Promosyon yarışı devam ediyor! Açıklama geldi Tam 30 bin TL ödeme yapılacak Promosyon yarışı devam ediyor! Açıklama geldi Tam 30 bin TL ödeme yapılacak

Akbank ihtiyaç kredisi kampanyaları ile vatandaşın cebindeki yangını söndürmeye devam ederken hoş geldin kredisi ile yüzde 0.99 faizle kredi müjdesi verdi. Akbank hoşgeldin kredisi başvurusu nereden, nasıl yapılır, başvuru şartları neler?

Türkiye'nin en büyük bankaları arasında yer alan Akbank daha fazla müşteriye ulaşmak için yeni bir kredi kampanyası açıkladı. Düzenlenen krediden yararlanmak isteyen kişiler başvurularını şubeye gitmeden cep telefonları üzerinden yapacak, başvurusu onaylanan kişilere 0,99 faiz oranı ile 15 bin liraya kadar varan tutarlarda nakit para desteği sağlanacak! 

Fatura ödemeleri, kira, okul taksiti, kırtasiye masrafları ve mutfak giderleri artan vatandaş ay sonunu getirmekte zorlanırken bankaların ihtiyaç kredisi kampanyaları ile destek aranmaya başlanmıştı. Başlatılan kampanyalarda bankalar farklı kredi teklifleri sunarken bu tekliflerden biride Akbank tarafından açıklandı. Akbank hoş geldin kredisi nedir, hoşgeldin kredisi başvurusu nereden, nasıl yapılır?

AKBANK HOŞGELDİN KREDİSİ NEDİR, HOŞ GELDİN KREDİSİ KİMLERE VERİLİR?

İhtiyaç kredisi çekmek istiyorum diyen kişilere büyük fırsat sunan Akbank, kredi paketinde faiz oranını yüzde 0,99 seviyesine çekti. Bankaların ihtiyaç kredisi kampanyaları büyük bir hızla yükselirken kredi çekmek istiyorum diyen kişiler için Akbank faiz oranını Hoş Geldin Kredisi kampanyasına özel olarak yüzde 0,99 seviyesine çektiğini açıkladı.

57849178-c0a4-4756-8101-5fa7cca74ff6

Düzenlenen kampanyadan yararlanan kişiler sadece yüzde 0,99 oranı ile faiz ödeyerek 15 bin liraya kadar kredi çekebilecekler. Düzenlenen kredi kampanyasından sadece ilk kez Akbank müşterisi olan kişiler uzaktan müşteri edinimi süreci ile müşteri olmaları durumunda yararlanabilecekler. Yani Akbank mobil şube uygulaması üzerinden müşteri olunması zorunluluğu aranacak. 

d4078d2f-5bee-4fb9-9c4e-82f613f81eb4

AKBANK İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA TABLOSU! HOŞGELDİN KREDİSİ KAMPANYASI İLE 15.000 TL KREDİ ÇEKENLER AYLIK KAÇ TL TAKSİT ÖDEYECEKLER?

Krediden yararlanan kişilere Akbank 15 bin liraya kadar limit tanımlarken kredi vadesi ise 0.99 faiz oranı ile en yüksek 12 ay vadeli olarak seçilebilecek. 12 ay vadeli 15 bin TL kredi çeken kişilerin aylık taksit ödemesi rakamları ise 1.352,81 TL olarak gerçekleşecek. Bu taksit rakamı üzerinden 15 bin TL kredi çeken bir kişinin toplam kredi ödemesi rakamı ise 16 bin 316 TL olarak gerçekleşecek. Yani 15 bin liralık kredi paketinin toplam faiz yükü hem faiz oranının düşük olması hem de kredi vadesinin kısa tutulması sayesinde sadece 1 bin 316 TL olarak gerçekleşecek.