Konut, Taşıt ve İhtiyaç Kredisi Bir Arada! Tek Bir Başvuru İle Kredinizi İstediğiniz Alanda Kullanma Şansı

Sky limit kampanyası ile size açılan hazır kredi limiti doğrultusunda ihtiyaç kredisi, kredi kartı, konut ve taşıt kredisi ile ek hesaplarınızı tek bir limit üzerinden kullanabiliyorsunuz.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Haber Kredi - Serhat KARAMAN

Vakıfbank, bireysel krediler alanında yeni bir çağ açıyor. Sky limit kampanyası ile size açılan hazır kredi limiti doğrultusunda ihtiyaç kredisi, kredi kartı, konut ve taşıt kredisi ile ek hesaplarınızı tek bir limit üzerinden kullanabiliyorsunuz. Detaylar haberimizde

Vakıfbank’tan Anında Hazır Kredi Hizmeti

Vakıfbank, birçok kişinin hayal ettiği kredi sistemini devreye soktu. Artık her kredi için ayrı ayrı limit tanımlanmasına gerek olmayacak. Kredi notunuza ve geçmiş ödemelerinize göre size açılacak özel limit sayesinde kredinizi dilediğiniz an dakikalar içerisinde kullanabileceksiniz. Üstelik bunun için bankaya bir teminat sunmanıza ya da kefil bulmanıza gerek de yok.

Kredi analizi sonrasında banka tarafından uygun görülen limit anında müşteri hesabınıza tanımlanır. Bu krediyi hemen kullanma zorunluluğunuz da yok. Açılan krediyi konut ve taşıt alımlarında kullanabileceğiniz gibi nakit şeklinde de kullanabilirsiniz. Yeter ki ihtiyacınızı belirleyin ve hazır kredi limitinizi kullanmak isteyin. Hazır kredi limiti müşteriden müşteriye değişebilmekte.

vakifbank-krediler

Vakıfbank Efsane Sky Limit İle İhtiyaçlarınızı Ertelemeyin

Belirli dönemlerde hemen hepimizin ani kredi ihtiyacı olabilmekte. Bu gibi durumlarda hem kredi araştırması yapmak hem de uygun bir banka bulmak yorucu ve masraflı olabiliyor. Vakıfbank Sky limit sayesinde artık böyle bir derdiniz olmayacak. Her an kullanabilirim düşüncesi ile hazır limitinizi tanımlatın, ihtiyacınız olduğunda 5 dakika içerisinde kullanın.

Sky limit tanımlaması yaptıktan sonra kredinizi kullanmak için bir sınır yok. Örneğin; banka tarafından 50.000 TL Sky limit tanımlandıysa bu limiti dilediğiniz zaman kullanma hakkına sahipsiniz. Tanımlanan limiti internet bankacılığı ya da mobil bankacılıktan dilediğiniz an kullanabilirsiniz. Ayrıca şubeye giderek de Sky limitinizi kullanmak istediğinizi beyan ederek işlem yapabilirsiniz.

Vakıfbank Sky limit başvurusu yapmak için Vakıfbank şubelerinden birini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca Vakıfbank internet sitesinden ya da online başvuru kanalları yardımıyla da limit başvurusunda bulunabilirsiniz.

Kredinizi kullandığınız dönemdeki faiz oranları üzerinden taşıt, konut ve ihtiyaç kredisi kullanabilir; dilerseniz kredi yerine ek hesap kullanımıyla da bu limitin avantajlarından faydalanabilirsiniz. Her bir kredi için ayrı ayrı başvuru yapmanıza ve her defasında bankadan onay gelmesini beklemeye son. Vakıfbank Sky, her an ve her yerde yanınızda. 

HABERİ PAYLAŞ: