyaç kredilerinde yeni dönem resmen başladı. Borçlarını ödemekte zorlanan kişiler için önemli bir uygulama olan erteleme seçeneği sayesinde vatandaşların talep ettikleri kredilerinin borçlarını 3 ay boyunca ödememeleri mümkün hale geldi. 

Akbank, TEB ve Yapı Kredi Bankası başta olmak üzere birçok bankadan benzer borç erteleme duyurusu yapıldı. Bankalardan ihtiyaç kredisi kullanmak ancak geri ödemelerini daha sonraki dönemde gerçekleştirmek isteyenler için 3 aya kadar erteleme avantajları sunuluyor. Borçlarınızı öteleyerek hiçbir ihtiyacınızı ertelemeden krediden bu sayede yararlanmanız sağlanacak. 

CEPTETEB 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi 

Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) CEPTETEB uygulaması ile vatandaşların nakit ihtiyaçlarını çözüme kavuşturmayı başarıyor. Yüzde 1,85’ten başlayan faiz oranları ile 100.000 TL’ye kadar kullandırılacak kredi kapsamında vatandaşların 3 ay boyunca kredi borçlarını ödemesine gerek kalmadan kredilerini anında kullanmaya başlamaları sağlanacak. 1.000 TL’den 100.000 TL’ye kadar tüm ihtiyaçlarınız için TEB’in ertelemeli kredisinden yararlanabilirsiniz. 

Akbank 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi 

Haber

Akbank’ın 3 ay ödemesiz ihtiyaç kredisi ile ihtiyaçlarını değil borçlarını ertelemek isteyenlere fırsat sunuluyor. Düşük faiz oranları ile kullandırılan kredi kapsamında vatandaşların dilediği alanda ihtiyaçları için kredi kullanması sağlanacak. 3 aya kadar erteleme seçenekleri ve 36 ay vade imkanı ile yüzde 2,44’ten başlayan faiz oranları ile işlem yapılabilmektedir. Kredi limitleri ve vade sürelerine göre farklı oranlarda hesaplama yapılabilir.92 güne kadar erteleme avantalarından yararlanarak nakit sorunlarınıza Akbank ile avantajlı çözümler bulabilirsiniz. 

Yapı Kredi 3 Aya Kadar Ertelemeli Kredi 

Yapı Kredi Bankası’nın da erteleme avantajlarına sahip kredi seçeneği ile dijital kanallar üzerinden başvuru yapanların anında kredi fırsatından yararlanması da sağlanıyor. Kampanya kapsamında ilk taksit tarihinin değiştirilmedikçe kredi açılış gününden azami 120 gün sonrası olacak şekilde gerçekleşmesi mümkündür. Uygun faiz oranları ve 90 güne kadar erteleme seçenekleri sayesinde vatandaşların ihtiyacı kadar nakit desteğinden Yapı Kredi avantajları ile yararlanması mümkündür. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@