Kredi Almanın N Kolay Yolu! Anında 40 Bin TL Hesabınızda! Aktifbank N Kolay Kredi Detayları

İhtiyaç kredisi kampanyalarını bir yenisi eklendi. Şubeye gitmeden kredi ile nakit anında hesabınızda.

Kredi 25.09.2021 - 11:00 25.09.2021 - 11:00 Serhat Karaman

Pandei  sürecinin etkisi ile acil nakit desteğine ihtiyaç duyan sayısında da bir hayli artış oldu. Vatandaşlar devlet yardım ve desteklerini alsa da, eğitim öğretim yılının da başlaması ile masraflar aile bütçesini kimi zaman zorlamaya devam ediyor.

İhtiyaç kredileri ile acil nakit desteği almaya çalışan vatandaşlar bankaların yolunu tutmuş durumda. Bankaların en uygun ihtiyaç kredilerini internet ortamında ve bizzat şubelerden sürekli araştıran vatandaş, bütçesine uygun geri ödemeli ihtiyaç kredilerine başvuruyor.

Aktif Bank N Kolay Kredi

Bu kapsamda hızlı ve şubeye gitme derdi olmadan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenler Aktif Bank’ın düzenlediği N Kolay ,ht,yaç kredisininin tercihlerinin arasına eklemiş durumda. Aktif Bank’ın hem kendi müşterilerine hem de yeni müşterilerine sunduğu kredi imkanının detayları resmi web sayfası üzerinden yayınlandı. Yayınlanan duyuru da kredinin detaylarına yer verildi. Bu durumda N Kolay ihtiyaç kredisini kullanım koşulları ve detayları şu şekilde:

Kredi Özellikleri

●       En az 3 ay en fazla 36 ay vade kullanma imkanı.

●       En az 2000 TL en fazla 40 bin TL kredi kullanım imkanı.

●       Sigorta zorunluluğu olmadan kredi kullanımı sağlanması ile daha az masraf ile kredi kullanımı.

●       3050’ye Kredi boşluk TC kimlik no yazarak SMS yolu ile kredi başvurusu yapılabilir.

●       N kolay İhtiyaç kredisine Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olan 18 yaşından büyük herkes başvuru gerçekleştirebilir.

●       Yüzde 1.90 faiz oranınından başlayan kredi kişisel kredi notuna göre faiz oranında değişiklik gösterebilir.

5 Dakikada Vatandaşın Hesabında

Aktif Bank tarafından nakit ihtiyacını şubeye gitmeden karşılamaya yarayan N Kolay kredi ile vatandaşların internet şubesi, mobil uygulama ve SMS yolu ile yaptığı başvuruların değerlendirme süreci 5 dakika içerisinde yapılıyor. Değerlendirmeleri yapılan ve onaylanan krediler ise anından şahsen başvuran vatandaşların hesaplarına aktarılıyor. 40 bin TL’ye kadar verilen kredi ile acil nakit ihtiyacı olanlara 5 dakika içerisinde bu ihtiyaçlarının karşılanması sağlanıyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@